BSC skaitmeninių žiniasklaidos technologijų (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BSC Digital Media technologijos (su pagyrimu)

Ši programa suburia daug sričių, kurios turi įtakos projektavimo ir plėtros multimedijos sistemos. Tai plataus masto laipsnis, apimantis technikos, teorinius ir dizaino srityse. Pagrindinis skirtumas tarp šios ir laipsnio bakalauro Hons Multimedia technologijos yra ta, kad jūs padaryti daugiau dirbti su interneto programavimo ir mažiau 3D animacija.

Programa bus išmokyti jus kurti ir tvarkyti vaizdus (piešimo ir fotografijos), gaminti kompiuterinę animaciją (2D ir 3D), ir skaitmeninio vaizdo ir garso už internete, CD ir DVD. Jūs taip pat išmokti kurti ir tvarkyti interneto svetaines, programos ir dizaino komercinės programinės įrangos aplinkoje, ir naudoti principus projektavimo ir analizės užtikrinti, kad jūsų darbas yra aukščiausio lygio.

Jūsų nauji įgūdžiai leis jums kritiškai analizuoti ir aptarti svarbiausius klausimus multimedijos ir interneto technologijos ir veiksmingai bendrauti su verslo, kompiuterijos ir dizaino specialistai.

Programos tikslai yra šie:

  • Šviesti jums teorija, technologija, praktika ir taikymo skaičiavimo ir interneto ir multimedijos sistemų kūrimo
  • Siekiant užtikrinti, jūs galite suprasti ir sekti naujas interneto ir daugialypės terpės technologijas
  • Siekiant užtikrinti, esate visiškai supranta techninių, socialinių, etinių ir teisiniais klausimais, sistemų pastato
  • Norėdami suteikti jums įgūdžių sukurti tinkamai suprojektuoti ir įgyvendinti interneto ir multimedijos sistemas.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Skaityti daugiau

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Skaityti mažiau
Londonas , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau