Bakalauro Informacinės technologijos valdymas Verslo (ITMB)

Šis laipsnis buvo skirta apie nustatytų e-įgūdžių JK, Sector Skills Council IT ir telekomunikacijų kriterijus ir remia kai kurių iš pirmaujančių įmonių šioje šalyje. Ji teikia IT mišinys, verslo ir asmeninio tobulėjimo, todėl ji tradicinės laipsnį ir taip pat absolventas mokymo programos derinys.

Mokymasis yra padalyta į keturias plačias net kvartilių, kurių kiekvienas teikia teminius plotas studijų ir mokymosi rezultatų, įskaitant informacinių technologijų, verslo vadybos, projektų valdymo ir, pagaliau, tarpasmeniniai ir pritaikomais įgūdžiais.

Programa užtikrina, kad absolventai turi pasitikėjimą pristatyti ir parduoti idėjas, koncepcijas ir sprendimus būdami lankstūs, atviri ir atspindinti klausantis kitų, bando suprasti jų poreikius ir tų poreikių kontekstus. Programa yra pripažinta daugiau kaip 90 tarptautinių ir nacionalinių kompanijų, įskaitant "Accenture", BA, BBC, CA, Capgemini, "Cisco", "Deloitte", "Ford", "Fujitsu", HP / SAS, IBM, ITV, Logica "," Micro Focus "," Morgan Stanley "," Network Rail, Proctor Gamble, Sainsbury s SAS ir "Unilever".

Studentai gali imtis taikant vieną iš daugelio galimybių pagal ITMB programa Darbdavio forumo numatytų atlikti trumpą vasaros vietą (8-12 savaičių), arba daugiau vietų (9 mėnesių) įgyti pramonės ir praktinės patirties iš atitinkamo aplinkos variantą .

Unikalus naudą šios programos suteikia studentams su ekspertų dalyvavimu, taikomas tyrimas, geresnių įsidarbinimo perspektyvas, pramonės ryšius ir socialinės žiniasklaidos sąveiką.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 58 daugiau kursų University of Greenwich »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
- JK / ES; £ 11.200, skirtas užsienio studentams
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas