BSc (Hons) kompiuterija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Atsisiųskite prospektą

„Regent“ reiškia verslą

Mūsų kompiuterijos bakalauras („Hons“) yra lankstus ir tolimas bakalauro kursas, skirtas padėti jums sutelkti dėmesį, pramonės įžvalgas ir puikius IT išteklius.

Patirkite savo kelią į specialybes ir galimas karjeros galimybes ir pereikite į visą studijų programą pasitelkę specialią pedagogų pagalbą.

Kodėl reikia skaičiuoti?

Šis patrauklus ir lankstus kursas remiasi pagrindiniais kitų studijų Pathways elementais, kad suteiktų jums plačią, pramonę informuojančią programą.

Tobulėjant turėsite galimybę „priartinti“ tuos dalyko aspektus, kurie jus domina ir turi stipriosios pusės, arba kurie palaiko jūsų karjeros ar studijų tikslus.

Turėdami tikslingai mažų klasių, galime pasiūlyti prasmingesnę ir asmeniškesnę sąveiką su mūsų atsidavusiais ir entuziastingais dėstytojais - daugelis jų turi didelę pramonės įžvalgą ir patirtį.

Tuo tarpu kviestiniai pranešėjai ir dėstytojai suteikia jums prieigą prie labai aktualios ir naujausios informacijos, pateikiamos pramonės aplinkoje.

Kodėl „ Regent College London ?

  • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai, siūlantys palaikymą grupėse ir vienas su kitu, užtikrindami, kad galėsite gauti pagalbos ir patarimų, kurių jums prireiks, kai jums to prireiks.
  • Kviestiniai pranešėjai iš pramonės ir verslo, suteikiantys galimybę užduoti klausimus, dalyvauti diskusijose ir pasinaudoti jų žiniomis, patarimais ir gairėmis.
  • Lanksčios studijų galimybės, apimančios dienos, vakaro ir savaitgalio tvarkaraščius, leidžiančius pritaikyti studijas prie asmeninių ir (arba) profesinių įsipareigojimų.
  • Mažos klasės, užtikrinančios, kad galėsite visapusiškai dalyvauti ir gauti naudos iš to, kad sulaukiate viso mūsų išskirtinės mokymo komandos dėmesio.
  • Centrinė vieta, siūlanti puikias bibliotekas ir IT galimybes, belaidį internetą ir gerai įrengtas mokymo, mokymosi ir studijų zonas pačiame Londono gyvojo vakaro centre.

Progresavimo galimybės

Kai skaičiavimo technologijos vaidina vis svarbesnį vaidmenį visais šiuolaikinio gyvenimo aspektais, absolventai įgyja savo įgūdžių, kurie yra paklausūs įvairiose pramonės srityse.

Kompiuterijos laipsnis jungia teorines studijas ir praktinius projektus, kuriuose galima išmokti specifinių dalykų, tokių kaip programavimas, sistemos, duomenų bazės, kompiuterių platformos, svetainių kūrimas ir tinklų kūrimas.

Į minkštuosius įgūdžius, kuriuos gali išmokti skaičiavimo laipsnis, yra bendravimo, vadovavimo ir organizaciniai įgūdžiai, kurie yra labai geidžiami darbdavių.

Ką aš galiu padaryti su šia kvalifikacija?

Kompiuterio įgūdžiai yra būtini šiuolaikiniame pasaulyje. Kompiuterija yra pasaulinė veikla ir absolventai gali dirbti bet kurioje pasaulio vietoje. Kai kurios pagrindinės absolventų veiklos sritys yra tinklo projektavimas, programavimas, interneto svetainių kūrimas, programinės įrangos taikymas, interaktyvus daugialypės terpės vaidmuo, IT palaikymas, konsultacijos ir operacijos, elektroninė komercija ir verslo analizė.

Kai kurie tipiški darbdaviai yra IT konsultantai ir IT paslaugų teikėjai, tačiau, kadangi dauguma įmonių veiksmingai naudojasi kompiuteriais, galimybių yra ir telekomunikacijų, kosmoso ir gynybos, finansinių paslaugų, mažmeninės prekybos, sveikatos priežiūros, gamybos ir viešajame bei trečiajame sektoriuose.

Baigę šį laipsnį, taip pat galite pasirinkti įsteigti savo verslą, siūlantį interneto svetainių kūrimą ar IT konsultacijas.

Patekimo reikalavimai

  • UCAS taškai: 96
  • 3 lygis: Visi dalykai yra priimtini
  • GCSE: penki C arba aukštesnio lygio / nuo 4 iki 9 klasės
  • IELTS: 6,0 su ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje juostoje (ne vietiniai)

Jei nesimokėte GCSE / A lygio ir turėjote netradicinę stojimo kvalifikaciją ar atitinkamą darbo patirtį, mes mielai svarstysime jūsų prašymą. Priėmimo proceso metu turėsite dalyvauti pokalbyje.

Jei neatitinkate stojimo į šį kursą keliamų reikalavimų, atsižvelkite į „Bakalauras“ (Hons) Kompiuterija su Fondo metais (UCAS kodas: G511).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Skaityti daugiau

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Skaityti mažiau
Wembley , Londonas , Londonas , Akėčios , Londonas + 4 Daugiau Mažiau