Bakalauro (Hons) logistika ir tiekimo grandinės valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Logistika neleidžia verslo ratams suktis - ar tai reiškia revoliuciją apsipirkant internete, siunčiant atsargas į nelaimės zonas ar gabenant greitai gendančias prekes visame pasaulyje. Jei norite prisijungti prie svarbios, į technologijas orientuotos pramonės, „ BSc“ (Hons) logistikos ir tiekimo grandinės valdymas pristato prekes.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

„Derby“ verslas ir vadyba pateko į geriausių „Guardian University Guide 2020“ dešimtuką. Sužinosite viską, kaip reikiamas prekes nuvežti į reikiamą vietą, reikiamu laiku ir tinkamos būklės. Mes aprėpia viską, pradedant viešaisiais pirkimais, sandėliavimu ir transportu, baigiant tiekimo grandinių sistemų modeliavimu ir naujausiomis pramonę transformuojančiomis technologijomis.

Ar tai kursas tau?

BSc (Hons) logistika ir tiekimo grandinės valdymas suteikia jums profesinį patikimumą, kad pavyks. Jūs gausite nemokamą narystę Chartered Logistikos ir transporto institute ir atleisite nuo akademinių reikalavimų, susijusių su Chartered statusu. Nacionalinėje studentų apklausoje 2019 m. 93% logistikos ir tiekimo grandinės vadybos studentų yra patenkinti bendra kursų kokybe.

Kaip mokysi

Mūsų dėmesys sutelktas į realaus pasaulio scenarijus. Antrojo etapo metu jūs praleidžiate vienos dienos per savaitę ekvivalentą atitinkamoje organizacijoje, kad suprastumėte, kaip logistika sąveikauja su kitomis verslo funkcijomis. Taip pat yra pasirenkamų įdarbinimo metų.

Galimybės ir patirtis

Mūsų stipri darbdavių partnerystė, išvykos ir pramonės kviestiniai pranešėjai nuolatos atnaujina jūsų mokymąsi. Mes dirbame su tokiais dideliais vardais kaip DHL, JCB, Norbert Dentressangle ir Superdry. O jūs studijuosite aukštųjų technologijų mieste, kuriame yra tvirtas transporto ir logistikos sektorius.

Karjera ir įsidarbinimo galimybės

Per ateinantį dešimtmetį reikia daugiau nei 1 milijono naujų logistikos profesionalų, suteikiančių realų potencialą paaukštinti vadovaujančius vaidmenis. Būdamas vienintelis tokio pobūdžio srities kursas regione, BSc (Hons) logistikos ir tiekimo grandinės valdymas pritraukia jus už šį iššūkį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great star ... Skaityti daugiau

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great start. We know how important it is to have the best teaching, and we’re proud to be rated Gold in the Teaching Excellence Framework; but we also offer so much more, with some of the best university facilities in the country, opportunities for industry experience and practical, hands-on learning to make your studies relevant to life after graduation. To help broaden your horizons, we offer a wide range of opportunities to study abroad, whatever your subject – a great way to experience a different culture, meet new people and add to your CV. Skaityti mažiau