Bakalauras Matematikos (su pagyrimu)

Matematika yra vienas iš įdomiausių ir intelektualiai sudėtinga dalykų. Ji nuolat plėtoja būdus, kaip mes gyvename ir manau, kaip ji vaidina svarbų vaidmenį daugelyje šiandienos mokslo ir technologijų pažanga.

Ši programa suteiks jums išsamių žinių apie matematiką ir jos taikymą prie realaus gyvenimo situacijose ir bus sukurti savo gebėjimą analizuoti ir spręsti problemas. Tai suteiks jums galimybę įgyti įgūdžių, pavyzdžiui, loginės analizės, atskaičius, matematinio modeliavimo ir skaičiavimo, kuris yra vertinamas darbdavių.Atsakydama į mūsų studentų padidėjusį susidomėjimą siekti mokytojo darbu, mes taip pat siūlome kursus, pavyzdžiui, matematikos visuomenėje ir matematikos, švietimo ir komunikacijos. Pastarieji pasiūlymų dėstymo patirtį per Bakalauro Ambassadors schemą. Tai skatina ir puoselėja naujos kartos matematikai ir suteikia galimybę įgyti patirties klasėje kaip galutinis metų pasirinkimo sandorį.

Programos tikslai yra šie:

  • Norėdami suteikti jums išsamų supratimą apie matematinius metodus ir metodus, ir gebėjimas jas taikyti realaus gyvenimo problemas
  • Plėtoti savo problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių
  • Norėdami suteikti jums su patirtimi praktinių programų matematikos, įskaitant matematinio modeliavimo įvairiuose kontekstuose
  • Norėdami suteikti jums mokymo matematinės programinės įrangos naudojimo ir į privalumus ir trūkumus, kompiuterius ir kitus įrankius supratimą.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 58 daugiau kursų University of Greenwich »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
- JK / ES; £ 11.200, skirtas užsienio studentams
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas