BSc (Hons) žaidimų dizainas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Šis kursas suteiks jums specialistų įgūdžių ir žinių, norint patekti į žaidimus, skaitmenines ir kūrybines pramogas. Jūs sutelksite dėmesį į tris pagrindines sritis: programavimą ir programinės įrangos inžineriją; menas, koncepcija ir turto gamyba; ir žaidimų dizaino studijos, praktika ir teorija.

Produktus iš pradinės idėjos pradėsite pritaikydami projektavimo, vizualizavimo ir techninio įgyvendinimo etapus. Žinoma, jūsų individualus kūrybiškumas bus skatinamas, o darbo vietų kūrimo galimybės, tinklo renginiai ir pramonės ekspertų svečiai paskaityti padės jums geriau suprasti jūsų karjeros galimybes.

2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos programa

2014 m. Tyrimų kompetencijos sistema: mūsų universitetas išreiškė jėgas penkiuose sparčiai besivystančiose mokslinių tyrimų srityse, į kurias jis įžvelgė pirmą kartą, įskaitant kompiuterių mokslą.

Kurso išmokos

Visų pirma, daugiausia dėmesio skiriama mokymams, susijusiems su darbu, ir padidėja jūsų įsidarbinimo galimybės. Mūsų įdarbinimo schema suteikia jums galimybę įgyti brangaus laiko pramonei, leidžiančią jums tobulinti savo įgūdžius kuriant turinį, pagrįstą profesionaliais trumpinimais. Ankstesnieji studentai pradėjo dirbti su "Team17 Digital", "Dubit", "Fusion Unlimited", "Jagex" ir "Omerta Game Ltd.". Taip pat turėsite galimybę mokytis užsienyje Europoje ir tarptautiniu mastu.

Mes rengiame reguliarius svečių paskaitas ir vaizdo podcast'us iš pramonės ekspertų. Anksčiau tokios programos buvo "Codemasters Team17 Digital" ir "Dan Gray" iš "UsTwoGames". Mes taip pat esame "Game Republic" nariai ir kiekvienais metais mes priimame studentus į "Studentų vitrinos" konkursą, kuriame dalyvauja daugybė apdovanojimų iš pramonės teisėjų.

Baigiamieji studentai taip pat turi galimybę parodoje pristatyti savo darbą prieš pirmaujančius darbdavius ​​metų pabaigoje. Ankstesniais metais daugelis mūsų studentų įgijo darbo pasiūlymų per vitrinos galimybes.

Patekimo reikalavimai

UCAS tarifų taškai Reikalingi 96 taškai. (Minimalus 64 iš dviejų lygių arba lygiavertės, išskyrus bendras studijas).

Papildomi reikalavimai:

GCSEs:

GCSE anglų kalbos ir matematikos klasė C arba aukštesnė (4 laipsnis tiems, kurie dirba savo GCSE nuo 2017 m.) Arba lygiavertis. Vietoj GCSE priimami pagrindiniai gebėjimai 2 lygis, 2 lygis - funkciniai gebėjimai ir suaugusiųjų raštingumo / skaičiavimo pažymėjimas.

GALIMYBĖ Į DIPLOMĄ:

Paprastai nuvykti į mažiausiai 96 UCAS tarifų taškus.

SCOTTAI APDOVANOJIMAI:

Ne mažiau kaip 5 dalykai B lygyje aukštesniu lygiu.

IRISH ATVYKIMO PAŽYMĖJIMAS:

Ne mažiau kaip 5 dalykai C1 arba aukštesnėje laipsnio aukštesnėje lygyje, iš kurių bent 3 turi būti B2.

ATRANKOS KRITERIJAI:

Mes galime naudoti atrankos kriterijus, pagrįstus jūsų asmeniniais požymiais; patirtis ir (arba) įsipareigojimai studijų srityje. Ši informacija bus gauta iš jūsų asmeninio pareiškimo ir nuoroda ir bus naudojama tik tuo atveju, jei bus įvykdytos bendrosios atvykimo sąlygos.

Tarptautinis bakalauro laipsnis: 24 balai

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Jūs baigsite daugybę įgūdžių, susijusių su kompiuteriais, skaitmeninės studijos produkcija, kūrybinių agentūrų rinkomis ir mikroįmonių valdymu. Galėtumėte dirbti žaidimuose ir skaitmeninėse pramogose, 3D vizualizacijose ar kūrybinio marketingo sektoriuje. Mūsų absolventai įsidarbino su kai kuriomis geriausių žaidimų kompanijomis, įskaitant "Rockstar Leeds", "Sumo Digital" ir "Team17 Digital", taip pat tarptautines skaitmenines agentūras, tokias kaip "Dubit".

 • Žaidimų programuotojas
 • Skaitmeninis ir konceptualus menininkas / aplinkos menininkas
 • Žaidimo dizaineris
 • Testeris

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai ir mokymasis

1 metų pagrindiniai moduliai

 • Žaidimo dizainas
 • Žaidimų kūrimas 1
 • Žaidimo turinio kūrimas 1
 • Žaidimų kūrimas 2
 • Koncepcijos menas ir vizualizacija 1
 • Žaidimų turinio kūrimas 2

2 metų pagrindiniai moduliai

 • Žaidimų studijos
 • Žaidimų kūrimas 3
 • Simbolis animacija
 • Aplinkos modeliavimas
 • Koncepcijos menas ir vizualizacija 2
 • Grupės projektas

Metai 3 pagrindiniai moduliai

 • Išplėstinė 3D vizualizacija
 • Žaidimo studija
 • Gamybos projektas

3 metų varianto moduliai

 • Išplėstinis 3D simbolių dizainas
 • Mobilieji žaidimai
 • Pažangios žaidimų sistemos ir programavimas
 • Taikomojo žaidimo dizainas

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Kurso mokestis studentams yra 9250 svarų sterlingų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Švietimo vizitai. Šių kelionių kaina apima keliones, apgyvendinimą ir pragyvenimą. Kaina kinta kiekvienais metais, o dalyvavimas yra neprivalomas.

Studijų medžiagos. Mes teikiame pagrindines medžiagas savo studijų metu ir galite pasirinkti įsigyti papildomų medžiagų. Tai nėra privaloma ir priklausys nuo jūsų vykdomų projektų.

Tarptautinis

Studijų mokestis studentams per metus yra 12000 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Švietimo vizitai. Šių kelionių kaina apima keliones, apgyvendinimą ir pragyvenimą. Kaina kinta kiekvienais metais, o dalyvavimas yra neprivalomas.

Studijų medžiagos. Mes teikiame pagrindines medžiagas savo studijų metu ir galite pasirinkti įsigyti papildomų medžiagų. Tai nėra privaloma ir priklausys nuo jūsų vykdomų projektų.

Įranga

Programinės įrangos apartamentai

Programinės įrangos komplektai suteiks jums prieigą prie "Adobe Creative Suite", "Final Cut Studio", "3ds Max", "Unreal Tournament" ir "Unreal Engine". Mes taip pat turime aštuonias specializuotas laboratorijas, kuriose veikia "Windows" ir "Mac OS X" bei laboratorijos "Oracle" ir "Oracle Apex".

Judesio fotografavimo rinkinys

Turėsite prieigą prie mūsų judesių užfiksavimo rinkinio, taip pat su jutikliu pagrįsto fizinio skaičiavimo, virtualios realybės ir papildytos realybės technologijų.

Headingley Campus

Mūsų istorinis "Headingley Campus" yra įsikūręs 100 hektarų parko, iš kurio lengvai pasieksite Lidso miesto centrą.

Biblioteka ir internetiniai ištekliai

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau