Biologijos, chemijos katedros ir Aplinkos Mokslas (BCES) yra orientuota teikti savo studentus su įgūdžių rinkinių, reikalingų sėkmingai!

Su šiuolaikinių mokslinių tyrimų laboratorijose, kurias valdo mūsų fakulteto, o duomenys apie fizinius laboratorijos teikiamų gražių aplinkų šiaurinėje Naujosios Meksikos dėmesio, mes skatinti palankią mokymosi aplinką, kuri apima mokslinių tyrimų patirtį laboratorijos ir lauke.

Mes siūlome mokslo laipsnį biologijos bakalauro, su pasirenkamu fokusavimo ekologijos ir evoliucinės biologijos arba molekulinės ir ląstelių biologijos, ir bakalauro, aplinkos mokslas su pasirenkamu fokusavimo gamtinių išteklių valdymo ar aplinkos stebėseną. Bendradarbis mokslo laipsnių, taip pat siūlomi biologijos, aplinkos mokslas ir chemija. Šie Asocijuoti Programos, skirtos parengti studentus tęsti bakalaureato laipsnių, ir perkelti į ketverių metų programų, bet čia ne Šiaurės ar kitų kolegijų ir universitetų.

Mes taip pat turime bendradarbis Taikomųjų mokslų programas dėl gamtos Fire mokslo, radiacinės saugos, vynuogininkystės ir Enology, taip pat sertifikato programos laukinių gyvūnų Fire mokslas, radiacinės kontrolės technikas, aplinkos monitoringas, vynuogininkystės ir Enology. Šios programos yra specialiai sukurta siekiant nukreipti studentus į karjeros federalinių agentūrų ar pramonei.

Mūsų misija yra teikti aukštos kokybės mokymą, stipendiją ir paslaugas akademinei bendruomenei gamtos mokslų-biologijos, chemijos, įskaitant ir aplinkos mokslų.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Northern New Mexico College (NNMC) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020