BSBA - valdymo informacinės sistemos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kodėl studijuoja valdymo informacines sistemas?

Efektyvi informacija yra neatskiriama bet kokios sėkmingos organizacijos dalis. Veiksmingos informacinės sistemos kūrimas ir administravimas reikalauja tiek technologinių įgūdžių, tiek verslo žinių. Valdymo informacinių sistemų specialistai naudoja įvairias disciplinas, tokias kaip kompiuterių mokslas, vadybos mokslas ir organizacinė elgsena, įrankiai, metodai ir koncepcijos. Šios tarpdisciplininės priemonės, kartu su pagrindinių organizacijos poreikių supratimu, leidžia informacinės sistemos specialistui pritaikyti kompiuterines technologijas sprendžiant įvairias verslo problemas.

Kodėl studijuoti valdymo informacines sistemas SHIP?

Vadybos informacijos sistemoms (MIS) specialistams reikia stiprių komunikacijos ir problemų sprendimo įgūdžių, taip pat tvirtos žinios apie verslo principus. Shippensburgo universitete jūs susitelksite į komunikacijos įgūdžių stiprinimą, plačiosios bendruomenės ugdymą, suteikiantį pagrindinį supratimą apie mūsų visuomenę ir pasaulį, įgijant žinias apie pagrindines organizacijos funkcijas ir suprasdami organizacijos priklausomybę pagal kokybę informacija. Jaunesniųjų ir vyresniųjų metų dėstytojai išsiplėtė savo dėmesį, siekdami įtraukti pažangius kursus į informacines sistemas, valdymą ir kitus kursus, leidžiančius jiems kurti reikalingas technines ir verslo žinias bei patirtį.

Jūs išmoksite mokytis per mažas klases, kurios skatina sąveiką su profesoriais ir bendradarbiavimą su vienos klasės draugais. Įsikūręs Pennsylvanijos pietinėje dalyje, Shippensburg universitetas yra netoli darbo ir stažuotės Harrisberge, Filadelfijoje, Vašingtone ir kt.

Valdymo informacinių sistemų karjeros

Prognozuojamas valdymo informacinių sistemų pozicijų kiekis ir įvairovė iki 2020 m. Tai yra labai patraukli karjeros galimybė kolegijų absolventams.

Iš Shippensburg undergraduate valdymo informacinių sistemų (MIS) absolventų studijų programos dažnai rasti darbo vietų kaip:

 • Sistemų analitikai
 • Duomenų bazės administratoriai
 • Tinklo specialistai
 • Interneto dizaineriai
 • Programinės įrangos inžinieriai
 • Programuotojai / analitikai
 • Projektų vadovai
 • Techniniai treneriai
 • Konsultantai

Daug studentų taip pat nusprendžia toliau studijuoti MBA lygiu. Jei norite karjeros, apimančios lygias verslo dalis ir technologijas, undergrad MIS programa gali suteikti reikiamų įgūdžių.

Laivas turi nusistovėjusią verslo stažuotės programą, suteikiančią galimybes dirbti savo darbo metu, kol gauna koledžo kreditus. Vadybos informacinių sistemų pagrindinėms įmonėms yra daug praktinių galimybių, o kai kuriais atvejais studentai ir toliau dirba ne visą darbo dieną, baigdami kurso kursą. Stažuotės dažnai tampa darbo pasiūlymais, atsižvelgiant į antrosios pakopos studijas laivų verslo studentams.

"SHIP Career Connection" internetiniame darbo banke yra sąrašų, skirtų tiek pilnas, tiek ir ne visu etatu, stažuotės galimybės kai kuriose pirmaujančios PA įmonėse. Jūs taip pat galite organizuoti savo stažuotę lankydamiesi darbo mugėse, bendraukite draugus su draugais ir šeima verslo pasaulyje arba kreipkitės į federalines ir valstybines programas.

Vidutinis darbo užmokestis valdymo informacinėms sistemoms PA yra 58 000 USD.

Pagrindiniai ir nereikšmingi reikalavimai

Priėmimas į John L. Grove verslo koledžą yra konkurencingas. Sėkmingi kandidatai dažnai turi aukšto lygio standartizuotus testo rezultatus (SAT) ir GPA reitingą viršutiniame jų absolventų klasės procentais. Nors paraiškos priimamos ištisus metus, studentai, įstojusieji į aukštesniojo vidurinio ugdymo metus, turėtų pradėti paraiškos procesą rudens semestro pradžioje.

Bakalauro bakalauro laipsnį verslo administravimo MIS reikia užbaigti mažiausiai 120 kreditų valandos šiose srityse:

 • Bendrojo lavinimo kursai: visi studentai privalo baigti universiteto bendrojo lavinimo programą, kuri užtikrina subalansuotą laisvųjų menų fondą.
 • Verslo branduolio mokymo programos: visi verslo administravimo specialistai vykdo tą patį pagrindinį ugdymo turinį. Šis pagrindas apima ekonomiką, finansų, informacines sistemas, rinkodarą, organizacijos elgseną ir verslo teisę bei kitus verslo subjektus. Žiūrėti "College of Business" tinklalapį, kuriame rasite visą kursų sąrašą.
 • MIS kursai: pagrindiniai kursai, kuriuos reikia teikti, suteikia studentams akademinį išsilavinimą, reikalingą sėkmingiems profesionalams. Žiūrėkite visą sąrašą valdymo informacijos sistemų departamento puslapyje.

Sumažinti mokesčiai už studijas priklauso nuo valstybinių studentų, besimokančiųjų MIS dėl federalinės STEM dotacijos.

Akreditacijos

1971 m. Įkurtas John L. Grove verslo kolegija yra viena iš pirmaujančių Vidurinės Atlanto regiono verslo mokyklų. Nuo 1981 m. Mūsų kolegiją tarptautiniu mastu akreditavo labiausiai prestižinė verslo akreditavimo agentūra AACSB International.

Studentų grupės

"John L. Grove" verslo koledže yra keletas klubų, kad galėtumėte dalyvauti ir sužinoti daugiau apie savo studijų sritį už klasės ribų. Studentų profesinės organizacijos suteikia jums daugybę galimybių kurti profesinius kontaktus, tobulinti savo studijų praktiką praktiškai pritaikytą programą ir kurti ilgalaikes draugystes verslo bendruomenėje. "MIS Club" padeda išplėsti savo informacinių sistemų viziją.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

The John L. Grove College of Business, established in 1971, is one of the premier business schools in the Mid-Atlantic Region. Since 1981, our college has been internationally accredited by the most p ... Skaityti daugiau

The John L. Grove College of Business, established in 1971, is one of the premier business schools in the Mid-Atlantic Region. Since 1981, our college has been internationally accredited by the most prestigious business-accrediting agency, AACSB International. Skaityti mažiau
Shippensburg , Harisburgas + 1 Daugiau Mažiau