BSC (Hons) tarptautinėje turizmo ir svetingumo valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro (Hons) Tarptautinio turizmo ir svetingumo vadybos

bsc501

Tarptautinė turizmo ir svetingumo vadybos (ITHM) pagrindinis yra sukurta siekiant suteikti studentams su specializuotų žinių ir giliai suprasti reikalingą tarptautinėje turizmo ir svetingumo industrijos ar verstis antrosios pakopos laipsnį srityje karjerą.

Ką studijuoti

Studentai pradeda savo studijas pasirinkę bendrojo lavinimo kursus per pirmuosius metus. Jie lanko privalomus ir pasirenkamus kursus jų pagrindinis srityje pagal struktūrinio programą. Jie yra veikiami įvairių turizmo ir svetingumo teorijų ir koncepcijų. ITHM studentai turi galimybę anksti susieti akademinį teoriją pramonės praktiką savo tyrimų per stažuotės vietą, sudėtinė komponento ITHM programą.

Karjera / Magistrantūros studijų galimybes

ITHM absolventai yra gerai pasirengę siekti užimtumo bet tarptautinėje turizmo ir svetingumo industrijos, įskaitant apgyvendinimo (viešbučiai, kruizai), atrakcionų (galerijos, muziejai, pramogų parkai), transporto (oro linijos, oro uostų), kelionių organizacijos (kelionių agentūrų sektoriaus, kelionių operatoriai), ir kitos paslaugos (konferencijų salės, kongresų organizatoriai). ITHM absolventai galės dirbti vadybos, marketingo, žmogiškųjų išteklių, informacinių technologijų turizmo, viešųjų ryšių ir komunikacijos, apskaitos ir finansų ir operacijų pozicijų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 ... Skaityti daugiau

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 years, ACG has been offering transformative education and cultivating a fertile intellectual and cultural collaboration between Greece and the United States. Skaityti mažiau