Ši programa yra mokoma JAE

Diplomas verslo valdymo yra būtinas tiems, kurie nori siekti karjeros versle, arba tiems, kurie nori patekti į aukštesnio lygio atsakomybės pagal savo dabartinę darbo vietą. BSC (Hons) Verslo vadybos tuo Bolton Business School suteikia tvirtą pagrindą iš šiuolaikinio verslo valdymo temomis asortimentą ir leidžia jums sutelkti dėmesį į verslo specializacija savo galutinį metus. Jis gali būti tiriamas visu etatu (3 metai) arba ne visą darbo dieną (4,5 metų) pagrindas ir moduliai siūlomi vakare, taip pat dienos metu.

Apie kursą

Įsidarbinimo yra svarbiausias dėmesys programoje ir realaus gyvenimo tyrimai, lektorių ir pramonė vizitų padės jums suprasti verslo aplinką ir darbdavių poreikius.

Ypatumai

  • Ši programa yra siūlomi per energingas verslo mokyklos aplinkoje.
  • Mokymas vyksta pagal labai atsidavę ir palaikymo komanda, turinčius specialių žinių platų dalykinių sričių ir glaudžius ryšius su verslu ir pramone.
  • Šiuolaikinio moksliniai tyrimai yra naudojami informuoti mokymo praktiką, siekiant užtikrinti, kad jūs, jei su tvirta akademinės pagrindimu į verslo vadybos srityse.
  • Kurso medžiagos yra prieinami internete, kad būtų galima parengti darbui namuose ir taip pat užtikrinti, kad klasėje mokymasis yra labai interaktyvus.
  • Universitetas siūlo puikias 24/7 biblioteka ir IT priemones, WiFi ir gerai įrengti mokymosi sritis.

Ką jūs išmoksite

Mokymo ir mokymosi metodų įvairovė dirba visoje programoje. Tai apima paskaitas, seminarus, mažų grupių vadovėliai ir seminarus. Be to, apsilankymai, svečių garsiakalbiai ir projektai leis jums mokytis tiesiogiai iš pramonės šaltinių.

Jūs plėtoti intelektinius gebėjimus analizuoti, vertinti ir sintetinti, baigiant savo galutinį metų disertacijos. Jūs taip pat įgyti akademinių, profesinių ir mokymosi visą gyvenimą įgūdžius, kuriais remsis savo ateities karjerą ir verslo plėtrą, taip pat pasiruošti tolimesnei tyrimo.

Jums bus sukurti asmeniniame lygmenyje ir įgyti praktinius ir pritaikomais įgūdžiais, pavyzdžiui, nepriklausomumo ir dirbti komandoje, bendravimo, organizavimo ir laiko valdymas, skaitmeninių įgūdžių ir kompetencijos informacinių technologijų naudojimo.

Ką jums bus tyrimo

Per modulių diapazoną, jums įgyti platesnę žinių organizacijos, jų valdymo ir išorės aplinka, kurioje jie dirba.

Lygis 1 (HE6)

Akademinių ir profesinių įgūdžių; Verslo teisė; Verslo ekonomika; Rinkodaros principai; Finansai verslui; Valdyti žmones.

2 lygis (HE6)

Įsidarbinimo įgūdžiai; Organizacinė elgsena; Operacijų valdymas; Vartotojų elgsena; Verslumas; Tyrimų metodai versle.

3 lygis (HE6)

Pagrindiniai moduliai: Disertacija (dvigubas modulis); Strateginis valdymas.

Variantas moduliai (pasirinkti 3): Global Marketing; Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas; Informacinių sistemų verslo strategijos; Finansinė atskaitomybė už valdymo; Tiekimo grandinės valdymas; Darbas ir darbo santykius.

Patekimo reikalavimai

260 UCAS taškų iš mažiausiai dviejų, tačiau pageidautina trijų, A2-lygių (arba lygiavertis) bet dalykus.

Jūs taip pat turėtų turėti penkis GCSE bent C klasės arba aukščiau (arba lygiavertis), įskaitant anglų kalba.

Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, jūs taip pat paprastai reikia IELTS 6.0 (arba lygiavertis). Jei jūs neturite reikiamo anglų kalbos lygį, galite mokytis anglų kalbos pas mus iš IELTS 4.0 (arba lygiavertis).

Jei neatitinkate atvykimo reikalavimus šiam kursui, prašome apsvarstyti mūsų FdSc Verslo vadybos fondas laipsnį.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 - 5 metų
Dieninės
Price
9,000 GBP
dieninės, 6,000.00 LTL visu etatu - Jungtinė Karalystė / ES; 11,250.00 LTL dieninės - Tarptautinė