BSC (hons) finansai ir investicijos su pramonės metais

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Kent Business School siūlo aukštą verslo išsilavinimo lygį ir yra didžiausia Kento universiteto mokykla. Mūsų akademiniai tyrimai ir ryšiai su pasauliniu verslu informuoja mūsų mokymą, užtikrinant griežtą ir esamą mokymo programą. Mes esame 20 geriausių JK verslo mokyklų, siekdami akademinio mokymo ir studentų pasitenkinimo.

Mūsų studijų programa

Ši ketverių metų programa rengia jus už karjerą įvairiose srityse, įskaitant finansų valdymą, investicinę bankininkystę ir akcijų prekybą. Per pirmuosius metus studijuojate finansinę apskaitą, duomenų analizę, statistiką, finansų rinkas ir priemones, verslo ekonomiką ir kiekybinius finansavimo metodus. Tai suteikia jums išsamų supratimą apie pagrindinius finansų ir investicijų principus.

Antrus ir paskutinius metus gilinate savo žinias ir susitelkiate į specializuotas temas. Platus galimybių pasirinkimas reiškia, kad galite pasirinkti modulius, kurie jums labiausiai įdomūs: apima verslo finansus, investicijų analizę, finansinę ekonometriką, portfelio valdymą, verslo teisės aktus ir darbo teises.

Praktinio darbo elementai atliekami finansų laboratorijoje, naudojant "Bloomberg" virtualios prekybos platformą. Galite pritaikyti teorijas, kurias mokykitės klasėje, į realias situacijas, pasinaudodami rinkos duomenimis ir pasinaudodami jų pavyzdžiais ir internetinėmis duomenų bazėmis.

Metai pramonėje

Kaip šio laipsnio dalį, jūs prisiimate privalomai apmokamą verslo vietą nuo antrojo iki paskutiniojo. Pragyvenimo vieta trunka mažiausiai 44 savaites ir prasideda nuo birželio iki rugsėjo, po antrosios egzaminų. Paskirties vietos padeda plėtoti savo įgūdžius ir žinias bei padėti jūsų paskutiniam studijų metais.

Sužinokite daugiau apie pragyvenimo metus Kent Business School.

Papildoma veikla

"Kent Business" ir "Kent Enterprise" yra dvi mūsų studentų bendruomenės. Jų veikla apima renginius, kuriuose dalyvavo svečiai iš pramonės atstovų ir parama pradedantiesiems verslininkams.

Kento verslo mokykla taip pat rengia specialius renginius ir schemas. Tai gali būti:

 • seminarai ir seminarai
 • verslo iššūkiai
 • įmonių iniciatyvos, įskaitant verslo pradžios kelionę
 • tinklo renginiai.

Profesionalus tinklas

Kent verslo mokykloje mes didžiuojamės mūsų pasauliniais ryšiais. Tai apima nuorodas į:

 • BBC
 • "Barclays"
 • Cummins
 • IBM
 • KPMG
 • Anglijos bankas
 • Kento grafystės taryba.

Kent verslo mokykla taip pat turi puikias ryšius su verslo mokyklomis visame pasaulyje, įskaitant Kiniją, Honkongą, Prancūziją, Vokietiją, Ispaniją, Suomiją ir Italiją.

Nepriklausomi vertinimai

2017 m. Nacionaliniame studentų apklausoje daugiau kaip 84% paskutiniųjų metų apskaitos studentų buvo patenkinti bendra kursų kokybe.

Magistrantūros perspektyvoms Kento apskaitos ir finansų valdymas buvo priskirtas 8-ajam laipsniui "Guardian University Guide 2018".

Iš apskaitos studentų, kurie baigė Kentą 2016 m., 93% dirbo ar toliau studijavo per šešis mėnesius (DLHE).

Mokymo kompetencijos sistema

Remiantis turimais įrodymais, TEF komisija nusprendė, kad Kento universitetas savo mokiniams išlaiko nuosekliai puikų mokymą, mokymąsi ir rezultatus. Ji yra aukščiausios kokybės nustatyta JK.

Daugiau informacijos rasite Kento universiteto leidimo išvadoje .

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2017

Apie mokyklą

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Skaityti daugiau

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Skaityti mažiau