BSC - chemijos bakalauro

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro - Chemijos bakalauras

&nbsp

Bakalauras Chemijos studentai yra mokomi pagrindinių šiuolaikinės chemijos: molekulinės chemijos, kietųjų dalelių ir medžiagų chemijos, fizikinės chemijos, organinės chemijos sritis. Šis kursas suteikia studentams tvirtų pamatų, būtinus toliau studijuoti magistro laipsnį) arba mokymo profesijų.

Dvejų metų kursas siūlo dvi specializacijos: chemija ir fiziką ir chemiją.

Tie, kurie ketina patekti į darbo rinką dėl jų bakalauro laipsnį stiprumo galima pasirinkti iš trijų profesinių specializacijų:

- Biotechnologijos profesijų

- Formulavimas Chemija profesijų

- Organiniai Chemija profesijų

&nbsp

&nbsp

Galimybės

Tolesni tyrimai

  • mokslinė tiriamoji ar profesinė magistro laipsnis
  • raštišku pareiškimu, tam tikrų inžinerinių mokyklų atranka

Karjera

  • pradinė mokykla mokymas
  • viešųjų paslaugų administravimas
  • vidurinė mokykla mokymas
  • technikas ar mechanikas po profesinio bakalauro L3.

&nbsp

Organizacija

Kursas suskirstytas į semestrus, tačiau visi pagrindiniai dokumentai, siūlomi per pirmuosius semestrus L2 ir L3 pakartoti antrą pusmečius (išskyrus profesinio bakalauro skaičius).

&nbsp

Chemija programa

Programa apima pagrindinius šiuolaikinės chemijos sritis, kaip antai fizinės chemijos, molekulinės chemijos, organinės chemijos ir chemijos medžiagų.

&nbsp

- L2 (2 metų lygį)


7 chemijos privalomi dokumentai (42 ECTS), 1 privalomas matematika popieriaus (6 ECTS), 1 knygoje, kuri bus pasirinktas iš kitos specializacijos (6 ECTS), 1 bendruosiuose arba moksliniuose kultūra popierius (3 ECTS), 1 kalba popierius (3 ECTS).


-L3 (3 metų lygį)


11 privalomojo chemija dokumentai (48 ECTS), 1 chemijos specializacija popieriaus parenkami iš 4 variantų 6
ECTS), 1 karjeros popierius (3 ECTS) ir 1 kalbos popierius (3 ECTS).Fizika ir chemija programa


Programa suteikia tvirtą pagrindą tiek chemijos ir fizikos, ir siekia ištrinti ribas tarp šių dviejų disciplinų ribas.

- L2 (2 metų lygį)


6 chemijos privalomi dokumentai (33 ECTS), 4 privalomojo fizika popierius (24 ECTS), 1 kalba popierius (3 ECTS).

&nbsp

-L3 (3 metų lygį)

3 privalomojo chemija popierius (18 ECTS), 3 privalomojo fizika dokumentus (18 ECTS), 2 privalomi bendrieji dokumentai (12 ECTS), 1 stažuotės popieriaus (6 ECTS), 1 karjeros popierius (3 ECTS) ir 1 kalbos popierius (3 ECTS) .
Gerai tikslinė visuomenė

&nbsp

- L2 (2 metų lygį)

Studentai, kurie sėkmingai pabaigė integracijos ciklas (fizika, chemija, mechanika, elektronika (PCME) arba biologija, geologija, fizika-chemija (BGPC)) arba jos atitikmuo.

&nbsp

-L3 (3 metų lygį)

Studentai, sėkmingai baigė L2 chemijos, ar jos ekvivalentą (BTS, Bandomojo objekto, CPGE, užsienio diplomai, tt). 

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

2009., UPMC šventė ir reabilituoti Zamansky turo, ir devynis šimtmečius universitetų veiklos apie Saint Viktoro abatijoje vietoje, žinomas kaip Vakarų intelektinės renesanso centras su garsiąją biblio ... Skaityti daugiau

2009., UPMC šventė ir reabilituoti Zamansky turo, ir devynis šimtmečius universitetų veiklos apie Saint Viktoro abatijoje vietoje, žinomas kaip Vakarų intelektinės renesanso centras su garsiąją biblioteką ir mokymo centrą dėl dvasininkų. Ši mokykla, įkurta pagal Guillaume de Champeaux, 1109, suvaidino svarbų vaidmenį Lotynų kvartalas intelektinės putojančios kelis šimtmečius. Gramatika, retorika, dialektika, muzika, aritmetika, geometrija, astronomija ir net technologija buvo ten dėstė. Po revoliucijos, šioje vietoje buvo pastatytas įvairiuose sandėliuose, tada "Halle aux vins", prieš reintegracija į Paryžiaus universitete 1959 m. Mokslų fakulteto mokslinių tyrimų pasaulyje. Pagal André Malraux vadovybės, Albert projektą ir bokšto sprendimas buvo priimtas 1963 m.Ir devynis šimtus metų, UPMC tęsia aukščiausios kategorijos Paryžiaus širdyje žinių questa. &nbsp&nbsp Fakultetai ir institutai UPMC yra sudarytas iš septynių skyrių, o fakultetai: chemijos, inžinerijos, matematikos, medicinos, fizikos, gamtos mokslų, žemės mokslas, aplinka ir biologinė įvairovė. Ji taip pat pasigirti inžinerijos mokyklą - Polytech "Paryžiaus UPMC, Paryžiaus astrofizikos institutas, Henri Poincaré institutas ir 3 jūros stotys Roscoff, Banyuls ir Villefranche-sur-Mer, kad Visata mokslų observatorijos (OSU) statusą. Per matematikos fakultete ISUP Premier mokyklos Prancūzijoje statistikos. UPMC ir Val-d ', Uaza Ivlinas prekybos rūmai atėjo kartu sukurti pirmąją gamybine praktika pagrįstą mokymą įstaigą, per universitetinį sistemos: CFA UPMC. Skaityti mažiau