BSC kūrybinė kompiuterija

St Martin’s Institute of Information Technology

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BSC kūrybinė kompiuterija

St Martin’s Institute of Information Technology

Bakalauro Creative Kompiuterija

&nbsp

Londono universitetas yra tikrai vienas iš didžiausių pasaulio universitetų. 18 pasaulinio lygio kolegijų ir 10 specializuotų institutų federacija, jo reputacija aukštų akademinių standartų buvo pastatytas ant negrąžintos mokymo ir mokslinių tyrimų savo kolegijų nuo 1836. Londono universiteto laipsnių tarptautinio pripažinimo vyriausybių, universitetų, darbdavių ir profesinių organizacijų, kaip yra aukščiausios akademinės kokybės.

Nuo 1858 m universitetas Londono laipsnių buvo prieinama studentams visame pasaulyje per Londono Tarptautinių programų, ilgiausiai stovėjo lanksčias ir nuotolinio mokymosi programas pasaulį universitete. Bėgant metams, daug išskirtinių žmonių, kurie mokėsi su Londono Tarptautinių programų universiteto formuoja mūsų pasaulį.Buvę studentai apima septynias Nobelio premijos laureatų lyderiai sandraugos šalių, ministrais, žinomų autorių, akademikai, teisėjus ir verslo lyderių. Šiandien, Londono Tarptautinių programų universiteto tikrai tarptautinio pobūdžio su daugiau nei 52.000 studentų daugiau nei 190 šalių.

Akademinė kryptis visų kursų per Londono Tarptautinių programų universiteto teikia kolegijos universitete. Akademikai ne šių kolegijų parengti mokymo programas, parengti mokymo medžiagą, ir yra atsakingi už mokinių vertinimo. Tai reiškia, kad studentai naudos iš akademinės drausmės ir pirmaujančius mokslinius tyrimus, kurias vykdo kolegijų. Ji taip pat užtikrina, kad paskyrimo sudaroma su Tarptautinių programų studentų standartas bus išlaikytas tame pačiame lygyje kaip ir sudarymo pagamintas studentams studijuojantiems vienoje iš universiteto koledžų standartą.

Atsižvelgiant į bakalauro studijų Kompiuterija atveju akademinė kryptis teikia Goldsmiths. Įkurta 1891 metais, AUKSO yra tarptautiniu mastu žinomas dėl mokymo ir mokslinių tyrimų kūrybinių, kultūrinių ir pažintinių disciplinų. Jo savitas požiūris į mokymąsi skatina mokinius ieškoti naujų idėjų, iššūkis ribas, ištirti naujų mąstymo būdų, ištiesk savo mintis intelektualiai ir kūrybiškai. Kompiuterija departamentas Goldsmiths mato tarpdiscipliniškumas, kad savo tapatumo branduolys, veikia bakalauro ir magistro studijų programas, kurios apima informatikos prašymą meno, žiniasklaidos, muzikos, dizaino, žaidimų, psichologijos ir verslo.

Sėkmingai baigus studijas, studentai apdovanotas Londono laipsnį arba diplomą universitete.Nors šių apdovanojimų standartai yra išlaikomi to paties lygio kaip ir apdovanojimus padarytų studijuojančių Goldsmiths standartus, apdovanojimai skiriasi nuo laipsnius ar kitas kvalifikaciją įrodančių dokumentų, Goldsmiths. Pažymėjimą, kad studentai gauna tokią gradaciją bus nurodyta, kad studentas buvo įregistruota Londono universiteto ir apdovanotas Londono laipsnį arba diplomą universitete. Ji taip pat nurodo, kad tyrimai buvo atlikti pagal Goldsmiths.

Akademinė kryptis šiam kursui teikia Goldsmith.

Laipsnis bus suteikti jums su įgūdžių, reikalingų, kad jums kūrybinė kompiuterija profesinių žinių. Kompiuterių mokslas yra svarbus aspektas šiuolaikinėje pramogų, kultūros, laisvalaikio ir meno sceną, ir šis laipsnis bus parengti per daugiau formaliai specialistams, kurie nori prisijungti prie šios labai įdomi pramonę.Nors jūs išmoksite pagrindinių informatikos elementus, jums bus išmokti kompiuterių daugialypės terpės galimybes metodus.


Šis laipsnis yra skirtas Jums, jei

Noras siekti kompiuterinių, žiniasklaidos, meno ir dizaino pramonė, naudojant šiuolaikines skaičiavimo įrankius karjerą.

Norintiems įgyti mokslinių tyrimų įgūdžius, kad galėtų pereiti prie aukštesnių studijų naujųjų medijų vystymosi procese.

Norite sužinoti, kaip naudoti ir dizainas programinės įrangos, naudojant žiniasklaidos sistemą ir kūrimo įrankių.


Savybės laipsnis

Šis laipsnis yra unikalus kvalifikacija, kuriuo siekiama įveikti žinių atotrūkį tarp kūrybiškumo ir technologijų pasitelkiant asmenų kūrybiškumo galia. Tai suteiks Jums galimybę tapti techniškai kompetentinga kūrybos menininkas, gali naudoti technines priemones kūrybiškai pagaminti meno, garso ir vaizdo darbą.

Laipsnis bus vertinamas darbdavių, kurie ieško žmonių, kurie gali įrodyti, kad sugeba taikyti skaičiavimo kūrybiškai įvairių sričių meno ir dizaino, ypač į filmą ir komercinės gamybos pramonė, interneto svetainės dizainas, taip pat kuriant ir žaidimai.

City & Guilds "programa yra Londono švino kolegijos Goldsmiths universiteto.

Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Malta - Hamrun
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Malta - Hamrun
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla