BSBA informacinėse sistemose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

jo laipsnis atveria duris į neatskiriama kiekvieno šiuolaikinio verslo. Ji apima projektavimą ir valdymą Informacinės technologijos / sistemų (IT / S) už verslą, kuris siekia patenkinti savo verslo iššūkius ir toliau savo strateginius tikslus. Tikslas yra amatų ir įgyvendinti IT strategiją, kuri atitinka verslo strategiją ir spręsti verslo problemas. Be pagrindinių aparatūros ir programinės įrangos programavimo sąvokas, laipsnis planas apima, kaip biudžetas, įsigyti ir valdyti IT / S pvz kompiuterinių duomenų bazių, tinklų, informacijos saugumą. Pagrindinis dėmesys skiriamas IT ir verslo procesus ir idealiai tinka tiems, kurie mėgsta dirbti su technologijomis versle.

Ši programa yra akredituota pagal asociacijos Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Ką aš galiu padaryti su bakalauro verslo administravimo informacinėse sistemose?

Informacinės sistemos ir informacinės technologijos neturi jokios vertės, jeigu jie tarnauja tikslui ir būtų naudojami veiksmingai įvykdyti šį poreikį. Įmonės ir vadovai naudoti technologiją, siekiant pagerinti savo bottom line ir pagerinti savo darbuotojų gyvenimą. Jiems reikia darbuotojų, kad state-of-the-art techninių žinių derinys su tvirtu pagrindu apskritai verslo koncepcijos. Su šią studijų planą, jums bus įsigyti tiek ir galės naudoti šias žinias siekiant padėti organizacijoms įgyvendinti informacinių technologijų sprendimus, spręsti verslo problemas konkurencinį pranašumą.

Jūs įgyti analitinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius, rašytinės ir sakytinės komunikacijos įgūdžius ir gebėjimą dirbti komandose. Jei jums patinka pasiekimus ir naudoti technologijas ir įrenginius, pavyzdžiui, išmaniųjų telefonų ir socialinių tinklų, turite ką ji mano, kad pavyks šioje srityje. Jūs išmoksite prisitaikyti prie sparčiai kintančių technologijų visą savo karjerą, o atrasti duomenų perdavimo ir konfigūracijos tinklai, tinklų ir informacijos saugumo, sistemų administravimo, elektroninės komercijos strategijos ir interneto sistemų projektavimo ir plėtros pasaulį.

Jums bus sukurti įgūdžius verslo sistemų konfigūracijos ir kūrėjo įrankių rinkinį iš verslo sistemų, o įgyti praktinės patirties visose šiose abiejose Unix ir Windows aplinkose, naudojant platformas pvz įvairovė (a) Objektinis programavimo sąvokas ir E-komercija Application Development "Microsoft Visual Studio .NET ir C #, (b) duomenų ir kliento-serverio dizainas / kūrimas naudojant Oracle, Access ir SQL, (c) sistemų analizė ir projektavimas naudojant UML (d) įmonė programų kūrimą ir pritaikymas naudojant SAP ir kūrėjas rinkinys iš ABAP ir (e) verslo analitikos / žvalgybos naudojant aplinkoje, kuri gali apimti SAP BI modulį, ir SAS miner.

Karjeros galimybės, kad gali būti siekiama:

 • Application Development
 • Konsultacijos
 • duomenų administravimas
 • Tinklo ir sistemų administravimas

Su tolesnio mokymosi, vienas iš šių takai yra įmanoma:

 • sistemų analitikas
 • Data / Techninės analitikas
 • IT rizikos konsultantas
 • Web Applications Developer

Universitetas Reikalavimai

Norėdami gauti bakalauro laipsnį Šiaurės Arizonos universitetas, turite užpildyti ne mažiau kaip 120 vienetų kredito, kad minimaliai apima svarbiausius, Liberalų studijoms keliamus reikalavimus, ir universitetų reikalavimus kaip nurodyta žemiau.

 • Visi Šiaurės Arizonos universiteto liberaliųjų studijų įvairovė, jaunesnysis lygio rašymo ir capstone reikalavimus.
 • Visi reikalavimai savo konkrečiam akademinių planą (-us).
 • Ne mažiau kaip 30 vienetų viršutiniame pasidalijimas kursus, kurie gali apimti perdavimo darbą.
 • Ne mažiau kaip 30 vienetų kursinių, kurių buvo imtasi per Šiaurės Arizonos universitetas, iš kurių bent 18 turi būti viršutinis-Division kursai (300 lygio arba virš). Šis reikalavimas nėra įvykdytas kreditine-BY-egzaminą, retro kreditų, perdavimo kursinių ir kt
 • Kaupiamasis pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 2,0 nuo visos darbo mėgino ne Šiaurės Arizonos universiteto.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... Skaityti daugiau

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited