BSC (Hons) kriminologija ir baudžiamosios psichologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Atkreipkite dėmesį, kad informacija šioje svetainėje yra susijusi su programos prasidedančiam 2016 m.

BSC (Hons) Kriminologija ir baudžiamoji Psichologija programa Greenwich siūlo unikalią fusion du iš įdomiausių ir aktualiausių šiuolaikinių akademinių disciplinų pasiūlyti bent Britanijos universitetuose. Ji suteikia aiškią įvadas ir griežtą išmanys, tiek kriminologijos ir kriminalinės psichologijos (dalykus, kurie gerokai išaugo per pastarąjį dešimtmetį, o dabar pripažįstami kaip specializuotų sričių žinias savo teisę), kartu su teisės, socialinės politikos, baudžiamosios teisingumas ir socialinė gerovė.

Atkreipkite dėmesį, kad ši programa nenumato Britų psichologijos draugija pripažinimą. Šiuo metu Universiteto Psichologijos katedra, Socialinio darbo ir konsultavimo siūlo konversijos Magistrantūros Psichologija laipsnį, suteikiančios Magistras pagrindas diplomuotų Narystė Britų psichologų draugijos sėkmingų absolventų iš universiteto bakalauro (Hons) Kriminologija ir baudžiamojo Psichologija studijų programą, kurie pripažintą kad ir kas visiškai sėkmingai, magistrantūros psichologijos laipsnį.

Norite sužinoti daugiau? Dėl papildomos informacijos apie bakalauro (Hons) kriminologijos ir kriminalinės psichologijos programos - įskaitant turinio, programų mokesčius ir studijų režimu - ir mokytis su įstatymo mokyklą nuo Grinvičo universiteto, prašome užpildyti formą į dešinę ir teisės mokykla susisieksime su Jumis elektroniniu paštu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2016

Apie mokyklą

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Skaityti daugiau

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Skaityti mažiau
Londonas , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau