BSC (Hons) Kiekis Geodezijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis laipsnis bus suteikti jums idealus pagrindą statybos pramonėje karjerą. Kaip kiekio inspektorius, jums teiks paslaugas, įskaitant išlaidų ir sutarčių patarimus, išlaidų prognozavimo, matavimo ir išlaidų kontrolės diapazoną. Jūs taip pat bus atsakingas už finansų statybos projektų valdymas nuo pradžios iki pabaigos. Tai suteiks jums puikų pagrindą progresavimo į valdymo pozicijas visoje pramonėje.

Kiekybinio tyrinėjimo reikalauja techninių, ekonominių, teisinių ir valdymo įgūdžius. Programa atspindi šią įvairovę. Tais metais, 1 ir 2, jums bus glaudžiai dirbti su projektais, kurių kolegoms iš pastato geodeziją, projektavimo ir statybos valdymo ir turto valdymo programas.

Universitetas investuoja 76.000.000 £ naujame pastate įsikurs universiteto biblioteka, televizijos studijos ir akademiniai lengvatomis disciplinomis, įskaitant architektūros, projektavimo ir statybos. Stockwell Street yra kelios minutės pėsčiomis nuo Grinvičo Campus ir ši programa bus pristatyti ten nuo 2014 m.

Šios programos tikslai yra šie: - plėtoti savo žinias vadybos, teisės ir ekonomikos, statybos, nekilnojamojo turto pramonės - išmokyti jus su įgūdžių, metodų ir gebėjimų, reikalingų norint būti kiekybiniai inspektorius - plėtoti savo gebėjimą spręsti statybos problemas, ,

Lankomumas

  • 3 metų dieninio - 4 metų sumuštinis - 5 metai ne visą darbo dieną

Patekimo į rinką reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti: 260 UCAS taškų ir ne mažiau kaip tris GCSE rango C ir daugiau (įskaitant anglų ir matematikos) arba lygiavertę kvalifikaciją.

Įvertinimas

Studentai vertinami egzaminų ir kursinių.

Profesinis pripažinimas

Ši programa yra kelias į narystę Chartered Institute of Building (CIOB). Norint pasiekti MRICS statusą būtina atlikti akredituotą magistro baigusi minėtą programą.

Karjeros galimybės

Absolventai gali tęsti galimybes privačioje praktikoje, su rangovais, kūrėjai, gyvenamųjų namų bendrijoms ir vietos ir centrinės valdžios įstaigose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Skaityti daugiau

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Skaityti mažiau
Londonas , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau