BSBA - tiekimo grandinės valdymas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kodėl verta mokėti tiekimo grandinės valdymą?

Tiekimo grandinės valdymas yra auganti sritis, kuri tampa vis svarbesnė, nes verslas taiko visuotinį požiūrį į tiekimą ir gamybą. Studentai, baigę "Shippensburg" tiekimo grandinės valdymo laipsnį, atrado darbą logistikoje, objektų valdyme, eismo valdymo, pirkimo ir kt. Programos ir pasirenkamo turinio lankstumas leidžia išnagrinėti įvairius šios srities aspektus ir atitinkamai pritaikyti savo mokymą.

Kodėl verta mokėti tiekimo grandinės valdymą SHIP?

Tiekimo grandinės valdymo specialistai Shippensburg universitete vykdo įvairius kursus šiose srityse:

 • Logistikos valdymas
 • Prognozavimas
 • Pirkimas
 • Atsargų valdymas
 • Gamybos valdymas
 • Kokybės užtikrinimas
 • Planavimas
 • Informacijos valdymas
 • Klientų aptarnavimas

Šis studijų kursas rengia jus sertifikuoti kaip sertifikuotą tiekimo grandinės specialistą (CSCP).

Laivas turi nusistovėjusią verslo stažuotės programą, suteikiančią galimybes dirbti savo darbo metu, kol gauna koledžo kreditus. Studentai uždirba vieną visą kredito valandą kiekvienam jų 40 valandų darbo savaitės ekvivalentui, kurį jie baigia. Studentai gali gauti ne daugiau kaip devynis kreditus.

"SHIP Career Connection" internetiniame darbo banke yra sąrašų, skirtų tiek pilnas, tiek ir ne visu etatu, stažuotės galimybės kai kuriose pirmaujančios PA įmonėse. Studentai taip pat gali organizuoti savo stažuotę lankydamiesi darbo mugėse, bendradarbiaujant su draugais ir šeima verslo pasaulyje, arba kreipdamiesi į federalines ir valstybines programas. Stažuotes turi patvirtinti ir katedros pirmininkas, ir stažuotės direktorius.

Šios stažuotės galimybės yra šeimos verslas, frančizės, smulkioms įmonėms ir korporacijoms, kurioms reikalingi verslininkai. Stažuotės dažnai tampa darbo pasiūlymais, atsižvelgiant į antrosios pakopos studijas laivų verslo studentams.

Karjera tiekimo grandinės valdyme

Laivų absolventai, turintys tiekimo grandinės valdymo patirtį, gali rasti darbą įvairiausiose profesinėse srityse. Pasak keleto apklausų, atlyginimai neseniai baigusiems tiekimo grandinės programas yra beveik visų verslo sričių specialistai. Tiekimo grandinės valdymas taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį pasaulio ekonomikoje. Yra daug darbo galimybių, kurios apima tarptautinės tiekimo grandinės kūrimą ir palaikymą.

Tiekimo grandinės valdymo atlyginimai PA svyruoja nuo 41 000 iki 79 000 JAV dolerių.

Pagrindiniai ir nereikšmingi reikalavimai

Bakalauro bakalauro laipsnį verslo vadybos tiekimo grandinės valdyme reikia 120 kreditų valandų užbaigti šiose srityse:

 • Bendrojo lavinimo kursai: visi studentai privalo baigti universiteto bendrojo lavinimo programą, kuri užtikrina subalansuotą laisvųjų menų fondą.
 • Verslo branduolio mokymo programos: visi verslo administravimo specialistai vykdo tą patį pagrindinį ugdymo turinį. Šis pagrindas apima ekonomiką, finansų, informacines sistemas, rinkodarą, organizacijos elgseną ir verslo teisę bei kitus verslo subjektus. Žiūrėti "College of Business" tinklalapį, kuriame rasite visą kursų sąrašą.
 • Tiekimo grandinės valdymo kursai: Pagrindiniai kursai, kuriuos reikia teikti, suteikia studentams akademinį išsilavinimą, būtiną sėkmingiems profesionalams. Žiūrėkite visą tiekimo grandinės valdymo puslapio sąrašą.
 • Logistikos valdymo koncentracija: studentai gali užpildyti papildomus kursinius darbus, kad gautų BSBA su logistikos valdymo koncentracija.

Akreditacijos

1971 m. Įkurtas John L. Grove verslo kolegija yra viena iš pirmaujančių Vidurinės Atlanto regiono verslo mokyklų. Nuo 1981 m. Mūsų kolegiją tarptautiniu mastu akreditavo labiausiai prestižinė verslo akreditavimo agentūra AACSB International.

Studentų grupės

"John L. Grove" verslo koledže yra keletas klubų, kad galėtumėte dalyvauti ir sužinoti daugiau apie savo studijų sritį už klasės ribų. Studentų profesinės organizacijos suteikia jums daugybę galimybių kurti profesinius kontaktus, tobulinti savo studijų praktiką praktiškai pritaikytą programą ir kurti ilgalaikes draugystes verslo bendruomenėje. Tiekimo grandinės valdymo klubas jus paruošia pereiti nuo klasės į karjerą jūsų pasirinktoje srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

The John L. Grove College of Business, established in 1971, is one of the premier business schools in the Mid-Atlantic Region. Since 1981, our college has been internationally accredited by the most p ... Skaityti daugiau

The John L. Grove College of Business, established in 1971, is one of the premier business schools in the Mid-Atlantic Region. Since 1981, our college has been internationally accredited by the most prestigious business-accrediting agency, AACSB International. Skaityti mažiau
Shippensburg , Harisburgas + 1 Daugiau Mažiau