BSC (Hons) Apskaitos ir finansų su Fondo metais

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

BSC (Hons) Apskaitos ir finansų su Fondo metais

Bakalauro (Hons) apskaitos ir finansų su Fondo metais yra skirta studentams, kurie yra suinteresuoti kurti žinias ir suprasti pagrindinius aspektus apskaitos ir finansų, ypač, kurie nori siekti profesinės karjeros apskaitos ir finansų. Juo siekiama suteikti studentams mokymosi patirtį, leidžiančią jiems kurti pažangą, kuri sukuria veiksmingus apskaitos specialistus šiandienos besikeičiančioje verslo aplinkoje. Mokymo programą ir mokymosi bei mokymo strategiją papildo svečių paskaitos ir "gyvi" seminarai, skirti skatinti savarankišką mokymąsi ir padidinti jų įsidarbinimo gebėjimus ateičiai. Šios žinios ir įgūdžiai bus toliau plėtojami ir plečiami praėjus metams po sėkmingo Fondo metų pabaigos.

Studijų programa suprojektuota taip, kad Fondo metais būtų numatyti pagrindiniai metai, apimantys ir akademinį, ir su darbu / profesiniu mokymu susijusią studiją pareiškėjams, turintiems tobulinti savo žinias ir suvokti apskaitos ir finansų bei susijusius įgūdžius. Šie metai suteikia studentams žinių ir supratimo apie pagrindinius apskaitos ir finansų aspektus verslo kontekste kartu su reikalingais įgūdžiais, reikalingais norint dalyvauti bakalauro apskaitos ir finansų programoje 4, 5 ir 6 lygiuose.

Fondo Metai siekia plėtoti skaičiavimo įgūdžius, siekdami ugdyti studentų apskaitą, verslo matematines žinias ir įgūdžius taip, kad skatintų matematikos, kaip dalyko, pasitikėjimą ir dėkingumą, suteikiant studentams matematinį pagrindą, reikalingą apskaita ir finansai. lygiu. Fondo Metai taip pat siūlo raštingumo įgūdžių modulį, skirtą padėti studentams, kurie įeina į aukštąjį mokslą 3 lygiu, norėdami pereiti prie apskaitos ir finansų bakalauro.

1 metai suteikia jums gerą supratimą apie apskaitos ir finansų pagrindus kartu su verslo pagrindais. 2 ir 3 metai suteikia jums išsamių žinių apie tai, kaip įmonės naudoja apskaitą ir finansus, kad galėtų priimti sprendimus, pranešti apie veiklos rezultatus netikrumo ir rizikos sąlygomis. Programoje numatomi intelektiniai pagrindai, reikalingi profesinei karjerai sparčiai kintančioje darbo aplinkoje, griežtas požiūris į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei reikšmingas darbo pasaulio ir jo dabartinių poreikių poveikis darbo patirties galimybėmis.

Įgiję verslo laipsnį Teisės universiteto verslo mokykloje viename iš mūsų JK miestelių, jūs taip pat gausite nemokamo magistro pasiūlymą. Norėdami padidinti savo įsidarbinimo perspektyvas, sėkmingai pereidami bakalauro laipsnį, galite pereiti į verslo magistro kursus be jokių papildomų išlaidų.

Šis laipsnis yra idealus tiems, kurie domisi būsima profesine apskaitos, finansų, audito ir apmokestinimo karjerą. Jis siūlo puikų apskaitos ir finansų pagrindą ir veikia kaip pagrindas tolesniam studijų ar finansų tyrimui antrosios pakopos ar profesiniame lygmenyje.

Galite pasirinkti studijuoti kursą internetu viename iš JK miestelių Londono Bloomsbury, Birmingham, Leeds ar Notingeme.

Reikalavimai kursui

  • 32 UCAS taškai iš vieno A lygio ekvivalento arba 40 UCAS taškų iš dviejų A lygių ekvivalento. 5 GCSE AC (9–4), įskaitant anglų kalbą, ir D / 4 arba aukštesnio laipsnio matematika arba lygiavertė kvalifikacija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Berlynas , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 7 Daugiau Mažiau