BSC aplinkos mokslų

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Aplinkos Mokslinė programa ne NHSC dėmesys skiriamas integruoti vietos Fort Berthold aplinkosaugos problemas su Mandan, Hidatsa ir Arikara kultūrų. Programa teiks tvirtą pagrindą specialybių, įskaitant diapazonas: vandens, oro, dirvožemio ir kokybę; gyvūnijos, ribas ir žuvininkystės valdymas; toksikologija; ir išteklių išsaugojimo, kuris leis mūsų studentams įgyti darbo platų gamtos išteklių susijusiose srityse.

Dvejų metų bendradarbis mokslo laipsnį teka sklandžiai į mokslo laipsnį absolventai NHSC aplinkosaugos mokslo programos bakalauro galės suteikti būtiną paramą atkuriant, atkurti ir valdyti vietinius gamtos išteklius. Programa bus parengti studentus darbo tokiose srityse, kaip žuvų ir laukinės gamtos valdymo, poilsio valdymo, išteklių valdymo, aplinkos kokybės ir gama / pievų valdymą. Nors studentai studijuoti specialybių spektrą, jie turėtų specializuotis vienoje iš šių sričių per pasirenkant pasirinkimas, studentas stažuotės ir savo srities tyrimus.

Programa Rezultatai:

Baigęs bakalauro, Environmental Science:

  • Studentas galės įrodyti pažangios mokslinių tyrimų, įskaitant projektavimo, eksperimentavimo, statistinės analizės ir aiškinimo, rašymo ir paskelbimo bei etiniais sumetimais supratimą.
  • Studentas bus aprašyti transporto priemones teršalų, kaip jie keliauja per įvairias aplinkos žiniasklaidos, įskaitant vandens, dirvožemio ir oro.
  • Studentas demonstruos dabartinių aplinkos klausimus Fort Berthold taip pat galės susieti juos su Mandan, Hidatsa ir Arikara įsitikinimų ir kultūrų.
  • Studentas gebės paaiškinti laukinės gamtos gyventojų ekologija ir valdymo galimybes žaidimų ir ne žaidimas / nuotolio rūšis.
  • Studentas supras kultūrinį poveikį aplinkai Mandan, Hidatsa ir Arikara tautos bendruomenėje.
  • Studentas bus paaiškinti proceso, The turinio, analizės ir poveikio aplinkai ataskaitų ir vertinimų svarbą.
  • Studentas įrodyti aplinkosaugos geografinių priemonių naudojimą.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2015

Apie mokyklą

The Nueta Hidatsa Sahnish College was granted continued accreditation on July 12, 2006, by the Commission on Institutions of Higher Education of the North Central Association of Colleges and Schools. ... Skaityti daugiau

The Nueta Hidatsa Sahnish College was granted continued accreditation on July 12, 2006, by the Commission on Institutions of Higher Education of the North Central Association of Colleges and Schools. Skaityti mažiau
Naujamiestis , Willistonas + 1 Daugiau Mažiau