BSC Bankininkystė ir finansai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bankų ir finansų katedra įkurta 1999-2000 akademiniais sesijos kartu su kitais dviem departamentų Sanusi Lamido Sanusi kolegijos Verslo ir vadybos studijų. Tačiau, departamentas iš pradžių buvo sandėliuojamos pagal apskaitos departamentui.

Profesorius EO Izedonmi, tada dekanas College, turėjo prižiūrėti departamento reikalus ir puoselėjant ją atsakomybę tol, kol jis išėjo savo 2002-2003 akademiniais sesijos su p Benson A. Akintola kaip pionierius Lecturer- in atsakingas už departamentui.

Igbinedion universitetas Okada buvo pirmasis privatus universitetas Nigerijoje, kurio registracijos liudijimo Nr 001 pristatytas įkūrėjo / savininkui ir garbingą kanclerio, seras (DR), vyriausiasis Gabrielio 0. Igbinedion, Benino karalystės Esama, kurį Nigerijos federalinę vyriausybę nuo 10 1999 m gegužės mėn.

Universitetas, tačiau, 1999 m pradėjo savo akademinius operacijas 5111 su 112 studentų.

Per trylikos akademinių sesijų trukmę nuo 1999-2000 2012-2013 universitetas sulaukė studentai ne tik Nigerijoje, bet ir iš kitų šalių. Visų pirma, universitetas sulaukė studentų iš visų 36 valstybių federacijos ir federalinės sostinės teritorija (FCT) Abuja, taip pat iš užsienio šalių. Darbuotojai derinys universitete taip pat atspindi šį nacionalinį plitimą ar federacinės charakterį ir, tiesiai iš savo veiklos pradžios naujausia Universitetas visada turi nemažai užsienio piliečių, tarp jų mokymo ir nepedagoginio personalo taigi, Igbinedion universitetas Okada gali būti pagrįstai apibūdinamas kaip vienas turintys stiprią federalinės charakterį, vienas su stipriu traukos studentams ir už jos ribų, Nigerija, yra pasirinkimo universitete skirtumas, ir privačiam universitete su aiškia vizija, stiprus jausmas misiją ir tikslus pasiruošęs imtis savo vietą palaipsniui panašių Ivy Leaque universitetų Jungtinėje Karalystėje ir JAV mandagumas.

Misija universitete

  • Siekti meistriškumo mokymo, mokslinių tyrimų ir išsimokslinimo per neprilygo įvairių įrenginių ir galimybes švietimo, mokymo ir užimtumo visiems tiems, galėtų pasinaudoti be jokios diskriminacijos natūra.
  • Iš anksto žmogaus pažangos, klestėjimo ir visuomenės gerovę per mokymo ir mokslinių tyrimų, kurie skatina taikyti žinias, skatinti drausmės, pabrėžti savarankišką darbą ir įgyti ir efektyviai valdyti išteklius šiems tikslams pasiekti.

DEPARTAMENTAS tikisi pasiekti ši misija PER

  • Siūlymas "state-of meno mokymą, rengia savo absolventus pareigų darbo pasaulyje ir gamins Baigiu, kad yra labiausiai ieškoma po to, visose darbo darbdaviams, taip pat antrosios pakopos mokyklų ir mokslinių tyrimų institutų; - Sukurti institucines ryšius dėl abipusiai naudingų santykių; ir - siekia tapti kompetencijos centras, kuriame gali būti numatytos žinios ir galimybę paspartinti šalies vystymąsi tempą.

Tokiu būdu, departamentas prisidės prie Igbinedion universiteto misiją "skatinant žmogaus raidą realizavimo ... per mokymo ir mokslinių tyrimų, kurie skatina įsigijimą bei naudojimą žinių "

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Kandidatai yra įtraukti į bakalauro studijų programų bet kuriuo iš šių trijų būdų departamento: - Through universiteto Immatrykulacja apžiūros metu (Ume) - tiesioginis įrašas - inter-Universiteto perdavimo.

Kiekvienas per universiteto skyrius turi savo specifinius reikalavimus dėl įtraukimo, bet jie apskritai atitinka minimalius universiteto baigimo reikalavimus. Kiekvieno skyriaus reikalavimai yra nurodyti atitinkamuose skyriuose departamentų programose.

įvesties režimas

Apskritai, kandidatai, siekiantys priėmimą per universiteto Immatrykulacja apžiūros metu (Ume) į 100 lygio ketverių metų programą, vedančią į bakalauro mokslo (BSC.) Laipsnį Bankininkystės ir finansų sudarymo turi turėti penkerių kredito minimali pereina GCE / SSCE / Neco tyrimai, kurie turi būti įtraukti anglų kalbos, matematikos, ekonomikos ar komercijai. Ekvivalentinis penkių kreditų, gautų tyrimo, kurį atliko Nacionalinės tarybos technikos švietimo (NABTEB) yra taip pat priimami. Be šių reikalavimų, universitetas reikalauja, kad studentai padaryti priimtiną perdavimo, ant universiteto baigimo egzamino (Ume) atliko Bendrojo priėmimo ir imatrikuliacija apžiūros metu (stakta), kuris atstovauja pasaulinio atrankos egzaminą. Be to, universitetas paprastai toliau ekranai kandidatai priėmimo į savo studijų programas.

TIESIOGINIS įvesties režimas

Kandidatas Ieškau tiesiogiai patekti priėmimą į 200-lygio A, studijų programa turėtų turti bent du temą ties Advance lygio GCE studentas su dviem taikomi tuo NPI, arba su diplomo laipsnį pripažinta institucija yra priimtinas su sąlyga, kad jie atitinka visi universiteto baigimo reikalavimai. Be to, universitetas pasilieka tolesnių ekrano studentų priėmimo teisę.

Tarpuniversitetines PERDAVIMAS

Kandidatai, norintys pervesti į departamento iš kito universiteto, turi gauti ir iki tarp universitetų pervedimas iš universiteto priėmimo biure. Visa tokia paraiška inter- universiteto perdavimo bus traktuojama jų nuopelnus. Visi inter- universitetas perdavimo kandidatai paprastai bus priimami į ne didesnę kaip 200 lygiu priimančios programos mane.

Nė vienas kandidatas bus įleisti į departamento nebent departamentas yra įsitikinusi, kad kandidatas susitiko minimalų akademinių reikalavimas dėl priėmimo į programą kandidatas pasirinko.

KURSAI IR KREDITO vertinimo sistema

Universitetas veikia Žinoma kredito sistemą, kurioje temines sritis yra suskirstytas į Susigundžiau patikrinimo vienetus, vadinamus kursai. Visi siūlomi katedros kursai priskiriamas kreditai ir studentai uždirbti kreditus kursus praėjo.

KREDITO VIENETAS

Kredito vienetas reiškia tam tikrą skaičių valandų studentai mokytojų kontaktinis paskaitų / samouczków apie vieną valandą per savaitę pusmetį penkiolika savaičių, taigi vienas kreditas vienetas yra viena valanda paskaitų ar pamoka per savaitę pusmetį penkiolika savaičių arba ekvivalentiška suma studijų , pavyzdžiui, seminarams, laboratorija, pramonės areštas, arba duomenų rinkimo vietoje, arba bet koks šių derinys. Pavyzdžiui, vieną savaitę Pramoninės areštas gali būti lygiavertės vienos valandos paskaitos per savaitę per semestrą.

išbandymas

Jei po sesijos pabaigos studentas pažymių vidurkis (GPA) yra mažesnis nei 1,50, tada jis / ji bus patalpinta lygtinai už ypatingą vienerius visą sesiją. Jei šio bandomojo laikotarpio pabaigos studento SPA vis dar mažiau nei 1,50, tada studentas bus paprašyta pasitraukti iš studijų programą. Studentas, kuris yra taip atšaukta nereikia palikti universitetą; Jis gali perduoti į kitą programą per universiteto.

Pažymių vidurkis (GPA):

Pažymių vidurkis (GPA): yra vidutinio atlikimą už semestrą ar sesijos išreikštas laipsnio kiekis visuose kursuose, kurių ėmėsi studentas semestro metu arba sesijos studentas priemonė išreikšti laipsnio taškų per visus kursus, kurių ėmėsi studentas semestro metu arba sesijoje. Vidutinis pažymių (SPA) yra kilęs iš faktinių žaliavų balai suteiktas kursų, gauti studentas. Jis skaičiuojamas dauginant pažymių (GP) pasiekiamas kiekvieno kursus pagal kredito vienetų, priskirtų to kurso ir tada padalinant sumą visų kreditų, paimtų semestro ar sesijos.

Kaupiamuoju balu vidurkis (CGPA)

Tai atnaujinami vidutinė arba reiškia iš klasės kiekis (GP) uždirbo studentas bet jo / jos studijų programą taško. Kaupiamasis pažymių vidurkis (CGPA) vaizduoja studentams bendrą našumą jo / jos studijų programą konkrečiu laiku, jis yra kilęs padauginus klasės uždirbtus taškus pagal kiekvienos kursų, kurių buvo imtasi jų atitinkamų kreditų vienetų studentams ir sudedant šiuos produktus visų kursų, kurių buvo imtasi iki šiol, ir dalijant šį bendrą sumą iš viso kreditų visų registruotų studento kursus suma.

KRŪVIS

Tai reiškia, kad nustatytas minimalus ir maksimalus skaičius kreditų studentas tikimasi priimti per semestrą ir sesiją. Studentas turi normaliai, bet mokslo metais būti leista užsiregistruoti kaip 40 kreditų ir ne daugiau kaip 50 kreditų. Tai reiškia, kad studentas uždirba daugiau nei 50 kreditų kiekvieno mokslo metų pabaigoje. Studentas turi imtis tarp 20 ir 25 kreditų kiekvieną semestrą bet mokslo metus.

KURSO KODAVIMAS

Visi Žinoma siūlomi katedros yra koduojami pagal juos paskiriant trejų raidėmis prefiksą po trijų skaitmenų skaičius. Nurodytus trijų raidžių priešdėliai ir trys skaitmenys skaičiai yra skiriamas atstovauti skyriui, lygiui, semestrą ir pagrindinių (kaip B .sc Bankininkystės ir finansų programos atveju). Departamentas kursai kursai siūlomi ir mokė departamentas.

REGISTRACIJA

Kiekvieno seanso pradžios, visi studentai yra registruoti visą savo kursą šioje sesijoje, naudojant numatytus ekspertizės ir įrašų vieneto registro registracijos formas. Neseniai on-line buvo įvesta registracija, ir tapo reikalinga praktika. Studentas neregistruotas už akademinės sesijos nebent ir kol bus atlikti on-line registracijos procedūros. Dvi savaites paprastai turi būti leidžiama registruoti kiekvieną sesiją. Vėlyva registracija mokestis nustatytas laikas nuo laiko, kurį universitetą. Studentas, kuris registruojasi vėlu turi pridėti savo mokėjimo kvitą jo registracijos formą.

Bet studentas, kuris nesugeba užregistruoti per du mėnesius nuo sesijos pradžios neturi būti leidžiama registruoti tos sesijos, ir netenka apie vartojant bet kokį patikrinimą bet kuriuo tos sesijos semestro naudą. Toks studentas turi būti laikoma, kad savanorišką pasitraukimą iš universiteto, ir turi būti grąžintam į kitą seansą tik su senato patvirtinimo. Dėl Studentų leista 100 lygio arba tiesiogiai įrašą, jo / jos priėmimo turi būti laikomi nebegaliojančiais.

Studentai, kurie lanko paskaitas žinoma, kad jie nėra įregistruoto turi daryti tik su aiškaus sutikimo lektoriaus (-ų), atsakingo už kursus. Tačiau tokie studentai neturi uždirbti jokio kreditą iš tokių kursų.

Kursų patarėjas

Skyriaus vedėjas paskiria kursų patarėją iš akademinio personalo kiekvienai studentų lygio departamentas. Žinoma patarėjas konsultuoja studentus universitetų nuostatus, nes jie susiję su jų Stipendija taip pat užtikrinti, kad studentai pasirinkti kursus pagal teisės aktų, reglamentuojančių laipsnio, dėl kurio jis mokosi apdovanojimą. Jis / ji turi pagrindinę atsakomybę užtikrinti, kad studentai tinkamai Registruotis kursui ir kreditų, reikalingų jų lygio ir statuso, visų registrų formų, žinoma, formų ir įsigaliojimas ekspertizės formų, todėl turi būti patvirtinta ir pasirašyta studento kurso patarėjas, prieš jiems taikoma apdorojimą. Žinoma patarėjas tikimasi įgyvendinti šias pareigas stropiai ir atsidavimo pareigos

KURSŲ SĄRAŠAS

Kursai kiekvienos studijų programos yra skirstomi taip: 1. PAGRINDINIS Žinoma yra tie, kurie studentas įstojo į atitinkamą studijų programą turi būti, bet taip pat perduoti jį gauti sudarymo laipsnį. Už kiekvieną studijų programą, jos pagrindinė kursas yra tai nurodyta programos turinį.

  1. Privalomieji dalykai yra tie, priimtas studentas pagal savo specializacijos sritį į B .sc Bankininkystės ir finansų programą. Privalomas pasirenkamasis kursas turi būti imtasi kaip bloko patenkinti studijų reikalavimus kryptys studentų pasirinktų specializacijos sritį.
  2. PRIVALOMOJO Pasirenkamieji dalykai yra tie, kurie priima studentu, pagal-į savo specializacijos sritį į B. Sc Bankininkystės ir finansų programą. Privalomas pasirenkamasis kursas turi būti imtasi kaip bloko patenkinti studijų reikalavimus kryptys studentų pasirinktų specializacijos sritį.
  3. Pasirenkamasis kursas yra tie, kurie priimami studentas pagal savo interesus (bet, tačiau, atsižvelgiant į departamento patvirtinimo) ir yra papildoma branduolys, privalomas, o PRIVALOMOJO pasirenkamuosius kursus, jis turi imtis. Pasirenkamasis kursas yra paprastai imamas iš kitų padalinių ir už jos ribų departamentas. Kursų patarėjai patars studentams apie pasirenkamuosius kursus imtis, jei reikia, ir iš kurių departamentų

PRE-rekvizuoti KURSAI

Kursai gali būti prielaidos. Prielaidos kursai yra tie kursai studentas turi priimti ir perduoti jam leidžiama registruotis po (tinkami) aukštesnio lygio kursus. Tačiau studentas, kuris neišlaiko prielaida kursą gali būti leista registruoti kartu už šią aukštesnio lygio, žinoma, jei tokia yra patvirtinta jo / jos departamentas.

PAKEISTI žinoma

Studentai gali pridėti arba lašas kursus, už kuriuos jie registruotus per vieną mėnesį nuo paskaitų pradžios. Tačiau tokie pakeitimai turi būti leidžiama tik tenkinant priimančios departamento reikalavimus.

TRUKMĖ studijų programos

Apskritai, studijų programos kolegijoje bus 3 metų trukmės tiesiogiai patekti studentams ir 4 metų trukmės Ume studentams .Sriegines didžiausias skaičius metų leidžiamiems už studijų uždirbti bakalauro laipsnį Žinoma, yra 6 metai minimalus.

Baigimo reikalavimai

Dėl studentui gauti baigimo iš bet kurios bakalauro studijų programos kolegijoje, jis / ji turi būti išlaikęs visus nustatytus kursus be patenkinamai atitinka pramoninio profesinio rengimo reikalavimus (jei reikia), ir pakeleivingi visas Bendrųjų studijų kursus universitete.

Minimalus uždirbo kredito reikalingą baigimo yra 120 vienetų, ne mažiau kaip 30 kreditų sukauptą kiekvienos sesijos ketverių metų studijų programą taip: - 30 kredito vienetai iš 100 lygio kursus - 30 kredito vienetai iš 200 lygio kursus - 30 kreditų vienetai nuo 300 lygio kursus - 30 kreditų vienetų nuo 400 lygio kursų trejų metų programą, iš 90 kredito vienetų minimalus reikalingi baigimo, ne mažiau kaip 30 kreditų sukauptą kiekvienos sesijos taip: - 30 kredito vienetus nuo 200 lygio kursų - 30 kredito vienetai iš 300 lygio kursus - 30 kredito vienetai puta 400 lygio kursai

SEMESTRAS EGZAMINAI

Studentai imasi nagrinėti visuose kursuose jie registruotiems kiekvieno semestro pabaigoje semestro egzaminas prisideda 70 procentų visų ženklų kiekvienam žinoma ne iš sernester pabaigoje. Kreditai bus skiriamas kursus praėjo. Prekių ženklai gavo už bet kokius iš pradžių nebuvo įregistruotos bus nepaisoma kursus. Pažymių vidurkis (GPA): bus apskaičiuojama remiantis visų kursų registruotiems pagrindu semestro metu, ar išlaikė arba neišlaikė.

Nuolatinis vertinimas

Turi būti nuolatinis vertinimas visų siūlomų departamento kursuose. Nuolatinis vertinimas susideda iš rašytinių užduočių, kursiniai darbai, periodinių bandymų / viktorinos, vidurio semestro egzaminas, lankomumo ne paskaitų ir pamoka. Nuolatinis įvertinimas turi prisidėti ne daugiau kaip 30 procentų visų balų kiekvienam, žinoma, taip semestro pabaigos.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2017

Apie mokyklą

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Appli ... Skaityti daugiau

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Skaityti mažiau