Bakalauro (Hons) Business Administration (Apskaitos su Finansų keliu)

bsc101

BPK programa verslo administravimo pagrindinių apskaitos su Finansų suteikiančias studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti ir augti savo karjerą, suteikiant jiems su stipriu teorinio ir techninio fone, stiprinti savo tarpasmeninio bendravimo įgūdžių ir ugdyti juos etikos požiūriu sprendžiant verslą problemos.

Programa skirta studentams, norintiems siekti profesinės karjeros apskaitos, o taip pat rengiant juos studijuojant, apskaitos, finansų, ekonomikos ir verslo vadybos srityse.

Programa taip pat tinka absolventų ir specialistų, kurie nori sustiprinti ir atnaujinti savo kiekybinius ir kokybinius įgūdžius finansinės analizės ir kaštų valdymo ir plėsti savo profesines akiratį arba kaip mokesčių ir vidaus kontrolės konsultantų ar kitų finansinių vadovų, tarptautinių ar vietinių korporacijos.

Ką studijuoti

Kursai išnagrinėti apskaitos teorija ir praktika taikymo ir apimti finansinės atskaitomybės ir analizė, kaštų valdymo ir veiklos vertinimo, mokesčių, audito ir ekspertizės apskaitos, taip pat tiems, įmonių finansų, finansų ir sąnaudų modeliavimo srityse.

Be to, temos, susijusios su verslo organizavimo ir planavimo, profesinio bendravimo, bus tiriamas verslo teisė ir etika. Studentai taip pat turi galimybę taikyti savo žinias realiomis verslo aplinka.

Karjera / Magistrantūros studijų galimybes

Po baigimo, studentai įgijo tvirtą supratimą apie atitinkamą apskaitos teorija ir praktika. Jie bus pasirengę kelti savo akademines studijas antrosios pakopos, darbas, buhalterių ar valdytojai, kaip apskaitos ir finansų departamentų verslo organizacijų arba tapti mokesčių konsultantus ir auditorių patvirtintą lygį.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų The American College of Greece »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date