BSC (Hons) aplinkos tyrimų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro (Hons) Aplinkos studijų

bsc701

Deree- Amerikos koledžo Graikijoje yra pirmasis nepriklausomas švietimo įstaiga Graikijoje įvesti Aplinkos studijų programa. Pradėjo rudenį 2010, programa siekiama plėtoti studentų supratimą apie pagrindines priežastis ir kelių dimensijų aplinkosaugos problemų (ekologinių, socialinių, ekonominių ir politinių), taip pat galimybių veiksmingai spręsti šias problemas vis sudėtingame pasaulyje.

Programa suteikia studentams teorinių žinių ir įgūdžių:

  • įveskite profesionalų pasaulį ir siekti karjeros, susijusios su aplinkos apsaugos klausimais
  • tapti ekologiškai informuoti ir socialiai atsakingi piliečiai, ir
  • įsipareigoja pakopos studijas aplinkosaugos srityse.

Ką studijuoti: tarpdisciplininė programa

Programa jungia žinių iš įvairių sričių suteikti studentams geriau suprasti sudėtingos aplinkos problemoms spręsti, nagrinėjant ne tik jų ekologinę, bet ir jų socialiniai, ekonominiai ir politiniai aspektai. Kursai, aplinkos mokslas bendrosios biologijos, ekologijos, chemijos ir geologijos suteikti studentams struktūros supratimo ir veikia gamtos sistemos ir jų vaidmenį remiant gyvenimą ir žmogaus veikla. Studentai taip pat išnagrinėti ryšį tarp aplinkos, visuomenės, žmonių sveikatai, ekonomikai ir energijos naudojimo santykius, ir įgyti žinių apie aplinkos politikos klausimais ir principus aplinkos tvarkymo, kurie yra esminiai sprendžiant problemas. Studentai plėtoti pažintinius ir praktinius įgūdžius, reikalingus atlikti tyrimus įvairiose aplinkos studijų srityse ir teikti sprendimus konkrečiose aplinkos problemoms spręsti. Jų vyresnysis metus, jie turi galimybę pasirinkti penkis papildomus kursus labiau specializuotų temų, vandens išteklių valdymo, atmosferos mokslo ir tarša, biologinės įvairovės ir išsaugojimo, tvariai maisto produktų gamybai, atliekų tvarkymas, ES politikos ir teisės aktų, aplinkosaugos vadybos sistemų srityse , tvarios miestų ir tvaraus turizmo vadybos.

Karjera / Magistrantūros studijų galimybes

Aplinkos studijų absolventai gali pradėti karjerą kaip aplinkos konsultantų, mokslininkų, pedagogų ir valdymo specialistai. Tiksliau, jie gali dirbti: privačių konsultacinių įmonių ir bendrovių, atliekančių aplinkos tyrimus; privačios įmonės, pavyzdžiui, korporacijos, bankai, rinkos tyrimų bendrovių, kolegijų ir universitetų aplinkosaugos planavimo srityse (pvz oro kokybei, žemės naudojimo, poilsio, transporto, vandens išteklių), vidaus audito, politikos ir kokybės vertinimą; priemonės; nevyriausybinės organizacijos aplinkosauginio švietimo ir komunikacijos (žurnalistikos, reklamos) ir aplinkos apsaugos vadybos (vandens kokybės valdymo, oro kokybės valdymo, kietų ir pavojingų atliekų tvarkymo, žemės ir vandens apsaugos, ekosistemų ir laukinės gamtos valdymo) srityse; saugomose teritorijose, kaip aplinkos ekspertų, aplinkosaugos pedagogų ar ekologinio gidai; ir tarptautiniuose pranešimų (pvz ES aplinkosaugos programose), visi pirmiau minėtose srityse.

Tvarumui skatinti ne ACG

Aplinkos studijų studentai turi galimybę įsitraukti į projektus, susijusius su universiteto veiklos ir paslaugų, kurie keičia ACG į "žaliosios" miesteliu. Šis tikslas yra atlikti bendradarbiaujant su kompetencijos centro tvarumas (CES), centre įsteigtas 2011 metais siekiant ACG tvarią mokymosi bendruomenę ir koordinuoti tvarumo iniciatyvas miesteliu. Tokie projektai įtraukti aplinkosaugos auditą ir aplinkos apsaugos valdymą, tvarų išteklių naudojimą, politika tvarūs, miesteliu ekosistemų ir biologinės įvairovės.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 ... Skaityti daugiau

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 years, ACG has been offering transformative education and cultivating a fertile intellectual and cultural collaboration between Greece and the United States. Skaityti mažiau