BSc (Hons) Kompiuterinėse žaidynėse (programinės įrangos kūrimas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Akredituota: BCS

GCU kompiuterinių žaidimų programos tikslas - gaminti absolventus, turinčius tinkamą praktinių įgūdžių ir techninių žinių spektrą, kad patektų į kompiuterinių žaidimų pramonę.

Mes turime puikius studijų patogumus, įskaitant HD Video Production Suite, Art Studio, skaitmeninės garso įrašymo studiją, žaidimų dizaino studiją su 3D lazeriu nuskaitymo įrankiais, "Motion Capture" įrankiais ir "Rapid" prototipų mašiną. Yra vartotojo patirties laboratorija, kurioje žaidimai gali būti išbandyti ir įvertinti, ir "Virtual Reality" laboratorija, kurioje yra pilnas variklio vairavimo treniruoklis ir kitas VR įrenginys, pvz., "Oculus Rifts". 1, 2 ir 3 metų studentai visose programose dalyvauja integruotame projekte, suteikia galimybę studentams iš skirtingų disciplinų sudaryti žaidimus kartu. Jūs taip pat galėsite pasimėgauti profesionalių ekspertų paskaitos.

Kompiuterinių žaidimų programinės įrangos kūrimas susitelkia ties techninio programavimo reikalavimais, įskaitant matematiką ir fizinės mechanikos įgyvendinimą. Tyrimai bus įtraukti 2D ir 3D grafikos kūrimą, 3D animacijos naudojimą žaidimuose, "mąstančių" būtybių sukūrimą, naujų produktų kūrimą ir profesionalius klausimus, susijusius su programinės įrangos kūrimu ir pagrindiniais žaidimų projektavimo elementais. Dizaino ir programinės įrangos kūrimo programos yra akredituotos Chartered Institute of IT (BCS).

Jūsų karjera

Absolventai pradėjo dirbti "Rockstar", "Electronic Arts", "Sony" ir "Guerrilla" žaidimuose.

Ką mokysi

1 metai

Kompiuterinių žaidimų matematika, žaidimų diegimo įvadas, žaidimų programavimo įvadas, kompiuterių pagrindai, 3D grafikos pagrindai.

2 metai

Žaidimų programavimas 1, žaidimų dizainas 1, 3D matematikos modeliavimui

3 metai

Žaidimų programavimas 2, Žaidimo dirbtinio intelekto, Žaidimų parengtinio darbo, grafikos programavimo, mokslinių tyrimų įgūdžių ir profesinių klausimų integruotas projektas 3.

4 metai

Mobiliųjų žaidimų kūrimas 1, žaidimų programavimas 3, dirbtinis intelektas, mobiliųjų žaidimų kūrimas 2, pagyrimų projektas.

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

1 metai

SQA Aukštesnė

ABBB, įskaitant Matematiką B ir plius 5 anglų kalba C.

Lygis

CCC, įskaitant "Maths plus GCSE English", C / 4.

ILC aukštesnė

H3, įskaitant "Maths plus English", įprastame lygyje O2.

IB diplomas

24 taškai, įskaitant Matematiką

BTEC

MMM 3 lygio pratęstas diplomas atitinkamoje kompiuterių disciplinoje, kuri apima Matematikos modulį.

3 metai

HND

HND Kompiuterinių žaidimų kūrimas (su sunkiu pristatymo modeliu). HND turi būti A kategorijos vienetai. Turi būti įtraukti šie vienetai HND: Matematika Interaktyviosios Kompiuterija: Esminiai metodai arba matematika: skaičiavimas ir matricos Computing; Vartotojo sąsajos dizainas ir visi du iš AI ir kritinio mąstymo; Žaidimo pritaikymas

Anglų kalba

Paprastai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, privalo turėti akademinio IELTS testo atitikmenį, lygų 6,0, be elementų, mažesnių nei 5,5.

Atkreipkite dėmesį: jei esate iš daugumos anglų kalbančių šalių, gali būti nereikalaujama pateikti papildomų įrodymų apie jūsų anglų kalbos mokėjimą.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Bendras mokestis už mokslą už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribotas 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Darbo vietą

Programa siūlo pasirenkamus įdarbinimo metus nuo trečio iki ketvirto metų.

Profesinė akreditacija

Programa yra akredituota Chartered Institute of IT (BCS).

HM pajėgos

Bendradarbiaudama su HM Forces, GCU nustatė, kad ši programa ypač tinka kariniams ir buvusiems karininkams, vyrams ir moterims. Apsilankykite HM Forces Careers Zone, kad gautumėte daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas.

Vertinimo metodai

Vertinimo metodai, naudojami mokymosi rezultatams pasiekti, apima egzaminus, kursinius darbus, klasių testus, pristatymus, kompiuterines pratybas ir rašytines ataskaitas. Kiekviename iš jų pradinių trejų metų mūsų studentai dalyvauja naujoviškų grupinių projektų, kurie baigia individualų projektą per paskutinius metus, o tai pagerina jų akademinius, praktinius įgūdžius ir galimybes įsidarbinti. Kiekviename projekte yra du mokymosi kryptys, pirmasis yra esminiai techniniai įgūdžiai, reikalingi visiškam gaminio dizainui atlikti, ir tai yra toliau plėtojama, kad mūsų studentai galėtų parodyti savo novatoriškus ir iniciatyvius sugebėjimus. Antroji kryptis suteikia mūsų studentams "švelnią" įgūdžius, susijusius su komandos darbu, verslo operacijomis, projekto rengimo procesu ir etiška praktika. Šis darbas padeda studentams vis labiau vertinti praktines ir realias programinės įrangos procesų taikymo realiame pasaulyje problemas. Vertinimas yra pristatymo, pristatymo projekto ataskaita ir, svarbiausia, produktų prototipų demonstravimas.

Mokymo metodai

Mes siekiame būti lankstūs ir patobulinti savo laboratorinius darbus, kad mokiniai galėtų naudotis aparatūros ir programinės įrangos priemonėmis, naudojamomis ne laboratorijos valandomis, leidžiant studentams įgyti papildomos, labai vertingos patirties kuriant programinės įrangos sistemas. Šie patobulinti praktiniai įgūdžiai yra labai vertinami darbdavių ir gali būti skirtumas, kai konkuruoja dėl aukštos kokybės įsidarbinimo galimybių įdarbinant verslą po baigimo. Sėkmingai baigę savo Trijų lygių studijas, mūsų studentai turi galimybę dalyvauti pramoninėje praktikoje vienerius metus, kurie pripažįstami laipsnišku pažymėjimu baigus studijas. Taip pat galima pasinaudoti tarptautinėmis mainų galimybėmis, leidžiančiomis studentams praleisti semestrą užsienyje per Erasmus programą arba užsienyje vykstančią vasaros praktiką per Tarptautinę asociaciją, skirtą studentams, norintiems dalintis technine patirtimi (IAESTE) per Britanijos tarybą. Galiausiai, mokykla teikia vasaros praktikos galimybes labai motyvuotiems studentams dirbti naujomis elektronikos ir programinės įrangos technologijomis. "Game Jam" yra tarptautinis žaidimų dizaino iššūkis, kuris kasmet vyksta GCU. Tai parenka programuotojus ir dizainerius, kurie nori kurti geriausią naują pavadinimą su daugiau kaip 100 mūsų studentų ir entuziastų, dirbančių visą parą, kad sukurti ir įdiegti naujus vaizdo žaidimus nuo pat pradžių tik vieną savaitgalį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Skaityti daugiau

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Skaityti mažiau