Atkreipkite dėmesį, kad informacija šioje svetainėje yra susijusi su programos prasidedančiam 2016 m.

BSC (Hons) Kriminologija ir baudžiamoji Psichologija programa Greenwich siūlo unikalią fusion du iš įdomiausių ir aktualiausių šiuolaikinių akademinių disciplinų pasiūlyti bent Britanijos universitetuose. Ji suteikia aiškią įvadas ir griežtą išmanys, tiek kriminologijos ir kriminalinės psichologijos (dalykus, kurie gerokai išaugo per pastarąjį dešimtmetį, o dabar pripažįstami kaip specializuotų sričių žinias savo teisę), kartu su teisės, socialinės politikos, baudžiamosios teisingumas ir socialinė gerovė.

Atkreipkite dėmesį, kad ši programa nenumato Britų psichologijos draugija pripažinimą. Šiuo metu Universiteto Psichologijos katedra, Socialinio darbo ir konsultavimo siūlo konversijos Magistrantūros Psichologija laipsnį, suteikiančios Magistras pagrindas diplomuotų Narystė Britų psichologų draugijos sėkmingų absolventų iš universiteto bakalauro (Hons) Kriminologija ir baudžiamojo Psichologija studijų programą, kurie pripažintą kad ir kas visiškai sėkmingai, magistrantūros psichologijos laipsnį.

Norite sužinoti daugiau? Dėl papildomos informacijos apie bakalauro (Hons) kriminologijos ir kriminalinės psichologijos programos - įskaitant turinio, programų mokesčius ir studijų režimu - ir mokytis su įstatymo mokyklą nuo Grinvičo universiteto, prašome užpildyti formą į dešinę ir teisės mokykla susisieksime su Jumis elektroniniu paštu.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 58 daugiau kursų University of Greenwich »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,000 GBP
JK / ES; £ 11.200, skirtas užsienio studentams
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas