BSc (Hons) laukinės gamtos išsaugojimo ir ekologijos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Laukinės gamtos išsaugojimo ir ekologijos bakalauro laipsnis skirtas tiems, kurie nori plėtoti karjerą laukinės gamtos išsaugojimui ir teikia unikalų akademinių studijų derinį su praktiniais mokymais ir patirtimi, susijusia su išsaugojimu, ekologija ir laukine gamta.

Kursas apima specialistų modulius ir praktinę patirtį, kai mokiniai įgis įgūdžių ir žinių tokiose srityse kaip rūšių identifikavimas, gaudymo spąstais būdai, populiacijos valdymas ir strategijos, kuriomis galima veiksmingai išsaugoti rūšis ir biologinę įvairovę.

Darbas šioje srityje išplės jūsų žinias apie išsaugojimą, ekologiją ir laukinę gamtą, ir yra galimybė disertacijos darbui per paskutinius metus įtraukti ekologinį lauko tyrimą. Tai leidžia studentams dirbti su paskaitų darbuotojais dėl atitinkamų unikalių mokslinių tyrimų patirties.

Atkreipkite dėmesį: studentai yra įsikūrę "Reaseheath" visuose kursuose. Studentams, norintiems gyventi, jūs pirmą gyvenimo metus gyvensite "Reaseheath" koledže esančiose " Hall of Residence ".

Kurso funkcijos:

 • Parengta prieiga prie įvairios kaimo žaliosios erdvės visoje universiteto miestelyje, kurioje gali pasigirti suvienodėjusi buveinių ir natūralių laukinių gyvūnų rūšių, su kuriomis mokytis, derinys.
 • Galimybės įsitraukti į prasmingą išsaugojimo projektų darbą vietos bendruomenėje.
 • Galimybė užsiimti užsienio šalių kursais įvairiose vietovėse, įskaitant Pietų Afriką, Pietų Ameriką ir Europą.

Ką mokysiu?

Šis kursas skirtas studentams, norintiems plėtoti karjerą laukinės gamtosaugos, ekologijos srityse. Studentams suteikiamas unikalus akademinių studijų derinys, apimantis praktinius lauko darbus, siekiant plėtoti akademinių ir profesinių įgūdžių spektrą, žinodamas apie laukinės gamtos išsaugojimą, ekologiją ir susijusias disciplinas. Studentams bus suteikta dinamiška mokymosi patirtis, jungianti akademinius tyrimus su praktiniu taikomųjų temų išsaugojimu ir ekologija. Kaip studentas, studijuojantis laukinės gamtos išsaugojimą

Studentai turėtų studijuoti ir baigti 120 kreditų per metus, kurie apima šešis studijų modulius viename akademiniame lygmenyje per metus. Visi 1-ojo modulio moduliai yra privalomi, siekiant užtikrinti, kad studentai atitiktų pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingus tolesnei studijai tobulėti. Priešingai, studentai turės galimybę pasirinkti tam tikrus papildomus modulius 2 metais

1-ajame metais (4-asis lygis) sukursite pagrindines žinias ir įgūdžius laukinės gamtos išsaugojimui, ekologijai, evoliucijai ir biologinei įvairovei, akcentuodamas praktinę patirtį. Labai svarbus 4 lygmens tyrimas taip pat bus skirtas akademinių įgūdžių ugdymui reguliariai tampant su paskirtu kursų vadovu.

2-ajame metais (5 lygis) matoma, kad akcentuojama daugiau akademinių ir moksliniais tyrimais pagrįstų studijų, įskaitant gyventojų valdymo temas, taikomuosius tyrimus ir rūšių reabilitaciją. Dviejų ar keturių savaičių trukmės (lygiavertė) darbo vieta ar lauko kursai taip pat yra įtraukiami į programos dalį, JK arba užsienyje.

Trečiaisiais metais (6 lygis), jūs tęsite savo studijas, naudodamiesi konkretesniais Pathways , kuriais siekiama tobulinti savo akademinę kompetenciją ir profesinius gebėjimus išsaugoti

Patekimo reikalavimai

 • Mažiausiai 112 UCAS taškų iš GCE A lygių, įskaitant C laipsnį biologijos, chemijos, žmogaus biologijos, aplinkos mokslo, mokslo ar taikomosios mokslų srityse. Tipiškas pasiūlymas BCC / BBC
 • BTEC Išplėstinis diplomas (taikomosios mokslinės arba lygiavertis): DMM
 • BTEC diplomas (taikomosios mokslinės arba lygiavertės): D * D *
 • OCR National Extended / Diplomas: nuopelnus profilis ir vienas iš aukščiau išvardytų GCE A lygio dalykų
 • Baigę studentai (21 metai) bus nagrinėjami individualiai.

Karjeros galimybės

 • Gimtoji rūšių valdymas
 • Laukinės gamtos valdymas
 • Išsaugojimas
 • Laukinės gyvūnijos pasitikėjimas
 • Laukinės gamtos reabilitacija
 • Laukinės gamtos tyrimai.

Mokestis už mokslą

Kaip aukštojo mokslo studentas turėsite dvi pagrindines išlaidas susitikti; mokesčius už mokslą ir pragyvenimo išlaidas.

Mūsų dieninių studijų mokesčiai už JK ir ES studentus, įstojusius į universitetą 2017/18 ar 2018/19 m., Yra 9 250 svarų sterlingų. Šie mokesčiai mokami už kiekvienus mokslo metus kursą, kurį kasmet nustato koledžas.

Jei esate tarptautinis studentas arba naujausia informacija apie mokesčius už mokslą, apsilankykite mūsų studentų finansavimo puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellenc ... Skaityti daugiau

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellence and student satisfaction. Skaityti mažiau