BSBA - Finansai

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Finansai

Finansai yra pinigais išreikštų sprendimų tyrimas ir praktika. Asmenys, verslo korporacijos ir vyriausybės agentūros, įsikūrusios visame pasaulyje, yra susirūpinęs dėl veiksmingo lėšų užtikrinimo, valdymo ir investicijų; ty jie privalo turėti patikimą finansinį sprendimų priėmimą. Kaip discipliną, finansavimą galima suskirstyti į šešias sritis: įmonių finansinį valdymą, investicijas, finansines institucijas ir rinkas, bankininkystę ir draudimą, asmeninį finansinį planavimą, investicijas į nekilnojamąjį turtą ir vertinimą.

Kodėl mokykis finansuoti SHIP?

Shippensburgo universiteto finansų programoje daugiausia dėmesio skiriama finansinių koncepcijų taikymui. Privalomi taikomojo tyrimo kursai suteikia studentams realaus pasaulio jausmą finansams. Be dviejų taikomų kursų rinkos, įmonės ir saugumo analizėje, finansų magistras gali kreiptis dėl įtraukimo į Investicijų valdymo programos klasę. Šioje klasėje mokiniai panaudoja savo sukauptas žinias ir gebėjimus valdant realų investicijų portfelį.

Laivas turi nusistovėjusią verslo stažuotės programą, suteikiančią galimybes dirbti savo darbo metu, kol gauna koledžo kreditus. Finansų specialistai yra tarptautinės finansų maklerio įmonės, finansinių paslaugų įmonės, komerciniai bankai, gamybinės įmonės, taip pat vyriausybės agentūros. Stažuotės dažnai tampa darbo pasiūlymais, atsižvelgiant į antrosios pakopos studijas laivų verslo studentams.

Finansų karjera

Finansų pagrindu sukursite daugybę analitinių įgūdžių, kurie leis jums pasirinkti karjerą visame darbo vietų spektre, pavyzdžiui:

  • Finansų planuotojas
  • Saugumo analitikas
  • Portfelio valdytojas
  • Bankininkas
  • Verslo rizikos valdytojas
  • Nekilnojamojo turto analitikas / vertintojas

Finansų absolventų paklausa yra didelė ir toliau auga. Norėdami gauti daugiau informacijos apie karjeros galimybes finansų, apsilankykite www.careers-in-finance.com.

Vidutinis darbo užmokestis už finansus PA yra 62 000 JAV dolerių.

Pagrindiniai ir nereikšmingi reikalavimai

Bakalauro mokslų bakalauro laipsnį verslo administravimo srityje reikia 120 kreditų valandų užbaigti šiose srityse:

  • Bendrojo lavinimo kursai: visi studentai privalo baigti universiteto bendrojo lavinimo programą, kuri užtikrina subalansuotą laisvųjų menų fondą.
  • Verslo branduolio mokymo programa: finansų didžiosios bendrovės vykdo tą patį pagrindinį ugdymo turinį kaip ir kitų verslo sričių specialistai. Šis pagrindas apima ekonomiką, finansų, informacines sistemas, rinkodarą, organizacijos elgseną ir verslo teisę bei kitus verslo subjektus. Žiūrėti "College of Business" tinklalapį, kuriame rasite visą kursų sąrašą.
  • Finansų kursai: Pagrindiniai kursai, kuriuos reikia teikti, suteikia studentams akademinį išsilavinimą, reikalingą sėkmingiems profesionalams. Žiūrėkite visą sąrašą Finansų programos puslapyje.
  • Asmeninis finansinis planavimas Koncentracija: studentai gali užpildyti papildomus kursus, kad pasirengtų egzaminui CFP® (Certified Financial Planner) ir gautų šį profesinį sertifikavimą.

Akreditacijos

1971 m. Įkurtas John L. Grove verslo kolegija yra viena iš pirmaujančių Vidurinės Atlanto regiono verslo mokyklų. Nuo 1981 m. Mūsų kolegiją tarptautiniu mastu akreditavo labiausiai prestižinė verslo akreditavimo agentūra AACSB International.

Studentų grupės

"John L. Grove" verslo koledže yra keli klubai, kuriuose mokiniai gali dalyvauti ir sužinoti daugiau apie savo studijų sritį už klasės ribų. Studentų profesinės organizacijos suteikia studentams įvairias galimybes plėtoti profesinius kontaktus, tobulinti savo studijų praktiką praktiškai pritaikytą programą ir kurti ilgalaikes draugystes verslo bendruomenėje. Vyresniais metais studentai kviečiami dalyvauti Investicijų valdymo programos klasėje, kur jie valdys realių pinigų portfelį. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite IMP svetainėje. Už klasės ribų Investicinis klubas suteikia studentams praktinę patirtį valdant "Ship Global Collegiate Fund". Šios grupės buvo pripažintos kompetencijos portalo valdymui regioninėse ir nacionalinėse varžybose.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2018

Apie mokyklą

The John L. Grove College of Business, established in 1971, is one of the premier business schools in the Mid-Atlantic Region. Since 1981, our college has been internationally accredited by the most p ... Skaityti daugiau

The John L. Grove College of Business, established in 1971, is one of the premier business schools in the Mid-Atlantic Region. Since 1981, our college has been internationally accredited by the most prestigious business-accrediting agency, AACSB International. Skaityti mažiau
Shippensburg , Harisburgas + 1 Daugiau Mažiau