BSc (Hons) civilinė inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Civilinė inžinerija yra įdomi profesija, inžinieriai vis dažniau dirba tarpdisciplininėse komandose. Šis praktinis kursas užtikrins, kad turėsite techninių ir valdymo įgūdžių, kad galėtų efektyviai prisidėti prie įvairių aplinkos.

Jūsų kursų komanda padės jums užtikrinti praktiką vasarą ir sumuštinių metus, jei pasirinksite. Jums taip pat bus padedama registruoti savo pirminį profesinį tobulėjimą akreditavimo institucijų nariams.

Akredituotas IEng laipsnis - akredituotas IEng (pilnas)

Šis laipsnis yra akredituotas JBM kaip visiškai atitinka mokymo bazę Inkorporuota inžinierius (IEng). JBM susideda iš Civilinių inžinierių instituto (ICE), Struktūrinių inžinierių instituto (IStructE), Chartijos kelių ir transporto (CIHT) ir Magistralinių inžinierių instituto (IHE).

2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos programa

2014 m. „Tyrimų tobulumo programa“: mūsų universiteto Architektūros, sukurtos aplinkos ir planavimo padalinio, į kurį jis pateko pirmą kartą, rezultatai buvo įspūdingi - 37% jo tyrimų buvo įvertinta kaip pirmaujanti pasaulyje ar tarptautiniu mastu.

Kurso išmokos

Kursų komanda padės jums saugiai dirbti vasarą ir savo sumuštinių metus. Tai suteikia jums puikią galimybę įgyti praktinės patirties darbo vietoje, kuri padės jums kreiptis dėl darbo, kai baigsite studijas.

Jums taip pat bus padedama registruoti savo pirminį profesinį tobulėjimą akreditavimo institucijų nariams.

Norint išplėsti savo žinias apie žinias, kursų komanda taip pat organizuoja reguliarias asmeninio tobulėjimo sesijas. Paprastai jas teikia pagrindiniai pramonės specialistai ir padės jums pasirinkti tinkamą civilinės inžinerijos sritį. Mes taip pat palaikome glaudžius ryšius su Civilinių inžinierių institucija ir rengiame tam tikrus regioninius renginius, kuriuose galite dalyvauti.

Patekimo reikalavimai

UCAS tarifiniai taškai Reikia 88 taškų. (Ne mažiau kaip 64 iš dviejų A lygių arba lygiaverčiai, išskyrus bendrąsias studijas. Tai turi apimti du gamtos mokslų arba skaičiais pagrįsti dalykai. Jei studijuojate biologiją, chemiją ar fiziką, kad atitiktumėte šį reikalavimą, taip pat turite pasiekti „išlaikymą“ praktiniame vertinime, kur kad praktinis vertinimas yra atskirtas (nuo 2017 m.).

Papildomi reikalavimai:

GCSEs:

GCSE anglų kalbos ir matematikos klasė C arba aukštesnė (4 laipsnis tiems, kurie dirba savo GCSE nuo 2017 m.) Arba lygiavertis. Vietoj GCSE priimami pagrindiniai gebėjimai 2 lygis, 2 lygis - funkciniai gebėjimai ir suaugusiųjų raštingumo / skaičiavimo pažymėjimas.

GALIMYBĖ Į DIPLOMĄ:

Paprastai nuvykite į mažiausiai 88 UCAS tarifų taškus. Turi būti bent 15 dalykų iš Matematikos ar numeracijos dalyko ir 15 pagrindų moksliniame dalyke.

SCOTTAI APDOVANOJIMAI:

Ne mažiau kaip 5 dalykai B lygyje aukštesniu lygiu.

IRISH ATVYKIMO PAŽYMĖJIMAS:

Ne mažiau kaip 5 dalykai C1 arba aukštesnėje laipsnio aukštesnėje lygyje, iš kurių bent 3 turi būti B2.

LYGIS 5 ARBA 6 ĮRAŠAS:

5 lygio įrašas: Kandidatai privalo turėti HNC (leidimą) civilinės inžinerijos disciplinoje.

6 lygio įrašas: Kandidatai privalo turėti HND (praeiti) civilinės inžinerijos disciplinoje.

ATRANKOS KRITERIJAI:

Mes galime naudoti atrankos kriterijus, pagrįstus jūsų asmeniniais požymiais; patirtis ir (arba) įsipareigojimai studijų srityje. Ši informacija bus gauta iš jūsų asmeninio pareiškimo ir nuoroda ir bus naudojama tik tuo atveju, jei bus įvykdytos bendrosios atvykimo sąlygos.

Tarptautinis bakalauro laipsnis: 24 balai

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Kaip inžinierius diplomas galėtumėte dirbti pas konsultantus, rangovus, vietos valdžios institucijas ar vyriausybines agentūras. Galėsite prisidėti kuriant, statant ir prižiūrint įvairius infrastruktūros projektus. Jūs taip pat galėtumėte specializuotis tokiose srityse kaip konstrukcijos, transportas, vandens tiekimas ir apdorojimas ar energijos gamyba ir tiekimas. Jei norite tęsti studijas, galite pereiti į akredituotą techninį antrosios pakopos studijų kursą.

 • Civilinės inžinierius technikas
 • Statybos inspektorius
 • Statybos inspektorius

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai ir mokymasis

1 metų pagrindiniai moduliai

 • Inžinerinė medžiaga
 • Inžinerinė matematika
 • Civilinės inžinerijos vadyba
 • Geografinis tyrimas, paremtas kompiuteriu
 • Inžinerinė mechanika
 • Civilinės inžinerijos projektas (tik visą darbo dieną)
 • Civilinės inžinerijos technologijų projektas (tik ne visą darbo dieną)

2 metų pagrindiniai moduliai

 • Civilinės inžinerijos valdymas B
 • Struktūrinis projektavimas
 • Geotechninė inžinerija
 • Highway Engineering A
 • Inžinerinių medžiagų technologija

2 metų variantų moduliai

 • Struktūrinė analizė
 • Civilinės inžinerijos projektavimo projektas

Metai 3 pagrindiniai moduliai

 • Hidraulika ir vandens inžinerija
 • Civilinės inžinerijos pagrindinis projektas
 • Kiekybiniai sprendimų priėmimo metodai

3 metų varianto moduliai

 • Struktūrinė inžinerija
 • Infrastruktūros valdymas
 • Geotechninė inžinerija B
 • Greitkelių inžinerija B

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Kurso mokestis studentams yra 9250 svarų sterlingų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Švietimo vizitai - šių kelionių išlaidas sudaro kelionės, apgyvendinimas ir pragyvenimas. Kaina skiriasi kiekvienais metais, o lankymas yra neprivalomas.

Studijų medžiagos. Mes teikiame pagrindines medžiagas savo studijų metu ir galite pasirinkti įsigyti papildomų medžiagų. Tai nėra privaloma ir priklausys nuo jūsų vykdomų projektų.

Tarptautinis

Studijų mokestis studentams per metus yra 12000 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Švietimo vizitai. Šių kelionių kaina apima keliones, apgyvendinimą ir pragyvenimą. Kaina kinta kiekvienais metais, o dalyvavimas yra neprivalomas.

Studijų medžiagos. Mes teikiame pagrindines medžiagas savo studijų metu ir galite pasirinkti įsigyti papildomų medžiagų. Tai nėra privaloma ir priklausys nuo jūsų vykdomų projektų.

Įranga

Šiaurės terasa

Įsikūręs miesto miestelyje, vos per pėsčiomis nuo Lidso miesto centro, „Northern Terrace“ yra mūsų sukurtos aplinkos ir inžinerijos mokykla.

Biblioteka ir internetiniai ištekliai

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau