bsccompsci

Bakalauro laipsnis kursas Kompiuterių Mokslas bakalauro G400:

Šio kurso metu Jūs išmoksite apie visus kompiuterinės sistemos, jų teorija, projektavimo, kūrimo ir taikymo rūšių. Tai apima programavimo kalbas, programinės įrangos inžinerijos, dirbtinio intelekto, operacinių sistemų, duomenų bazių, gamta įkvėpė skaičiavimo, tuo pačiu skaičiavimo, robotika ir skaičiavimo teorija. Laipsnis apima sąvokas nuo srityse kaip matematika, inžinerijos, lingvistikos ir psichologija.

Kompiuterių mokslininkai projektuoti ir kurti paieškos sistemos, socialinių tinklų programas, programinės įrangos, naudojamos finansų pasaulio į žemėlapį klientų profilius ir atskleisti sukčiavimo su kredito kortele, ir programinės įrangos, naudojamos medicinos sektoriuje identifikuoti vėžio per Medicininių vaizdų analizė.

Tuo giliau mokslo / matematinio lygio, mes pažvelgti į teoriją, kuria grindžiama sudėtingų algoritmų, ar įgyvendinant sprendimus sudėtingų problemų į provably patikimai sunkumų. Tuo inžinerijos lygio, mes užtikriname, kad sudėtingos sistemos yra sukurtos pagal atitinkamus standartus, jie būtų tinkamai patikrintas ir veikti efektyviai. Tada ne žmogaus lygio, mes užtikrinti, kad paraiškos yra lengva išmokti ir naudoti, ir yra gerai suderinta funkcinių lūkesčius.

Birmingeme, turime pasaulinio pirmaujančių mokslinių tyrimų požiūriu originalumo, reikšmę ir tikslumo. Mes teikiame specialistų mokymą ir yra įsipareigojusi remti mūsų absolventai kuriant savo karjerą.

Kompiuterinių mokslų mokyklos yra įsipareigojusi studentų patirtį, siūlanti studentų absolventų konsultavimo, dedikuotą gerovės komanda ir Dedicated karjeros ir įsidarbinimo pareigūnas. Mes pasiryžę pasveikinti Jus mūsų draugiškas, integracinį ir įvairiapusės mokykloje.

Kurso aprašymas

Šio kurso metu Jūs išmoksite apie visus skaičiavimo sistemas; jų teorija, projektavimas, kūrimas ir taikymas. Tai apima programavimo kalbas, programinės įrangos inžinerijos, dirbtinio intelekto, operacinių sistemų, duomenų bazių, gamta įkvėpė skaičiavimo, tuo pačiu skaičiavimo, robotika ir skaičiavimo teorija. Bet jis eina platesnis nei tai, ir jūs taip pat ištirti sąvokas iš srityse kaip matematikos, inžinerijos, lingvistikos ir psichologija.

Įsidarbinimo galimybės

Vidutiniškai 90% studentų baigusių šį kursą eiti tiesiai į darbą ir / ar tęsti studijas po baigimo. Iš tų, darbe, 95% yra profesinių ar vadovaujančių vietų ir paprastai užsidirbti diapazone? 21,000-? 31.000 per metus šešis mėnesius po baigimo.

Preparaing savo karjerą yra vienas iš pirmųjų dalykų, jums reikia galvoti apie tai, kada pradėti universitetą. Mūsų kompiuterių mokslo absolvenčių gali rinktis iš didelės įvairovės karjeros galimybes, įskaitant darbą su vienu iš pasaulinių technologijų gigantai, ar kitose pramonės ir technologijų srityje. Bet jūs taip pat būti labai geidžiamiausių darbdavių Finansų, verslo, valdžios, mokymo ir mokslinių tyrimų srityse.

Tuo Birmingemo universiteto, mes taip pat padidinti savo galimybes įsidarbinti su puikios galimybes įgyti pramonės patirtį, padėti jums apsaugoti kuravimo galimybes, pasaulines stažuotes ir vietas, iš vasaros darbo vietų praleisti visus metus pramonėje tarp savo antrosios ir paskutinės studijų metų. Ši vieta metais yra tikimybė, kad uždirbti pinigus ir gauti realaus gyvenimo patirtį, kad būtų galima įsitraukti į rimtus projektus ir praktiškai įgūdžiai ir žinios, įgytos iš savo laipsnį. Tai puiki proga įrodyti savo vertę ir stažuotes dažnai sukelia rėmimo ir / ar absolventas darbo pasiūlymą.

Nesvarbu, ar jūs turite aiškiai suprasti, kur yra jūsų ateities siekiai meluoti ar norėsite apsvarstyti platų galimybėmis kartą jūs turite Birmingham laipsnį, mūsų karjera tinklas gali padėti jums pasiekti savo tikslą.

Mūsų unikalus profesinio orientavimo paslaugų yra pritaikyta prie jūsų dalyko srityje, siūlo specializuotą komandą (kiekvienu iš penkių akademinių kolegijose), kuris gali suteikti jums ekspertų patarimus. Kai jūs turite karjerą savo taikikliai, vienas su vienu parama su CV ir darbo prašymus, padės suteikti jums pranašumą. Be to, mūsų darbdavys-patvirtino apdovanojimai Asmeniniai gebėjimai apdovanojimą (PSA) pripažįsta savo užklasinę veiklą ir suteikia akredituota įsidarbinimo programą, skirtą pagerinti savo karjeros perspektyvas.

Jūsų Birmingemas laipsnis yra įrodymų savo gebėjimą sėkmingai veikti reikalauja akademinėje aplinkoje. Darbdaviai nukreipti Birmingemas studentus savo pavara, įvairovės, bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžių, jų komandinio darbo gebėjimus ir kultūrinį sąmoningumą, o mūsų absolventai užimtumo statistika toliau lipti normą gerokai viršija nacionalines tendencijas. Jei gaukite platų paslaugų jūs galėsite kurti savo karjerą nuo to momento, kai jūs atvykstate.

Karjera miestai ankstesnių abiturientų apima:

  • "Accenture
  • "Goldman Sachs"
  • "Honda"
  • "HP
  • IBM
  • logika
  • QinetiQ
  • Rols Roisas
  • UBS
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
9,000 GBP
£ 9000 (Pirmas puslapis / ES studentams) / £ 18.000 (Tarptautinė Studentai)
Pagal vietas
Pagal datą