BS mechatronikos inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

APIE MECHATRONIKĄ

Mechatronika yra greitai auganti inžinerijos sritis, kuri iš prigimties yra tarpdisciplininė, nes ji sujungia mechanikos, valdymo teorijos, informatikos ir elektronikos aspektus, kad pagerintų ir optimizuotų sistemų dizainą ir funkcionalumą, taip pat padarytų jas ekonomiškesnes. ir patikimas. Pramoniniai robotai ir dronai yra esminiai mechatronikos sistemų pavyzdžiai: jie apima elektronikos, mechanikos ir skaičiavimo aspektus. Šiuolaikinę gamybos įrangą sudaro mechatroniniai moduliai, kurie yra integruoti pagal tinkamą valdymo architektūrą. Populiariausi pavyzdžiai yra automobilių posistemiai, įskaitant antiblokavimo stabdžius ir pagalbinį sukimąsi, taip pat kasdieninė įranga, tokia kaip automatinio fokusavimo kameros, vaizdo įrašai, standieji diskai ir CD grotuvai.

Mechatronikos sudėtingumas reikalauja bent bakalauro laipsnio, kad galėtumėte patekti į šią sritį. Nors JAV darbo statistikos biuras (BLS) nepateikia konkrečios informacijos apie mechatronikos inžinierių atlyginimus, tačiau tai rodo, kad visų specializuotų inžinierių, neįtrauktų į kategorijas, vidutinis metinis darbo užmokestis 2013 m. Gegužės mėn. Buvo 92 680 USD. Vidutinis 50% šių specialistų uždirbo nuo 68 610 USD ir 117 930 USD per metus.

MECHATRONIKOS POREIKIS CI

CSU Normandijos salos yra vienintelis valstybinis universitetas Venturos grafystėje. Miestelis yra strategiškai įsikūręs vadinamajame „101 Tech Corridor“, dalijantis kaimynystę su tokiomis įmonėmis kaip „Amgen“, „Haas“, „Teledyne Technologies“, „HRL Laboratories“ ir daugeliu kitų, jau nekalbant apie „Point Mugu“ ir „Port Hueneme“ jūrų bazes, taip pat „Lockheed“, „Rocketdyne“ ir kitos kompanijos didesniame Los Andželo rajone. Todėl vietos pramonėje ir bendruomenėje yra didelis inžinierių poreikis ir paklausa.

Vietos įmonės tvirtai remia inžinerijos programos sukūrimą KI miestelyje, o 2013 m. Buvo parengta išsami ataskaita su rekomendacija dėl inžinieriaus laipsnio, kuris atitiktų bendruomenės poreikius. Šioje ataskaitoje buvo pažymėta, kad Venturos apygarda kasmet samdo apie 290 inžinierių, jau nekalbant apie tai, kad vietinės karinių jūrų pajėgų bazės siunčia savo karininkus baigti inžinerijos laipsnius visoje šalyje, o tai lemia dideles karinio jūrų laivyno išlaidas ir pajamų praradimą. pasižymėjo Ventura County.

MOKYMOSI REZULTATAI

Mes įsivaizduojame, kad mechatronika turi šiuos programos mokymosi rezultatus:

Būkite kompetentingi inžinieriai ir problemų sprendėjai.

Mechatronikos inžinerijos srityje turi aukštą erudicijos lygį.

Turite žinių apie standartinius inžinerinius įrankius ir jų taikymą šioje srityje.

Būkite veiksmingi komunikatoriai.

Būkite pasirengę atlikti inžinerijos darbus įvairiausiose inžinerijos srityse.

Remdamiesi savo patirtimi ir kitų programų patirtimi, mes siūlome tokį pradinį mažą studentų mokymosi rezultatų rinkinį:

Taikyti matematikos, gamtos mokslų ir inžinerijos žinias.

Projektavimo eksperimentai, skirti įvertinti mechatroninės sistemos ar komponento veikimą atsižvelgiant į specifikacijas.

Suprojektuokite mechatroninę sistemą, komponentą ar procesą, kad patenkintumėte norimus poreikius.

Apibrėžkite ir išspręskite inžinerijos problemą.

Parengti ir apginti rašytinį profesinės etinės atsakomybės, susijusios su jų studijų sritimi, pareiškimą.

Gebėjimas veiksmingai bendrauti.

1 bus nagrinėjama per pirmuosius dvejus metus vykstančius gamtos mokslų ir įvadinius kursus (programavimas, skaičiavimas, chemija, fizika ir kt.), O griežtas loginis / kritinis mąstymas bus dėstomas daugelyje kursų, pavyzdžiui, MATH / PHIL 230. 2, 3 , 4 bus nagrinėjami keliuose kursuose, pavyzdžiui, inžinerinis dizainas bus dėstomas EMEC 225, o inžinerijos problemų sprendimas bus mokomas mobiliosios robotikos (EMEC / COMP 470) arba įterptųjų sistemų (EMEC / COMP 462). Bendravimo įgūdžiai bus mokomi bendrojo lavinimo kursuose, pavyzdžiui, pirmojo kurso rašymo kursuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. ... Skaityti daugiau

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. Established in 2002, we’re the youngest of 23 campuses in the CSU family. Skaityti mažiau