BSC pagyrimu kompiuterijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BSC apdovanojimai Kompiuterija

Mes visi matome kompiuterio inžinierius dirbti mūsų smartphonach, mūsų verslo paslaugos, interneto ir kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą. Ši auganti įtaka taip pat yra akivaizdi darbo rinkoje. IT specialistai yra itin didelės paklausos su įgūdžių trūkumo šiame rajone. Šis laipsnis bus išmokyti jus pasinaudoti šia galimybe.

Apie šią Course

NVI novatorišką bakalauro (Hons) Kompiuterija duos jums programavimą ir pažangių problemų sprendimo įgūdžius, sukurti programinę įrangą, kad išspręsti realaus pasaulio problemas. Tai įdomu kursas bus atskleisti Jums srityse kaip debesų kompiuterijos, tinklų ir mobiliųjų technologijų, programinės įrangos sistemų, žaidimų ir multimedijos dizaino, duomenų analizės, interneto svetainių kūrimas, programinės įrangos inžinerijos, algoritmų, dirbtinio intelekto, verslo ir tinklo saugumą, duomenų perdavimo, daugialypės terpės ir mobiliojo ryšio programų kūrimas ir daug daugiau. Jūs taip pat plėtoti savo kūrybiškumą ir bendravimo įgūdžius.

Mūsų išsamus dieninio laipsnį duos jums visus skaičiavimo pagrindai ir jūs tada gaunate galimybę specializuotis savo galutinį metus. Jūs pasirinkti modulius iš vienos penkių svarbiausių sričių kompiuterių mokslo. Šios specializuotos sritys leis jums vykdyti plotą, kuris labiausiai jus domina ir duos jums didelį pranašumą darbo rinkoje. Žinoma yra pristatomos state-of-the-art kompiuterių laboratorijų lektoriai, kurie dirba šiose srityse. Tai praktinio pobūdžio, taip pat visoje apima visą semestrą darbo patirties.

Kurso struktūra ir apdovanojimai

Ši bakalauro kursas yra ketverių metų pagyrimu laipsnis. Žinoma, yra paleisti per 8 semestrus su vykusiame visą kursą ir egzaminų kiekvieno semestro pabaigoje nuolatinio vertinimo. Baigus jūs gausite QQI bakalauro (su pagyrimu) laipsnį Kompiuterija bent 8 lygiu Nacionalinės kvalifikacijų sąrangos. Žinoma, taip pat rengia studentų pramonės pripažinta sertifikavimo pirmaujančių technologijų.

Kaip šio žinoma, jūs baigs:

  • Sukurti programinės įrangos taikomąsias programas mobiliesiems prietaisams, į debesis, dėl interneto ir žaidimų, naudojant naujausias technologijas.
  • Suprasti, kaip įtraukti multimedia į programinės įrangos.
  • Analizuoti ir interpretuoti duomenis, spręsti realias verslo problemas.
  • Sukurkite savo verslo ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių.
  • Suprasti cloud computing paradigma ir jos pasekmių programinės įrangos, infrastruktūros ir platformų.

Darbo patirtis

Žinoma, yra pramonė orientuota su šešių mėnesių darbo vietą trečius metus. NBP studentai yra labai prašoma po ir užbaigti savo darbo patirtį įmonių, pavyzdžiui, "Microsoft", O2, ESB, Wells Fargo, Dotmobi, Datalex ir Intel.

Kas už kursas?

Tai dieninių Kompiuterija Žinoma kreipsimės studentams, kurie nori apsvarstyti sukurtų informacijos ir ryšių technologijų galimybes. Žinoma, yra abiturientų, subrendusių studentų ir absolventų QQI lygio 5/6 programų, kurie nori pradėti nuo dieninių studijų metu.

Karjeros perspektyvas

Iki 2015, manoma, kad bus iki 864.000 IRT specialistų visoje ES ir EEE trūkumas. Baigus bakalauro (Hons) Kompiuterija, absolventai gali stoti aukštųjų technologijų tarptautinių bendrovių technologijų įmonių steigimą, finansinių paslaugų ir konsultavimo organizacijas.

Absolventai dirbo organizacijose, pavyzdžiui, "Microsoft", LIONBRIDGE, "Hewlett Packard", KPMG, Tapadoo, Realex mokėjimai, Opennet, LEASEPLAN, ARVATO, Salesforce, "Facebook" ir Vivendi Games.

Tipinės vaidmenys Software Developer, Mobile App kūrėjas, IT Support ir projektų inžinierius.

Šis kursas taip pat tinka tiems, kurie galiausiai nori siekti karjeros mokymo, nes ji yra pripažinta Teaching Council mokyti skaičiavimas.

Patekimo į rinką reikalavimai

Minimalūs įvažiavimo reikalavimai laipsnio C3 arba virš dviejų aukštesnio lygio dalykų, kartu su D3 (didesnis ar Įprasta lygis) iš keturių dalykų. Iš klasės D3 (didesnis ar eilinio lygio) Minimalus reikia gauti anglų kalba. Klasė D3 Įprasta lygio matematikos nereikia. Tačiau NVI priims E klasė aukštojo lygio matematikos kartą kiti reikalavimai buvo įvykdyti. E klasė rezultatas nebus skaičiuojamas kiekis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business ... Skaityti daugiau

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business centre and across our national campus network. At NCI we have developed innovative teaching and learning technologies that are designed to support students who embark on education at all stages in their... Skaityti mažiau