BSc (Hons) "Equine Science and Sports Performance"

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas orientuojasi į sporto atlikimą arklio ir raitelio, rengia studentus karjerai jojimo veiklos, trenerio ar komandos veiklos valdymo.

Ši programa buvo sukurta naudojant plačią pramonės indėlį siekiant užtikrinti, kad absolventai turės reikiamą žinių, įgūdžių ir patirties derinį, kad galėtų prisidėti prie žirgų lenktynių veiklos sėkmės ir augimo.

Kursas orientuojasi į pagrindinius veiksnius, turinčius įtakos veiklos rezultatams, priima kiekybinius metodus, skirtus veiklos rezultatams įvertinti, ir tada vertina įvairias technologijas, skirtas pagerinti veiklos rezultatus ir įvertinti išorinių veiksnių įtaką sėkmei.

"College Gym"

Reaseheath koledže mes turime state-of-the-art sporto įrangą su įranga, kuri naudojama aukščiausios kokybės visoje Jungtinėje Karalystėje.

Sporto salė yra pilnai įrengta, kad atitiktų visų sporto šakų vartotojų poreikius, įskaitant geriausius technikos įrenginius, olimpinį štampus ir svorio vietas. Jas tiekia "Technogym", pirmaujanti treniruoklių salė.

Per "My Wellness" Technogym paskyrą galite naudoti savo "Smartphone", kad galėtumėte sukurti treniruotę ir nuolat atnaujinti savo pažangą. Galite pridėti pratybų ir keisti intensyvumą, kad padidintumėte savo našumą. Jūs netgi galite iššūkį draugams, naudodami programą, kad pakiltum į draugo reitingą.

Kaip "Equine Science" ir "Sports Performance" studentas, kai kurie jūsų sesijos bus mokomi koledžo sporto salėje.

Čia galite sužinoti daugiau apie sporto salę, įskaitant patalpos.

Ką mokysiu?

ESSP programa yra skirta konkurenciniam vairuotojui, kuris nori išsamiai ištirti sporto veiklos sritį, kuri per trejus metus lygiomis dalimis pasiskirsto tarp žmonių ir arklių sportininkų.

Patekimo reikalavimai

Mažiausiai 112 UCAS taškų, kuriuos galima gauti iš GCE A lygių arba vienos iš šių kvalifikacijų atitinkamoje temoje:

 • BTEC nacionalinis sertifikatas / diplomas
 • OCR nacionalinis diplomas / išplėstinis diplomas
 • Airijos / Škotijos augintojai atitinkamoje temoje
 • Išplėstinis GNVQ
 • QAA pripažino priėjimą prie aukštojo mokslo diplomo, atvirų koledžų vienetų ar atvirųjų universitetų kreditų
 • Baigusiems mokiniams (21 m.) Bus atsižvelgiama į didelę darbo patirtį, taip pat į oficialią kvalifikaciją arba vietoj jos
 • 3 lygio išplėstinis diplomas / diplomas.

Tolesnis tyrimas

 • MSc veterinarijos fizioterapija
 • Antrosios pakopos studijos ar profesinė kvalifikacija.

Karjeros galimybės

 • Veikimo treneris
 • Komandos vadybininkas
 • Žirgų biomechanikos analitikas
 • Žirgų prastos veiklos analitikai
 • Užsiimantys arba savarankiškai dirbančiųjų vaidmenys konkurencinėje komandoje (pvz., "Polo") ar didesniame konkurso rajone
 • Sporto sporto varžybų sporto Anglijoje, Didžiosios Britanijos arklių federacijos (BEF) ar Britų arklių prekybos asociacijos (BETA)
 • Valdymo vaidmuo arklių gerovei ir jai giminingiems pramonės sektoriams.

Atkreipkite dėmesį: priėmimas į jojimo vienetus priklauso nuo 13 akmens įvertinimo ir svorio ribų.

Mokestis už mokslą

Kaip aukštojo mokslo studentas turėsite dvi pagrindines išlaidas susitikti; mokesčius už mokslą ir pragyvenimo išlaidas.

Mūsų dieninių studijų mokesčiai už JK ir ES studentus, įstojusius į universitetą 2017/18 ar 2018/19 m., Yra 9 250 svarų sterlingų. Šie mokesčiai mokami už kiekvienus mokslo metus kursą, kurį kasmet nustato koledžas.

Jei esate tarptautinis studentas arba naujausia informacija apie mokesčius už mokslą, apsilankykite mūsų studentų finansavimo puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellenc ... Skaityti daugiau

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellence and student satisfaction. Skaityti mažiau