BSC (Hons) Verslo administravimo (tarptautinis verslas kelias)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro (Hons) Business Administration (Tarptautinė verslo kelias)

bsc201

IBEA programa buvo pradėta 2004 metais ir yra pirmoji tokio tipo programa Graikijoje; ji pristatė modulius, susijusius su verslo tyrimas Europos Sąjungoje kartu su strateginio požiūrio į studijas transnacionalinės korporacijos. IBEA studentams plėtoti ypatingos svarbos supratimą, į tarptautinę ir Europos verslo ir strategijų turimų įmonėms, vykdančioms verslą tarptautiniu pasaulyje. Programa suteikiančias studentus su atitinkamų įgūdžių ir žinių, kad galėtų sėkmingai veikti konkurencingoje ir globalios aplinkos. Programos absolventai yra daug surinko po tarptautinių, regioninių ir aukšto lygio Graikijos įmonėms. IBEA programa pritraukia studentų iš skirtingų šalių, kurie praturtina kultūrinį ir akademinį išskirtinumą departamentas per savo įvairių etninių ir socialinių sluoksnių ir patirtimi.

Ką studijuoti

Studentai IBEA svarbus pilnas 44 kreditų bendrojo lavinimo kursuose, 48 kreditų iš verslo šerdis, kuri apima kursus apskritai Verslo vadyba, 30 kreditų iš IBEA koncentracija ir 6 kreditus bendrųjų pasirenkant. IBEA koncentracija apima kursus programos dviejų studijų srityse: Tarptautinio verslo ir Europos reikalų. Pavyzdžiui, tarptautinio verslo, verslo Europos Sąjungoje, šiuolaikinių problemų Tarptautinio Verslo, ES ekonomikos ir finansavimo politikos, Tarptautinės vadybos ir tarptautinio verslo teisės. Studentai gali pasirinkti papildomus kursus, kaip pasirenkant įskaitant užsienio ES politikos ir IB praktikos, tiesioginių investicijų ir daugiašalių įmonių ir Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas.

Karjera / Absolventų galimybės

Studentai, turintys bakalauro (Hons) laipsnį verslo administravimo (Tarptautinio verslo ir Europos reikalų) yra įrengta vadybinių įgūdžių verslui už nacionalinių sienų. Kaip rezultatas, jie turi platų karjeros galimybes, nes vis daugiau įmonių išplėtė savo veiklą pasaulio (ir ypač Europos) rinkose. Absolventai Tarptautinio verslo ir Europos reikalų programos gali siekti karjeros daugianacionalinių ar vietos verslo korporacijų (pagal strategijos, valdymo, rinkodaros, pirkimo ar gamybos darbo paskirties vietas), valdžios institucijų, nevyriausybinių organizacijų, tarptautinių organizacijų ir regioninių institucijų. Darbdaviai dažnai apima valdymo konsultacinių firmų, bankų, importas / eksportas korporacijos, tarptautinių gamintojai, tarptautinių nevyriausybinių organizacijų (NVO), elektronikos bendrovių ir transporto įmones, įskaitant laivybos bendrovių ir oro.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 ... Skaityti daugiau

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 years, ACG has been offering transformative education and cultivating a fertile intellectual and cultural collaboration between Greece and the United States. Skaityti mažiau