BSC verslo administravimo ir valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa suteikia plačią supratimą apie pagrindinius verslo principus su galimybe pasirinkti koncentraciją šiose srityse: rinkodaros, vadybos, finansų ar vadybos ekonomika.

Amerikos bakalauro laipsnis gali būti baigtas iki aštuonių semestrų. Studentai turi užpildyti mažiausiai 120 Amerikos koledžo kreditų (40 kursų).

Vadybos programų tikslas yra ugdyti lyderystės įgūdžius ir atskleisti studentus į verslo pasaulyje naudojamas priemones. Turėdami didelį dėmesį komunikacijai, kultūriniam sklandumui ir sprendimų priėmimui įvairiose aplinkose, programos atitinka vadybos karjerą organizacijose, turinčiose pasaulinius ryšius. Tai gali būti didelės tarptautinės organizacijos, taip pat pradedančios įmonės ir mažos bei vidutinės organizacijos, turinčios tarpvalstybines perspektyvas.

Bendrojo ugdymo Amerikos programos dalis padeda įgyti platesnes perspektyvas be jūsų techninių žinių. Tai svarbu ne tik todėl, kad Vokietijos personalo vadybininkai iš savo privačių universitetų aiškiai reikalauja daugiau tokios kokybės. Tai svarbu ne tik todėl, kad moksliniai tyrimai parodė, kad bendrojo lavinimo žiniomis skiriami sėkmingiausi vokiečių aukščiausio lygio vadovai iš jų mažiau sėkmingų karjeros partnerių. Tai svarbu ne tik todėl, kad plati švietimo sistema suteikia visišką prieigą prie magistro studijų Amerikos universitetų sistemoje. Svarbiausias dalykas yra tai, kad atvirumas ir gilios bendrosios žinios padeda kurti turtingą asmenybę ir pasiruošia tau geram ir patenkinamam gyvenimui.

Pagrindinė informacija

  • Programos pradžios data: rudens ar rudens semestras
  • Trukmė: 4 metai
  • Pradžios datos: Rudens semestras: rudens pabaiga, pavasario semestras: vasaris
  • Vieta: Campus am Rupenhorn
  • Mokesčiai: pirmąjį semestrą yra fiksuotas 4500 eurų mokestis. Antrojo semestro pradžioje tai yra už kredito palūkanų normą. Mažiau nei 12 kreditų (1-3 kursai *) mokestis už mokslą apskaičiuojamas naudojant 400 eurų už kreditą. Už 12 ar daugiau kreditų mokestis yra 350 eurų už kreditą.

Patekimo į rinką reikalavimai

Abitur, aukštojo mokslo diplomas, GED arba lygiavertis dokumentas.

Programos struktūra

JAV daktaro laipsniai (120 Amerikos koledžo kreditų)

  • pagrindinių klasių
  • valdymo koncentracija
  • Finansai koncentracija
  • Rinkodara Koncentracija
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Touro College is an independent institution dedicated to transmit and perpetuate the Jewish heritage, as well as to serve the general community in keeping with their commitment to intellectual inquiry ... Skaityti daugiau

Touro College is an independent institution dedicated to transmit and perpetuate the Jewish heritage, as well as to serve the general community in keeping with their commitment to intellectual inquiry, the transmission of knowledge, social justice, and service to society. Skaityti mažiau