Bakalauro Psichologijos (Hons)

Psichologija siekia suprasti mintis ir elgesį per eksperimentams, stebėti ir matuoti. Tai apima suvokimo, dėmesio, atminties ir emocijų vaikams ir suaugusiems tyrimą; socialiniai ir psichologiniai procesai, kurie formuoja mūsų santykius tarpusavyje ir visuomenės; kalbos, elgesio, asmenybės ir mąstymo vaikams plėtra; biologiniai procesai, kuriais grindžiama elgesį; ir priežastys ir gydymas nenormalus elgesys.

Studentai supažindinami su pagrindinių sričių psichologijos, taip pat gauti stiprią įžeminimo psichologinių tyrimų metodai. Šis komponentas dėmesys skiriamas mokymosi apie tai, kaip psichologinis tyrimas atliekamas, analizuojami ir pranešė per vadovaujasi mokymosi pratimų serijos, kurią baigiant laikomas nepriklausomu tyrimų projektą galutinio metus.

Laipsnis yra akredituota Britų psichologų draugijos ir suteikia teisę į aukštosios pagrindas Chartered Narystė (GBC). GBC yra būtina, jei studentas yra suinteresuoti tapti privilegijuotų psichologas. Kad būtų galima pasinaudoti GBC, studentai turi pasiekti bent jau mažesnes antros klasės pagyrimu, o taip pat turi praeiti nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą.

Programos tikslai yra šie:

  • Įgyti smegenų, elgesio ir patirties supratimą ir jų sudėtingų sąveikų
  • Ugdyti gebėjimą kritiškai vertinti teorijos ir mokslinių tyrimų rezultatus ir juos taikyti gyvenimo ir darbo situacijose
  • Norėdami suprasti, istorinių ir konceptualius klausimus, susijusius su būdus, metodus ir paradigmas Psichologijos ir jų tinkamumą mokytis visą gyvenimą.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 58 daugiau kursų University of Greenwich »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
- JK / ES; £ 11.200, skirtas užsienio studentams
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas