Bendra informacija

Laipsnis: bakalauro laipsnį bankininkystės srityje

Trukmė: 3 metai (dieninė)

Pagrindiniai bruožai

Šią programą sukūrė "Londono ekonomikos ir politikos mokslų universiteto (LSE) akademikai", laikomi tarptautiniu akademinės kompetencijos ir inovacijų centru socialinių mokslų srityje, siekdami išsamiai suprasti, kaip veikia finansų tarpininkai ir institucijos, ir finansų rinkų struktūra ir veikimas

Siekti tobulėti apskaitos, konsultavimo, komercinės ar investicinės bankininkystės, prekybos ir pardavimo ar rizikos valdymo srityje

Norite vykdyti akreditaciją iš profesinių organizacijų, įskaitant: Ifs School of Finance (pasirinkto teikėjo dauguma Didžiosios Britanijos pagrindinių finansinių paslaugų organizacijų), ACCA (Chartered Certified Accountants Association), ICPAS (Singapūro Certified Public Accountants Institute).

Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla (LSE) yra nedidelis specializuotas universitetas, turintis tarptautinę ir pasaulinę patirtį. Jo moksliniai tyrimai ir mokymas apima visą socialinių mokslų sričių, nuo ekonomikos, politikos ir teisės iki sociologijos, antropologijos, apskaitos ir finansų, plitimą. Įkurta 1895 m. Beatrice ir Sidney Webb, LSE turi išskirtinę reputaciją ne tik dėl akademinės kompetencijos, bet ir už platų dalyvavimą valdžios, politikos formavimo ir verslo pasauliuose.

LSE yra Londono universiteto koledžas, atsakingas už akademinį Ekonomikos, vadybos, finansų ir socialinių mokslų (EMFSS) programų, kurias galima rasti Londono tarptautinėse programose. Tai reiškia, kad LSE mokslininkai ir administracijos darbuotojai kuria mokymo programas, rašo dalykinius vadovus, kuria mokymosi internete galimybes ir medžiagas, konsultuoja mokymo įstaigas ir rengia bei pažymi egzaminus.

Londono tarptautinių programų universitetų studentai naudojasi LSE akademine patirtimi ir remia Londono universitetą, vieną iš seniausių ir didžiausių universitetų Jungtinėje Karalystėje.

Sėkmingi studentai įgyja Londono universiteto laipsnį ar kitą kvalifikaciją. Tai skiriasi nuo LSE suteiktų laipsnių ar kitų kvalifikacijų.

Kurso struktūra

BF-EN.jpg

Įėjimo reikalavimai

  • 17 m. Ir vyresni
  • Baigė 12 metų (arba lygiavertę) ir gavo patenkinamą anglų kalbą, kurios IELTS balas yra 6,0 (kiekvienas komponentas turi surinkti ne mažiau kaip 5,5
  • Universiteto fondo metams arba British University Vietnam leidžiamas leidimas leidžia tiesiogiai patekti į kvalifikaciją, kai studentas atitinka žemiau nurodytus reikalavimus arba jiems prilygintas, ir išlaikė bent vieną iš šių variantų:
  • 2 subjektai AdA lygyje GCE A lygyje
  • Prieigos programa, perduodama pagal reikiamą QAA pripažintą standartą, skirtą atvykti į aukštąjį mokslą o
  • Tarptautinis bakalaureato diplomas, turintis ne mažiau kaip 24 balus
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų British University Vietnam »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date