BSC (Hons) Verslo administravimo (apskaitą finansų keliu)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro (Hons) Business Administration (Apskaitos su Finansų keliu)

bsc101

BPK programa verslo administravimo pagrindinių apskaitos su Finansų suteikiančias studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti ir augti savo karjerą, suteikiant jiems su stipriu teorinio ir techninio fone, stiprinti savo tarpasmeninio bendravimo įgūdžių ir ugdyti juos etikos požiūriu sprendžiant verslą problemos.

Programa skirta studentams, norintiems siekti profesinės karjeros apskaitos, o taip pat rengiant juos studijuojant, apskaitos, finansų, ekonomikos ir verslo vadybos srityse.

Programa taip pat tinka absolventų ir specialistų, kurie nori sustiprinti ir atnaujinti savo kiekybinius ir kokybinius įgūdžius finansinės analizės ir kaštų valdymo ir plėsti savo profesines akiratį arba kaip mokesčių ir vidaus kontrolės konsultantų ar kitų finansinių vadovų, tarptautinių ar vietinių korporacijos.

Ką studijuoti

Kursai išnagrinėti apskaitos teorija ir praktika taikymo ir apimti finansinės atskaitomybės ir analizė, kaštų valdymo ir veiklos vertinimo, mokesčių, audito ir ekspertizės apskaitos, taip pat tiems, įmonių finansų, finansų ir sąnaudų modeliavimo srityse.

Be to, temos, susijusios su verslo organizavimo ir planavimo, profesinio bendravimo, bus tiriamas verslo teisė ir etika. Studentai taip pat turi galimybę taikyti savo žinias realiomis verslo aplinka.

Karjera / Magistrantūros studijų galimybes

Po baigimo, studentai įgijo tvirtą supratimą apie atitinkamą apskaitos teorija ir praktika. Jie bus pasirengę kelti savo akademines studijas antrosios pakopos, darbas, buhalterių ar valdytojai, kaip apskaitos ir finansų departamentų verslo organizacijų arba tapti mokesčių konsultantus ir auditorių patvirtintą lygį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 ... Skaityti daugiau

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 years, ACG has been offering transformative education and cultivating a fertile intellectual and cultural collaboration between Greece and the United States. Skaityti mažiau