BSC (Hons) logistikos ir tiekimo grandinės valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro (Hons) logistikos ir tiekimo grandinės valdymo

bsc401

Logistikos ir tiekimo grandinės valdymo programa yra skirta parengti absolventus, kurie yra įrengta tiek patirties ir išsamių kompetencijų logistikos ir tiekimo grandinės valdymo įgalintų juos spręsti aktualiais visų rūšių organizacijų, nesvarbu, ar tarnybos ar gamybos, pelno, ar ne-už- pelno, vidaus ar pasaulinės, didelių verslo įmonių ar verslo įmones. Studijos logistikos ir tiekimo grandinės valdymo suteikti už studentų nustatymas susipažinti su logistikos, tiekimo grandinės valdymo, verslo-verslui ir operacijų valdymo susijusiomis temomis. Programa yra skirta studentams, besidomintiems iššūkiais ir galimybėmis projektavimo, eksploatavimo, ir gerinti veiksmingą ir efektyvią tiekimo tinklus, taip pat tiems, kurie nori siekti karjeros iš susijusių įmonių struktūras įvairovė, nuo mažų ir vidutinio dydžio įmonėms didelių tarptautinių įmonių.

Ką studijuoti

Deree studentai gali baigti dvigubą laipsnį, tai yra, Deree JAV laipsnį, kartu su Open University patvirtintu trukmė (JK laipsnis), vos per ketverius metus. Studentai pradeda savo studijas (pirmaisiais metais), pasirinkdami tarp liberalių švietimo kursus. Vėlesniais metais jie lanko kursus jų pagrindinis.

Logistikos ir tiekimo grandinės valdymo programa siekiama skatinti platų, analitinį ir labai integruotų studijų verslo su į tiekimo grandinės valdymo srityje specializaciją. Tiekimo grandinės valdymas specifiniai moduliai yra orientuota į: dėl išsamių žinių logistikos ir tiekimo tinklų nuostata, išsamių žinių ir supratimą apie ekonominius, socialinius ir kultūrinius, teisinius ir politinius aplinkoje, per kurį tiekimo tinklai veikia įsigijimas; specializuotų žinių pagrindinių tiekimo grandinės funkcijas ir procesus nuostata verslo sistemų ir studentų asmeninių kompetencijų, reikalingų vadovauti verslo iniciatyvas ir stiprinti mokymosi visą gyvenimą įgūdžius ir asmeninio tobulėjimo prisidėti prie visuomenei. Programa taip pat apima papildomą komponentą, kuris yra kredito Baring stažuotės vieta logistikos ir tiekimo grandinės valdymo srityje.

Karjera / Magistrantūros studijų galimybes

Studentai, turintys bakalauro (Hons) Logistika ir tiekimo grandinės valdymas turi platų karjeros galimybes vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Numatytos studijuojant logistikos ir tiekimo grandinės valdymo padėti absolventams teorinių, praktinių ir patirtinis fondai veiktų patogiai ir efektyviai bet šiuolaikinis tiekimo grandinės susijusių verslo aplinkoje. Be to, absolventai yra gerai pasirengę atvykti į specializuotas programas pereiti lygį. Programa yra sukurta atsižvelgiant į darbdavių poreikius galvoje. Kolegija glaudžiai bendradarbiauja su pirmaujančių darbdavių privačiame sektoriuje, siekiant užtikrinti, kad mokymo programa išlieka aktuali ir karjeros važiuoti. Ryšiai su pramonės, prekybos ir laivybos sukurti idealias galimybes skatinti karjeros galimybes.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 ... Skaityti daugiau

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 years, ACG has been offering transformative education and cultivating a fertile intellectual and cultural collaboration between Greece and the United States. Skaityti mažiau