BSC (Hons) aplinkos mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tiksliųjų mokslų bakalauro diplomas Diplomas aplinkos mokslų IT Sligo yra ilgiausiai veikia aplinkosaugos mokslo laipsnį Airijos saloje. Mes turime beveik 30 metų absolventų, dirbančių aplinkos mokslų srityje visame pasaulyje.

Mūsų ketverių metų pagyrimu laipsnis Žinoma mišiniai praktinis su teorija. Mūsų studentai įgyja žinių, įgūdžių ir patirties įvairiose aplinkos disciplinas, naudojant kai kurie iš labiausiai pažangių priemonių ir įrenginių Airijoje. Mūsų studentai studijuoti ekologija, dirvožemio ir žemės mokslą, vandenynų, oro ir oras, pavojingų cheminių medžiagų ir toksikologijos, mikrobiologijos, molekulinės biologijos, vandens ir nuotekų taršą ir aplinkos valdymą. Kaip kurso dalis visi studentai gauna darbo vietą, taikyti savo aplinkosaugos įgūdžius pirmaujanti nacionalinės arba tarptautinės organizacijos, reguliavimo agentūrai ar vietos valdžios institucija.

Mūsų absolventai suprasti žmogaus poveikį natūraliai aplinkai sąveiką. Jie turi teorinių žinių ir praktiškai įgūdžius taikyti jį darbo vietoje. Jie dirba pasirengusi nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

etyj

1 metai

Įvadas į aplinkos apsaugos ir žemių Energija ir aplinkosaugos sistemų pasaulyje. Studentai mokysis ir įgyti praktinės patirties pagrindinių temų biologijos, chemijos, matematikos, geologija ir žemės mokslą, kompiuterių, ryšių ir pagrindinių aplinkosaugos sistemas. Tuo metų pabaigoje studentai turės gerą fundamentalių žinių bazę aplinkosaugos mokslo disciplinų.

2 metai

Studentai gaus išsamesnę praktinę patirtį klimato mokslo, vandens kokybės, ekologijos, mikrobiologijos, kompiuterių kartografavimo ir modeliavimo sistemų, aplinkos apsaugos priemones ir analizės vandens, oro ir dirvožemio. Šios pagrindinės specializuojasi temos bus nustatyti studento iki trečius metus ir pateikti pažangių laboratorinių įgūdžių pagrindą.

3 Metai

Moduliai sutelkti dėmesį į aplinkos sistemų ir žmonių, pramonės ir plėtros sąveikos aplinkai. Studentai taps kompetentinga vandens ir nuotekų valymo, atliekų tvarkymo, buveinių ir rūšių valdymas, aplinkosaugos žemės ūkio sistemų, poveikio aplinkai vertinimo, chemijos toksikologijos, aplinkos mikrobiologijos ir molekulinės biologijos srityse. Visi moduliai turi praktinio dėmesio paruošimas darbe ir jų darbo vietą, kuris vyksta ne šių metų pabaigoje studentas.

4 metai

Ketvirtus metus iš pagyrimu laipsnis programa yra nustatytas valdymo principus taip, kad absolventas turi įgūdžių ne tik suprasti mokslo ir aplinką, bet taikyti ją praktiškai su vadovavimo ir kryptimi. Specialistas temos apima aplinkos planavimą, ekologinius ir energijos valdymo sistemas, aplinkosaugos teisės aktus, mokslas tyrimų metodus ir pažangias geografinę žemėlapių (GIS). Studentai taip pat įsipareigoja įgyvendinti didelės apimties projektą konkrečioje srityje savo pasirinkimą.

Profesinis atpažinimas

Tai yra akredituota kursas su Chartered Institution of Water ir aplinkos apsaugos vadybos (CIWEM), didžiausių profesinių kūno Chartered aplinkosaugos mokslininkai. Visi studentai šioje žinoma yra tinkamos tapti studentų nariai šios profesinės kūno.

Patekimo į rinką reikalavimai

Mokslo taikomos ne baigimo pažymėjimas nėra būtinas reikalavimas šiam kursui.

Visos paskaitos, pamokos ir praktiniai darbai pateikiami anglų kalba. Labai svarbu, kad studentai, kurie nėra gimtoji anglų kalbos mokytoja, turi norimą standartą, kad užtikrintų maksimalią vertę iš savo laiko IT Sligo. Reikalaujamas minimalus anglų kalbos mokėjimas, reikalingas norint įstoti į IT Sligo, yra: 5,5 IELTS balų už bakalauro laipsnius.

Karjeros galimybės

Yra daug variantų, čia yra keletas pavyzdžių:

  • Tarptautinė sveikatos ir IT pramonė (pvz "Abbott Laboratories", "Intel", "GlaxoSmithKline")
  • Žemės ūkio ir maisto perdirbimo pramonė (pvz Connaught Auksinis, Glanbia, Teagasc)
  • Aplinkos ir inžinerijos konsultacijos
  • Atliekų ir vandens valdymo priemonės (pvz Greenstar, "Veolia, Airių vandens)
  • Atliekų į energetikos objektų
  • Vietos valdžia (grafystė tarybų)
  • Tarnautojų & Pusiau valstybinis sektorius (pvz AAA, nacionaliniai parkai ir laukinės gamtos tarnyba, vidaus vandenų žuvininkystės Airija)
  • Nevyriausybinių organizacijų (pvz Birdwatch Airija, An Taisce, airių gamtos fondas, Airijos banginis & delfinų grupė)
  • Energetika ir atsinaujinanti energija, sektorius
  • Mokslinių tyrimų pranešimų ir paskaitų trečiojo lygio institucijų

Jūs taip pat gali pasirinkti specializuotis aplinkos mokslo kapitonams arba daktaro kvalifikaciją!

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2017

Apie mokyklą

Since it first opened in September 1970, IT Sligo has been one of Ireland’s leading third level institutions. Students are at the heart of what we do. It is home to 6,000 students across the Institute ... Skaityti daugiau

Since it first opened in September 1970, IT Sligo has been one of Ireland’s leading third level institutions. Students are at the heart of what we do. It is home to 6,000 students across the Institute’s full-time, part-time and apprenticeship programmes. Of those, 2,000 are studying online. Skaityti mažiau