Pradžios datos: rugsėjis, gegužė, sausis

Mokestis už mokslą (2019/20): UK / ES: £ 9 250 Tarptautinis: £ 15.000

Tuo metu, kai kompiuterių ir IT pramonė eksponentiškai plečiasi ir tampa nuolat tobulinanti priemonė tiek asmenų, tiek ir verslo kasdienėje veikloje, šiandieninių kompiuterių mokslo absolventams labai svarbu būti gerai informuoti ir geriausiai pasiruošti suprasti ir išspręsti problemas, turinčias įtakos šiuolaikinėms skaičiavimo sistemoms, bet taip pat panaudoti šias sistemas, siekiant pagerinti organizacijos veiklą.

Šis aukštojo mokslo laipsnis ugdo studentų įgūdžius ir žinias apie skaičiavimo procesus ir jų valdymą. Programa atskleidžia studentus į įvairias šiuolaikines temas ir problemas, su kuriomis susiduria pramonė, aprūpindama šio kurso absolventus aukštos kokybės įgūdžius ir gebėjimus, kad galėtų tobulėti daugelyje vaidmenų.

Programa buvo skirta studentų, turinčių ankstesnę kvalifikaciją, įgytą iš Fondo laipsnio arba HND, skaičiavimo ir / arba valdymo įgūdžių. Be to, didinant studentų įgūdžius ir žinias apie įvairias skaičiavimo sistemas ir šiuolaikines pramonės problemas, programos "Case" projektas supaprastina platesnio masto įgūdžius, kuriuos įgijo įrodomu ir apčiuopiamuoju projektu, kurį pageidavo darbdaviai.

Programa susideda iš modulių, skirtų studentams suteikti aukščiausios kalbos žinias ir įgūdžius, kurie plėsja pramonės poreikius. Kiekvienam moduliui reikalingas tam tikras praktinio darbo elementas mūsų kompiuterių laboratorijose, kuriose mokiniai supranta įvairią programinę įrangą ir programas. Nuo objektyvaus ir interneto programavimo iki projektų valdymo

Taikomojo skaičiavimo laipsnis gali lemti labai naudingą karjeros skaičiavimo ir IT pramonei keliose organizacijose, apimančiose kiekvieną sektorių. Aukštojo laipsnio laipsnis palieka studentus, kurie gali atlikti įvairius vaidmenis sistemų ir programų kūrimo, kompiuterių programavimo ar projektų valdymo srityse.

Sėkmingai baigę šį kursą, turėdamas ne mažiau kaip 2: 2 laipsnius, taip pat galėsite toliau studijuoti su galimybe pereiti prie mūsų MSc Cyber ​​Security. Arba galite pasirinkti kreiptis, kad galėtumėte studijuoti savo magistrantūros interneto ir mobiliųjų technologijų plėtros programą, kuri mokoma ne visą darbo dieną.

Kas šį kursų kostiumą

Programa buvo skirta studentams, kurie nori atnaujinti savo esamą kvalifikaciją į bakalauro laipsnį skaičiavimo ir siekti karjeros auganti ir įdomi pramonė kompiuterių ir IT.

Standartinis įrašas

  • HND / Fondo laipsnis susijusioje disciplinoje.
  • Studentai taip pat turėtų turėti GCSE matematikos ir anglų kalbos C klasės ar aukštesnę arba lygiavertę.

Ir

  • Studentai reikalauja, kad IELTS 6.5 (ar aukščiau) be vieno elemento žemiau 5,5 ar lygiavertis.

Jei turite IELTS 5.5-6.0, prieš pradėdami šią programą galbūt galėsite prisijungti prie mūsų išankstinio anglų kalbos anglų kalbos.

Vieta ir data

Northumbria University London Campus , 110 Middlesex Street, London, E1 7HT

Rugsėjis, gegužė, sausis

Mūsų " Northumbria University London Campus " dirba kartu su QA Higher Education - JK aukštojo mokslo paslaugų teikėju. Visos mūsų programos Londono mieste yra patvirtintos Universiteto ir mokomos QA aukštojo mokslo ir universiteto darbuotojų.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Northumbria University London Campus »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 31, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
1 metai
Dieninės
Price
- UK / ES: £ 9 250, International: £ 15.000
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Gegužė 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Gegužė 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date