BSC matematika su verslo valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

bscmathbusman

Bakalauro laipsnis kursas Matematika su Verslo vadybos bakalauro G1N2:

Vienas iš ilgiausių nustatyta disciplinų, ir paremti daugelis kitų, matematika yra mokslo ir inžinerijos ir intelektinės srityje savo teisę kalba. Ji kalba be kliūčių visoje laiką. Tai disciplina, kad amžinai atveria mums atskleisti naujų ir įdomių tiesas ir idėjas, ir padedant praplėsti mūsų žinias į visas puses.

Matematikos mokyklos Birmingemas mes tarptautiniu mastu pripažintų mūsų pasaulyje pirmaujančia mokslinių tyrimų ir mokslinių tyrimų vadovaujamos mokymo ir yra įsipareigojusi teikti sudėtinga, pirmą kursą, švietimą visiems mūsų studentams draugiškas ir palankią aplinką. Nuosekliai reitinguojami tarp geriausių JK matematikos centrų, mes tobulėti kuriant mūsų studentų mąstymo procesus, padeda jiems tapti labiau analitinis ir gali greitai nustatyti ir išspręsti problemas.

Šiltas pratęsiamas jums ateiti ir prisijungti prie mūsų, kad mes galime padėti jums praplėsti savo žinias ir supratimą apie pasaulio per išskirtinį kalba matematika.

Kurso aprašymas

Matematikos su Verslo vadybos bakalauro bakalauro laipsnį kursas yra skirtas pasiruošti aukšto lygio valdymo pozicijas ir yra integruota programa matematikos ir verslo temomis.

Kaip jūs žinote, jūs dirbate savo verslą, kaip efektyviai ir pelningai įmanoma? Nuo projektavimo kainų siūlymo taisykles įgyti 3G telefonas licencijas arba pristatymo sunkvežimių maršruto, efektyviai pjovimo kilimas ritinį, matematika vaidina svarbų vaidmenį veikia verslą.

Tai trejų metų programa yra skirta pasiruošti aukšto lygio valdymo pozicijas ir yra integruota programa matematikos ir verslo temomis. Du trečdaliai savo laipsnį apima studijuoti matematikos, skaičiavimo ir statistinius duomenis, naudojamus analizuojant problemas mesti iki verslo kontekste tipus. Jūsų likusį laiką praleido Birmingemo verslo mokykla studijuoja teoriją ir praktiką turi verslą, ir apima tokias temas, kaip ekonomikos, marketingo ir finansų.

Įsidarbinimo galimybės

Atsiliepimai rodo, kad 85% mūsų studentų eiti dirbti arba studijuoti į baigimo. Iš dirbančiųjų, 80% -90% pelnas absolventas lygio darbo vietų ir uždirbti atlyginimus į £ 20,000- £ 28,000 per metus regione per šešis mėnesius po baigimo.

Pasiruošimas savo karjerą yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurį turėtų būti, atsižvelgiant, kai paleidžiate universitetą. Kai pereisite iš vieno iš mūsų matematikos programas, galite tikėtis, kad būtų galima siekti karjeros bet kurioje iš pagrindinių Blue chip įmonių pavaizduoto sektoriuose, kaip įvairios, kaip finansų ir informatikos ar vyriausybė, mokymo ar NHS. Daugelis mūsų studentų tęsti studijas absolventas lygio, atsižvelgiant magistrantūros studijų programas ar mokslo daktarų. Visais atvejais, kai loginį mąstymą ir statistinės ar strateginio žinių taikymas paragino, yra vienas iš mūsų absolventai bus suteikti jums galvą pradžios.

Mūsų laipsnių padės jums sukurti pagrindinius įgūdžius, pavyzdžiui, analitinis mąstymas, problemų sprendimas, nepriklausomų tyrimų, ataskaitų rašymo ir techninės kalbos vartojimo. Šie įgūdžiai yra viskas labai geidžiamiausių darbdavių.

Jūs turėsite prieigą prie profesinės karjeros patarimus turto, mūsų unikali profesinio orientavimo paslaugų yra pritaikyta prie jūsų dalyko srityje, siūlo specializuotą ekspertų patarimus ir konsultavimo, taip pat patarimus, kurie padės jums užsitikrinti išskirtines darbo patirties galimybes ir pasaulines stažuotes, visi, kurie padės jums išsiskirti iš konkurentų. Ir kai jūs turite karjerą savo taikikliai, vienas prie vieno paramą su CV, interviu praktikos ir darbo prašymus ir toliau padės suteikti jums pranašumą. Be to, mūsų darbdavys-patvirtino, apdovanojimai Asmeniniai gebėjimai apdovanojimas (PSA) pripažįsta, jums užklasinę veiklą ir suteikia akredituota įsidarbinimo programą, skirtą pagerinti savo karjeros perspektyvas.

Taip pat galite pasinaudoti:

 • Dažnas karjeros patarimai lašas sesijos mokykloje, todėl jūs visada galite gauti pagalbos ir patarimų, kai jums reikia.
 • An metinės matematika Karjera mugė, kur Jūs galite susitikti darbdaviams specialiai susidomėjo matematika absolventų.
 • Nuolatinis Karjera įgūdžius, seminarai valdomi darbdavių ar Kolegijos įsidarbinimo komanda padės jums per savo karjeros planavimo ir suteikti jums pranašumą paraiškos proceso pakopos pozicijas ir stažuotes.
 • Kas dvi savaites karjera e-biuletenį, įskaitant darbo vietų tinkančių Matematika studentams, su taikymo galutinių terminų ir karjeros įvykius, kurie gali būti jums įdomūs kaip matematikos studentas kalendorių.

Kai kurie iš mūsų pramonės ryšius apima:

 • Actica Konsultacijos
 • obuolys
 • KMI
 • BMW
 • Carillion
 • "Emerson Process Management
 • "General Electric"
 • Goodrich Suveikę
 • MASTERNAUT
 • Renishaw
 • RM Švietimas
 • Rockpool Skaitmeninis
 • Sidessa
 • Thermofisher mokslinis

Jūsų Birmingemas laipsnis yra įrodymų savo gebėjimą sėkmingai veikti reikalauja akademinėje aplinkoje. Darbdaviai nukreipti Birmingemas studentus savo pavara, įvairovės, bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžių, jų komandinio darbo gebėjimus ir kultūrinį sąmoningumą, o mūsų absolventai užimtumo statistika toliau lipti normą gerokai viršija nacionalines tendencijas. Jei gaukite platų paslaugų jūs galėsite kurti savo karjerą nuo to momento, kai jūs atvykstate.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2016

Apie mokyklą

Birmingham is a truly global university producing world-leading research. We benefit from mutual partnerships with a wide range of international institutions and host a large international community o ... Skaityti daugiau

Birmingham is a truly global university producing world-leading research. We benefit from mutual partnerships with a wide range of international institutions and host a large international community of researchers and students. With over 5,000 international students from more than 150 countries, and 31% of our academic staff from overseas, our campus is truly a diverse and global place which attracts the brightest and best international students and staff. Skaityti mažiau