Taikomosios ekonominės ir finansinės analizės įgūdžius darbdaviai vertina visame pasaulyje. Šis aktualus laipsnis suteikia jums galimybę spręsti sudėtingas problemas finansų įstaigose ir verslo organizacijose.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ekonomikos ir finansų bakalauro laipsnis padeda įgyti įgūdžių atliekant tyrimus ir analizę, tvarkant sudėtingus finansinių duomenų šaltinius, diagnozuojant problemas ir priimant aukšto lygio sprendimus, kurių tikimasi iš taikomojo ekonomisto. Šis laipsnis yra akredituotas Chartered Institution for Securities and Investment (CISI), didžiausia ir plačiausiai gerbiama vertybinių popierių ir investavimo profesinė organizacija JK.

Ar tai kursas tau?

Jei norite kelti savo profesinį profilį, ekonomikos ir finansų bakalauras (BSc) suteikia jums glaudžius ryšius su pagrindiniais darbdaviais. Jie teikia realaus pasaulio atvejo studijas, praktinius scenarijus, kviestines paskaitas ir konsultacinius projektus, skirtus pagerinti jūsų studijų valiutą.

Kaip mokysi

Mes naudojame įtikinamą paskaitų, problemų sprendimo seminarų, grupių darbo, atvejo analizės ir kompiuterinės laboratorijos darbo derinį. Praktiniai scenarijai bus jūsų mokymosi pagrindas - pradedant savo investicijų portfelio stebėjimu ir dalyvavimu prekybos iššūkių konkursuose ir atnaujinant naujausią informaciją mūsų „Bloomberg“ finansų rinkų laboratorijoje.

Galimybės ir patirtis

Neprivaloma praktika ar praktika - JK ar užsienyje - padeda įvertinti efektyvią ekonominę ir finansinę analizę darbo vietoje. Taip pat yra galimybė prisijungti prie mūsų trumpų studijų vizitų užsienyje arba leisti laiką studijoms pas vieną iš mūsų tarptautinių partnerių.

Karjera ir įsidarbinimo galimybės

Ekonomikos ir finansų absolventų poreikis yra nuolatinis, todėl šis laipsnis padeda siekti karjeros galimybių. Jūsų žinios bus vertinamos viešajame, privačiame ir savanoriškame sektoriuose visame pasaulyje. Kartu su vaidmenimis tarptautiniame versle, konsultacijose ir finansuose galėtumėte užsitikrinti galimybes vyriausybės departamentuose, plėtros agentūrose ir ne pelno organizacijose.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Derby

Peržiūrėti 16 daugiau kursų University of Derby »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2020
Duration
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
JK / ES per metus (2019/20). Tarptautinis mokestis - £ 13 250 per metus (2019/20)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date