Bakalauro (Hons) Business Administration (Verslumas valdymo būdas)

bsc801

Verslininkystės valdymas pagrindinių rengia studentų doktorantūros mokslo ir karjeros verslumo ir kitose susijusiose srityse, iššūkių kupiname pasaulyje konkurencijos, sparčios technologijų kaitos, padidėjo sudėtingumo ir globalizacija. Ši programa skatina kritinį mąstymą ir suteikia studentams galimybę plėtoti platų verslo, praktinių ir perleidžiamų įgūdžių, kurie leis jiems efektyviai atlikti visose verslo pastangas ir į korporacijų įvairių nustatymų.

Ką studijuoti

Verslininkystės valdymas pagrindinė kreipsimės studentams, kurie domisi pradedant, operacinės ir auga savo verslą ar kitus suinteresuotas dirbti korporacijų vadovaujama augimui ir inovacijoms. Keletas temų studijavo šiame dur apima: nauja įmonė kūrimą, inovacijas ir įmonių verslumą, lyderystę, šeimos verslo valdymo, įmonės augimą, skaitmeninės rinkodaros verslininkams, viešųjų ryšių ir verslo finansavimą.

Karjera / Magistrantūros studijų galimybes

Numatytos studijuojant Verslumas valdymo padėti absolventams teorinių, praktinių ir patirtinis fondai veiktų patogiai ir efektyviai įmonių aplinkos ir kitose šiuolaikinio verslo aplinkoje. Per šį pagrindinis studijų, studentas bus plėtoti lyderystės, verslo ir inovacijų įgūdžius, reikalingus verslo sėkmę. Jie taip pat bus gerai pasirengę: valdymo pozicijas įsisteigęs korporacijų, siekiančių toliau stiprinti ir išlaikyti konkurencinį pranašumą; valdymo konsultacijos karjeros; pradedant naują verslą. Be to, studentai yra gerai pasirengusios siekti studijas verslumo, inovacijų ir kitose susijusiose verslo srityse.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų The American College of Greece »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date