Akredituota: IOSH

Tai yra vienerių metų papildomas laipsnis (tiems, kurie turi profesinę / sveikatos ir saugos vadybos bakalauro arba bakalauro laipsnį) sveikatos ir saugos specialistams, norintiems įgyti tolesnio supratimo ir akademinės kvalifikacijos šiose srityse. Įtraukta į šį laipsnį, yra disertacija, kurioje studentas gali sutelkti dėmesį į tam tikrą asmeninio ar profesinio intereso sritį. Programa yra akredituota įstaigos profesinės sveikatos (IOSH).

Jūsų karjera

Kursų baigėjai bus gerai pasirengę tęsti karjerą įvairiose organizacijose, įskaitant vietos valdžios institucijas, gamybos, statybos, off-shore ir draudimo bendroves.

Ką mokysi

Tai vienerių metų programa. Kursinis darbas yra padalintas į tris trimestrus. Penktame trimestre jūs mokosi energijos, išteklių valdymo sveikatos ir saugos lyderystės. Penktame trimestre B jūs mokate atliekų tvarkymą ir užterštą žemę, vandens kokybės politiką. Trys mėnesiai C baigsite disertaciją.

Energija, ištekliai ir valdymas

Tyrinėja energijos, kaip svarbios tvaraus vystymosi išteklių, vaidmenį tiek pasaulio ekonomikoje, tiek vietinėje aplinkoje. Daugiausia dėmesio skiriama pastatų ir energijos valdymo strategijų ir metodų, įskaitant Energijos efektyvumo pastatų direktyvoje, reglamentavimą ir vertinimą, taip pat jo poveikį statybos nuostatoms ir mažai anglies dioksido į aplinką išskiriantiems pastatams.

Sveikatos ir saugos lyderystė

Šis modulis skirtas sudaryti studentams galimybę suprasti teorijas, kuriomis grindžiama "Saugos lyderystė" ir jos sąveiką su saugos valdymu. Studentai apmąstys pagrindines sąvokas, problemas ir debatus, susijusius su saugos kultūros, saugumo klimato vystymu ir vaidmeniu, ir kaip jie kartu su vadovybe turi įtakos žmogaus elgesiui. Jie įvertins įvairius organizacinių ir vadovavimo strategijų, susijusių su darbuotojų saugos elgsena, metodus.

Atliekų tvarkymas ir užteršta žemė

Apibūdinta atliekų tvarkymo ir užterštos žemės reguliavimo sistema ir pabrėžiama administracinė atsakomybė. Nustatyti buitinių, komercinių ir pramoninių gamintojų kietųjų atliekų tipai ir kiekiai bei aptarti atliekų kiekio mažinimo metodai. Išnagrinėtos statybos pramonės atliekų tvarkymo ir atliekų energetikos schemos ir nagrinėjamos alternatyvios šiuolaikinės atliekų tvarkymo galimybės, įskaitant perdirbimą ir deginimą.

Vandens kokybės politika

Šis modulis suteikia studentams žinias ir supratimą apie tarptautinę ir JK vandens politiką platesniame politikos kontekste. Studentai ištirs, kaip vandens politika taikytina planavimui ir pramonei, ir kokią vaidmenį atlieka pagrindinės sąvokos ir perspektyvos. Juo siekiama paskatinti moksleivius ištirti įvairias su vandeniu susijusias problemas ir jų įtaką vandens politikai; įvertinti įvairių suinteresuotų subjektų tikslus ir jų įtaką politikoje; suprasti vyriausybės ir valdymo metodus, susijusius su vandens politika, ir įvertinti politikos bei sprendimų priėmimo teisėtumą.

Patekimo reikalavimai

BA profesinės sveikatos ir saugos valdymas arba BSc sveikatos ir saugos valdymas arba lygiavertė ir patvirtinta akademinės struktūros kvalifikacija.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Bendras mokestis už mokslą už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribotas 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Studentams, dirbantiems ne visą darbo dieną, gali būti pateikiama sąskaitų faktūra už visą metinį mokestį arba už modulių, užfiksuotų vienerius mokslo metus, skaičių. Studentai gali būti mokami dalimis per metus. Peržiūrėti neakivaizdinio ir nuotolinio mokymosi mokesčius.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujų tarptautinių studentų orientavimo renginiai prasideda 2018 m. Rugsėjo 14 d. Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į JK ir GKU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Studijų forma

Ši programa yra padalinta į tris trimestrą, o kiekvienas trimestras baigiamas kiekvieną ketvirtadienį nuo 13 iki 20 val.

Akreditacija

Programa yra akredituota IOSH profesinės sveikatos įstaigos. Modulio moduliai pateikiami dalykų diapazone ir gylyje, reikalinguose norint atitikti dabartinius IOSH reikalavimus.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 28 daugiau kursų Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Ištęstinės
Price
1,820 GBP
Pradžia / ES studentai; 9250 RUK studentai; £ 11 500 tarptautinių studentų
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas