BSc (Hons) civilinė inžinerija

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kurso informacija

Civilinė inžinerija yra įdomi profesija, inžinieriai vis dažniau dirba tarpdisciplininėse komandose. Šis praktinis kursas užtikrins, kad turėsite techninių ir valdymo įgūdžių, kad galėtų efektyviai prisidėti prie įvairių aplinkos.

Jūsų kursų komanda padės jums užtikrinti saugias darbo vietas vasarą ir savo sumuštinį metų, jei nuspręstumėte tai padaryti. Jums taip pat bus teikiama parama, patvirtinant jūsų pradinį profesinį tobulėjimą narystės akreditavimo įstaigose.

Akredituotas IEng laipsnis - akredituotas IEng (pilnas)

Šis laipsnis yra akredituotas JBM kaip visiškai atitinka mokymo bazę Inkorporuota inžinierius (IEng). JBM susideda iš Civilinių inžinierių instituto (ICE), Struktūrinių inžinierių instituto (IStructE), Chartijos kelių ir transporto (CIHT) ir Magistralinių inžinierių instituto (IHE).

2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos programa

"Research Excellence Framework 2014": mūsų universiteto "Architektūros, sukurtos aplinkos ir planavimo" rezultatai, kuriuos ji įvedė pirmą kartą, buvo įspūdingi, 37 proc. Savo tyrimų buvo vertinami kaip aukščiausio lygio pasaulio ar tarptautiniu mastu.

Kurso išmokos

Kursų komanda padės jums saugiai dirbti vasarą ir savo sumuštinių metus. Tai suteikia jums puikią galimybę įgyti praktinės patirties darbo vietoje, kuri padės jums kreiptis dėl darbo, kai baigsite studijas.

Jums taip pat bus teikiama parama, patvirtinant jūsų pradinį profesinį tobulėjimą narystės akreditavimo įstaigose.

Norint išplėsti savo žinias apie žinias, kursų komanda taip pat organizuoja reguliarias asmeninio tobulėjimo sesijas. Paprastai jas teikia pagrindiniai pramonės specialistai ir padės jums pasirinkti tinkamą civilinės inžinerijos sritį. Mes taip pat palaikome glaudžius ryšius su Civilinių inžinierių institucija ir rengiame tam tikrus regioninius renginius, kuriuose galite dalyvauti.

Patekimo reikalavimai

UCAS tarifų taškai: reikia 88 taškų. (Minimalus 64 iš dviejų A lygių arba lygiavertės, išskyrus bendrus studijas.Tai turi apimti du mokslo ar numerių dalykus.Jei studijuosite biologiją, chemiją ar fiziką, kad įvykdytumėte šį reikalavimą, praktiniame įvertinime jūs taip pat privalote pasiekti praktinį įvertinimą, kuriame šis praktinis vertinimas yra atskirtas (nuo 2017 m.).

Papildomi reikalavimai:

GCSEs:

GCSE anglų kalbos ir matematikos klasė C arba aukštesnė (4 laipsnis tiems, kurie dirba savo GCSE nuo 2017 m.) Arba lygiavertis. Vietoj GCSE priimami pagrindiniai gebėjimai 2 lygis, 2 lygis - funkciniai gebėjimai ir suaugusiųjų raštingumo / skaičiavimo pažymėjimas.

GALIMYBĖ Į DIPLOMĄ:

Paprastai nuvykite į mažiausiai 88 UCAS tarifų taškus. Turi būti bent 15 dalykų iš Matematikos ar numeracijos dalyko ir 15 pagrindų moksliniame dalyke.

SCOTTAI APDOVANOJIMAI:

Ne mažiau kaip 5 dalykai B lygyje aukštesniu lygiu.

IRISH ATVYKIMO PAŽYMĖJIMAS:

Ne mažiau kaip 5 dalykai C1 arba aukštesnėje laipsnio aukštesnėje lygyje, iš kurių bent 3 turi būti B2.

LYGIS 5 ARBA 6 ĮRAŠAS:

5 lygio įrašas: pareiškėjai turėtų turėti HNC (pass) civilinės inžinerijos disciplinoje.

6 lygio įrašas. Pareiškėjai turėtų turėti HND (pass) civilinės inžinerijos disciplinoje.

ATRANKOS KRITERIJAI:

Mes galime naudoti atrankos kriterijus, pagrįstus jūsų asmeniniais požymiais; patirtis ir (arba) įsipareigojimai studijų srityje. Ši informacija bus gauta iš jūsų asmeninio pareiškimo ir nuoroda ir bus naudojama tik tuo atveju, jei bus įvykdytos bendrosios atvykimo sąlygos.

Tarptautinis bakalauro laipsnis: 24 balai

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Baigę dirbti inžinierius, galėtumėte dirbti konsultantams, rangovams, vietos valdžios institucijoms ar vyriausybinėms agentūroms. Galėsite prisidėti prie įvairių infrastruktūros projektų kūrimo, konstravimo ir priežiūros. Taip pat galite specializuotis tokiose srityse kaip statiniai, transportavimas, vandens tiekimas ir valymas, elektros energijos gamyba ir tiekimas. Jei norite tobulinti savo studijas, galite pereiti prie akredituoto techninio magistro laipsnio.

 • Civilinės inžinierius technikas
 • Statybos inspektorius
 • Statybos inspektorius

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai

1 metų pagrindiniai moduliai

 • Inžinerinė medžiaga
 • Inžinerinė matematika
 • Civilinės inžinerijos vadyba
 • Apžiūra A
 • Inžinerinė mechanika
 • Civilinės inžinerijos projektas (tik visą darbo dieną)
 • Civilinės inžinerijos technologijų projektas (tik ne visą darbo dieną)

2 metų pagrindiniai moduliai

 • Civilinės inžinerijos valdymas B
 • Struktūrinis projektavimas
 • Geotechninė inžinerija
 • Highway Engineering A
 • Inžinerinių medžiagų technologija

2 metų variantų moduliai

 • Struktūrinė analizė
 • Civilinės inžinerijos projektavimo projektas

Metai 3 pagrindiniai moduliai

 • Hidraulika
 • Civilinės inžinerijos pagrindinis projektas
 • Kiekybiniai sprendimų priėmimo metodai

3 metų varianto moduliai

 • Struktūrinė inžinerija
 • Infrastruktūros valdymas
 • Geotechninė inžinerija B
 • Greitkelių inžinerija B

Mokesčiai

Jungtinė Karalystė

Studentams, įstojusiems į 2018-1919 metus, mokamas mokestis yra 9250 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, kiekvienais metais gali padidėti, kad būtų atsižvelgta į infliacijos poveikį.

Švietimo vizitai. Šių kelionių išlaidos apima keliones, apgyvendinimą ir pragyvenimą. Kaina kinta kiekvienais metais, o dalyvavimas yra neprivalomas.

Studijų medžiagos. Mes teikiame pagrindines medžiagas savo studijų metu ir galite pasirinkti įsigyti papildomų medžiagų. Tai nėra privaloma ir priklausys nuo jūsų vykdomų projektų.

Tarptautinis 2018/19

Studentų, įstojusių į 2018/19 metus, mokestis už mokslą yra 12000 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, bus nustatyta tokiu lygiu kiekvienais kursų metais.

Švietimo vizitai. Šių kelionių išlaidos apima keliones, apgyvendinimą ir pragyvenimą. Kaina kinta kiekvienais metais, o dalyvavimas yra neprivalomas.

Studijų medžiagos. Mes teikiame pagrindines medžiagas savo studijų metu ir galite pasirinkti įsigyti papildomų medžiagų. Tai nėra privaloma ir priklausys nuo jūsų vykdomų projektų.

Įranga

Šiaurės terasa

Mūsų "City Campus" įsikūrusi tik kelios minutės pėsčiomis nuo Lidso miesto centro, "Northern Terrace" yra mūsų sukurtos aplinkos mokyklos namuose

Biblioteka ir internetiniai ištekliai

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2018

Apie mokyklą

Mūsų universitetasLeeds Beckett University yra vienas populiariausių JK universitetų, kurio istorija siekia beveik 200 metų. Mes siūlome platų dalykinių sričių ir kursų spektrą - visi jie yra skirti p... Skaityti daugiau