Logistika neleidžia verslo ratams suktis - ar tai reiškia revoliuciją apsipirkant internete, siunčiant atsargas į nelaimės zonas ar gabenant greitai gendančias prekes visame pasaulyje. Jei norite prisijungti prie svarbios, į technologijas orientuotos pramonės, „ BSc“ (Hons) logistikos ir tiekimo grandinės valdymas pristato prekes.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

„Derby“ verslas ir vadyba pateko į geriausių „Guardian University Guide 2020“ dešimtuką. Sužinosite viską, kaip reikiamas prekes nuvežti į reikiamą vietą, reikiamu laiku ir tinkamos būklės. Mes aprėpia viską, pradedant viešaisiais pirkimais, sandėliavimu ir transportu, baigiant tiekimo grandinių sistemų modeliavimu ir naujausiomis pramonę transformuojančiomis technologijomis.

Ar tai kursas tau?

BSc (Hons) logistika ir tiekimo grandinės valdymas suteikia jums profesionalų pasitikėjimą sėkme. Jūs gausite nemokamą narystę Chartered Logistikos ir transporto institute ir atleisite nuo akademinių reikalavimų, susijusių su Chartered statusu. Nacionalinėje studentų apklausoje 2019 m. 93% logistikos ir tiekimo grandinės valdymo studentų yra patenkinti bendra kursų kokybe.

Kaip mokysi

Mūsų dėmesys sutelktas į realaus pasaulio scenarijus. Antrojo etapo metu jūs praleidžiate vienos dienos per savaitę ekvivalentą atitinkamoje organizacijoje, kad suprastumėte, kaip logistika sąveikauja su kitomis verslo funkcijomis. Taip pat yra pasirenkamų įdarbinimo metų.

Galimybės ir patirtis

Mūsų stiprios darbdavių partnerystės, profesinės išvykos ir pramonės kviestiniai pranešėjai nuolatos atnaujina jūsų mokymąsi. Mes dirbame su tokiais dideliais vardais kaip DHL, JCB, Norbert Dentressangle ir Superdry. O jūs studijuosite aukštųjų technologijų mieste, kuriame yra tvirtas transporto ir logistikos sektorius.

Karjera ir įsidarbinimo galimybės

Per ateinantį dešimtmetį reikia daugiau nei 1 milijono naujų logistikos profesionalų, suteikiančių realų potencialą paaukštinti vadovaujančius vaidmenis. Būdamas vienintelis tokio pobūdžio srities kursas regione, BSc (Hons) logistikos ir tiekimo grandinės valdymas pritraukia jus už šį iššūkį.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Derby

Peržiūrėti 16 daugiau kursų University of Derby »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2020
Duration
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
JK / ES per metus (2019/20). Tarptautinis mokestis - £ 13 250 per metus (2019/20)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date