BSc (Hons) ekologijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Žmonės daro didžiulę įtaką jų aplinkai, pasitelkdamos išteklių naudojimą, buveinių blogėjimą ir klimato kaitą. Supratimas, kaip mūsų veiksmai daro įtaką planetos ekologinei pusiausvyrai, niekada nebuvo svarbesni.

Mes suteiksime griežtą ekologijos mokslo įvadą. Jūs suprasite, kaip gyvūnai, augalai, grybai ir mikroorganizmai sąveikauja su jų aplinka, taip pat tarp žmonių ir likusios biosferos santykių.

Šis kursas apima pagrindines ekologijos problemas plačiąja prasme, bet taip pat suteikia praktinių galimybių mokytis perduodamų įgūdžių ir analizuoja ekologinius santykius visų rūšių organizmams. Mes jus išmokysime svarbiausioje srityje ir laboratorijos metodus, įskaitant mūsų įkvepiančią 10 dienų kelionę į Cévennes, Prancūzija, išskirtinio gamtos grožio kraštovaizdį ir milžinišką UNESCO pripažintą biologinę įvairovę.

Nesvarbu, ar jus domina akademinė karjera, ar norite dalyvauti praktiniame ekologinių problemų sprendime, mes suteiksime jums įrankius ir sąvokas, kurių reikia norint pakeisti.

Lauko darbai - esminė mokymo dalis - vyksta Škotijoje ir Prancūzijoje. Taip pat yra pasirenkama kelionė į Ispaniją. Studentai gali praleisti visą ar dalį trejų metų, studijuojančių užsienyje, dalyvaudami mainų programoje su Gelfo universiteto Kanadoje, taip pat dalyvaudami kitose tarptautinėse mainų programose.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Moksliniai vadovai, vadovaujantys moksliniams tyrimams visame pasaulyje, nuo Alpių tundros iki atogrąžų

# 2 Tai ideali vieta tyrinėti ekologiją su įvairiais kraštovaizdžiais ir buveinėmis mūsų slenksčiuose, ir ekskursijos Škotijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje

# 3 Mes jus išmokys ekologijos mokslą ir suteiksime praktinį mokymą svarbiausioje srityje ir laboratorijos metodus

Kurso informacija

Semestrai 1-4 apima pagrindinius modulius: Biologijos mokslai; Aplinkos mokslai; ir praktiniai įgūdžiai gamtos mokslai.

5-6 semestrai apima šiuos pažangius modulius: Gyvosios gamtos ekologija; Augalų ekologija ir fiziologija; Gyventojų ir Bendrijos ekologija; plius papildomi papildomi moduliai, įskaitant Ispanijos kelionę.

7-8 semestruose atliksite nepriklausomą tyrimo projektą ir eikite į užsienio keliones po Prancūziją. Taip pat iš keturių iki šešių pažengusių modulių iš nurodyto variantų sąrašo.

Tyrimo projektas per paskutinius metus trunka trečdalį laiko grafiko ir glaudžiai susijęs su biologinių ir aplinkosaugos mokslų akademinio personalo aktyviais mokslinių tyrimų interesais.

Neseniai aukštos kokybės studentų darbo pavyzdžiai:

  • Augalų biologinės įvairovės modeliai pietų aukštumose
  • Buzz-apdulkinimas ir kamanių ekologija
  • Klimato kaita ir vietinių montano augalų rūšių aukščiausia riba
  • Mitybos įtaka jūros dumblių mėsa ir apiplovimo elgesys
  • Sunkiųjų metalų pritaikymas retuose augaluose

Mokymas

"QS World University Rankings 2017/18" mums suteikė penkių žvaigždučių kompetenciją mūsų mokymui.

Mūsų mokslininkai naudoja savo tarptautinę mokslinių tyrimų veiklą, kad išmokytų jus naujausio mąstymo ir ekologijos tendencijų. Mūsų mokymas teikiamas formalių paskaitų ir praktinių užsiėmimų, pamokų, seminarų, kompiuterinio mokymosi, vadovaujamo skaitymo ir tyrimo forma.

Lauko darbas

Lauko darbas yra esminė ekologo mokymo dalis. Mūsų vieta yra ideali bazė, kuria galima atlikti ekskursijas, nesvarbu, ar mokytis "Black Grouse" kalnuotose vietovėse, medžių augimas Ochil Hills vietose, ar gyvūnų paskirstymas Forth Estuary.

Ekologijos kursai (Hons), taip pat lauko tyrimai Škotijoje, apima keliones į Prancūziją ir Ispaniją (pastaroji yra neprivaloma). 10 dienų kelionė ekologijos ir gyvūnų biologijos srityje vyksta Prancūzijos "Cévennes", tvirto kalnų kraštovaizdžio, išskirtinio gamtos grožio ir milžiniškos biologinės įvairovės. Čia gyvenantys organizmai apima daugiau kaip 2300 žydinčių augalų rūšių (iš kurių 24 yra endeminės), 2000 bestuburių rūšių ir 300 rūšių stuburinių gyvūnų. Tarp jų yra laukiniai šernai, ūdros, trys grifų rūšys (įskaitant nykstančius Cinereous grybai) ir pilkieji vilkai. Šis regionas yra gilus istorinis žmogaus ir gamtos pasaulio ryšys, kuris yra pripažintas UNESCO Pasaulio biosferos rezervato ir pasaulio paveldo objektu. Ten jūs mokysite identifikavimo, lauko atrankos, eksperimentinio projektavimo, duomenų analizės ir pristatymo metodus.

Studentai, vykstantys savaitės lauko kelionėje Ispanijoje, yra 2 km atstumu nuo tradicinio kalvos viršūnės Sorbas, netoli Almerijos, vienoje iš sausiausių Europos dalių. Per ekskursijas ir intensyvius lauko projektus rasite aplinkos procesus ir išteklių valdymą sausose aplinkose

Vertinimas

Moduliai vertinami kursų ir egzamino deriniu, atliktu per kiekvieną semestrą. Daugeliui modulių kursai skiriami 40-50 proc. Galutinio pažymio, tačiau kai kuriuose moduliuose - 100 proc.

Studijuoti užsienyje

Galite praleisti visą ar dalį "Metų 3" užsienyje. Mes turime gerai suplanuotą tarpusavio keitimo programą su Kanados Gelfo universitetu, kur jūs paimsite dalykus, lygiaverčius Stirlingo tematikai. Be to, yra galimybių keistis įvairiais universitetais JAV, Australijoje ir Europoje.

Sužinokite daugiau apie studijas užsienyje.

kontaktas

Dr Mario Vallejo-Marin

44 (0) 1786 467822

mario.vallejo@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienio studentai (ne ES) £ 14,460.00
  • Škotijos ir ES studentai 1 820,00 svarų sterlingų
  • Studentai iš likusios JK £ 9,250
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau