Aplinkosaugos programa Grenfelio miestelyje, memorialiniame universitete, skirta gamtos mokslams ir kaip jie skatina sąmoningumą ir supratimą apie aplinką.

Programos kursai apžvelgia mokslinę aplinką, leidžiančią suprasti reakcijas, mechanizmus, įvairovę ir poveikį aplinkai. Ketverių metų aplinkosaugos programa siūlo gilių žinių dviem srautams - chemijai ir biologijai.

Kodėl studijuoja aplinkos mokslus Grenfell?

Gamtos pasaulis su savo sudėtingumu ir grožiu suteikia daug galimybių mokytis. Mūsų aplinka suteikia mums energijos, mitybos, užimtumo ir poilsio - ir tinkamai ją naudoti, mes turime tai suprasti.

Grenfellyje aplinka yra jūsų laboratorija. Jūsų profesoriai paragins jus dalyvauti savo tyrimuose - viskas nuo pesticidų suskaidymo aplinkoje iki miško pramonės poveikio paukščių populiacijoms.

Grenfello aplinkosaugos programa yra ketverių metų tarpdisciplininis laipsnis su bendrosiomis ar pagyrimo galimybėmis. Jūs taip pat galėsite pasirinkti vieną iš dviejų srautų:

 • biologija
 • chemija

"Grenfell" aplinkosaugos mokslo programa siūlo paskaitų, laboratorijų darbo ir lauko kursų derinį daugelyje reikalingų kursų ir aplinkosaugos sričių.

Tai vietos

Vakarų Niufaundlande mūsų aplinka yra mūsų tapatybės dalis. Tai priklauso nuo mūsų ekonomikos, mūsų poilsio ir mūsų sveikatos. UNESCO pasaulio paveldo objektas, Gros Morne nacionalinis parkas, yra mūsų kieme. Parkas turi unikalias geologines savybes, o Bonne įlankos jūrų stotyje yra įrengtos laboratorijos, skirtos nepažeistoms natūralioms sistemoms stebėti ir mokytis, kur studentai turi galimybę užsiimti lauko kursais. Mūsų vieta vakarinėje Niufaundlendos pakrantėje siūlo unikalias galimybes ir realią gyvenimo patirtį, suteikia jums prieigą prie įvairių natūralių buveinių, įskaitant:

 • Pelkės
 • Borealiniai miškai
 • Vandenynas
 • Upių sistemos
 • Subarctic tundra

Mūsų moksliniai objektai apima naują meno ir mokslo kūrimo patobulinimų namus: state-of-the-art chemija, biologija ir dirvožemio laboratorijos:

 • Chemijos laboratorijoje daugiausia dėmesio skiriama organinės ir analitinės chemijos studijoms, anglies pagrindo ir metalų junginių tyrimui
 • Dvi mokslinių tyrimų laboratorijos yra šlapios ir sausos suolai moksliniam darbui biologijos, chemijos, žemės ir aplinkos mokslo srityse.
 • Biologijos laboratorija naudojama audinių kultūros ir mikrobiologinio preparato auginimui.

Tai prieinama

Jums patiks žemiausia mokymosi kaina angliškai kalbančiame Kanadoje. Provincijos vyriausybė teikia aukštą prioritetą švietimui, teikdama didelį finansavimą Memorialiniam universitetui. Šis įsipareigojimas leidžia mums suteikti prieinamą, tačiau aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą.

Tai asmeniška

Mažos klasės dydžiai reiškia intymesnį mokymosi patirtį, kai jūsų profesoriai jus pažįsta pagal vardą. Mūsų žemas studentų ir instruktorių santykis užtikrina, kad jūsų mokymasis bus asmeniškas ir tinkamas. Turėdami tik daugiau nei 1300 studentų universiteto mieste, jūs turėsite tikrų ryšių su savo klasiokais ir tapti svarbia Grenfell bendruomenės dalimi.

Informacija pirmosios pakopos studentams

Dėl nedidelio dydžio Grenfello studentai turi daug galimybių glaudžiai bendradarbiauti su mokslo srities profesoriais ir netgi užbaigti savo mokslinių tyrimų projektus per pastaruosius metus.

Kaip "Grenfell" studentas, galite dalyvauti Studentų mainų programoje, kurioje jūs mokate Grenfell mokymosi kursus, studijuodami kitoje Kanados ar Jungtinių Amerikos Valstijų studentų mainų nario universitete.

Priėmimas

Jūs turite atitikti bendruosius priėmimo reikalavimus memorialiniam universitetui ir paskelbti, kad aplinkosaugos mokslai yra jūsų pagrindiniai partneriai. Būsimiems studentams, kurie kreipiasi į aplinkosaugos programą, yra keletas stipendijų ir apdovanojimų.

Karjeros galimybės

Aplinkos mokslų programos absolventai gali įvažiuoti į įvairias sritis; Peržiūrėkite šias kategorijas, kad sužinotumėte daugiau apie karjeros galimybes, kurias galėtumėte atlikti:

 • Vyriausybė
 • Aukštasis mokslas
 • Agentūros ir organizacijos
Programa mokoma:
 • Anglų
Memorial University, Grenfell Campus

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Memorial University, Grenfell Campus »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date