BSC polimeras inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Polimero inžinerijos technologijų programa yra išmokti techninių įgūdžių ir žinių apie polimerinių technologų dirbančių polimero ir susijusiose pramonės šakose. Moduliai buvo kruopščiai atrinkti išmokyti studentus su mokslo žinių ir techninių įgūdžių, kurie yra suderinti su dabartinėmis pasiekimus polimerų srityje. Įgūdžiai paremtas mokymasis sistemą gali realizuoti TATIUC ketinimą gaminti aukštos kokybės absolventus chemijos pramonė, naftos produktų ir polimerų.

Diplomo skirta gaminti absolventai su galimybe dirbti į gaminio projektavimą, polimero apdorojimo, polimero testavimo ir kokybės kontrolės srityse. Jie bus įrengta matematikos, mokslo ir inžinerijos technologijų pagrindų žinių. Tuo šios programos pabaigos, studentas galės išspręsti techninę problemą, naudokite būtinus įgūdžius ir metodus, technologinių įrenginių ir elgtis pagal profesinės etikos darbo vietoje.

PROGRAMA ŠVIETIMO TIKSLAI (PEO) PEO 1 Gaminti nusimanantys ir techniškai kompetentingas absolventus, kurie praktikuoti Polimeras inžinerijos technologijų discipliną atitiktų įmonės poreikius.

PEO 2 Norėdami parengti absolventus, kurie yra veiksmingi komunikacijos ir veiksmingai vaidmenį kaip individo, komandos narys ar vadovas.

PEO 3 Norėdami parengti absolventus, kurie gali išspręsti chemijos inžinerijos technologijų problemas naujoviškai, kūrybiškai ir etiškai per darnaus požiūrio.

PEO 4 Norėdami parengti absolventus, kurie reaguoja į visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, karjeros ir verslumo įgūdžių realiame pasaulyje.

PROGRAMOS MOKYMOSI REZULTATAI

Aprašymas

  • Taikyti žinias apie gamtos mokslų, matematikos ir pagrindus, kad polimerų inžinerijos technologijų srityje. (Pažintinio)
  • Atlikti eksperimentai ir tyrimas Polimeras inžinerijos technologijų srityje. (Psichomotorinis)
  • Nustatyti ir efektyviai spręsti technines problemas Polymer inžinerijos technologija. (Pažintinio)
  • efektyviai tiek žodžiu ir raštu su kitais darbuotojais, specialistų ir bendruomenės bendrauti. (PSICHOLOGINIS)
  • Veiksmingai veikti kaip individo arba kaip komanda organizacijoje. (PSICHOLOGINIS)
  • atitinkamai elgtis profesinės etikos. (PSICHOLOGINIS)
  • Pripažinti, kad reikia ir verstis, visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir profesinį tobulėjimą. (PSICHOLOGINIS)
  • Nustatyti galimybes verslumą. (PSICHOLOGINIS)
  • Pademonstruoti efektyvaus vadovavimo atsakomybę. (PSICHOLOGINIS)
  • Praktikos būtinus įgūdžius ir metodus, polimerų perdirbimo ir bandymai. (Psichomotorinis)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

TATIUC was formely known as Terengganu Advanced Technica Institute (TATI) and was inaugurated in November 1993.

TATIUC was formely known as Terengganu Advanced Technica Institute (TATI) and was inaugurated in November 1993. Skaityti mažiau