BSc (Hons), naftos inžinerijos ir dujų technologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

Naftos ir gamtinių dujų inžinerijos departamento misija yra mokyti studentus savo profesijos praktikoje gręžimo, gamybos ir rezervuaro inžinerijos temomis požeminių skysčių išteklių naftos ir dujų ir žinių ir technologijų, kurios sudaro pagrindą naftos inžinerijos, taip pat nacionalinių, tarptautinių, visuomeninių ir aplinkos problemų, susijusių su naftos pramone, sprendimus. Darbas su JK ir pasauliniais partneriais, siekiant suteikti absolventams tarptautines ir nacionalines galimybes plėtoti savo žinias ir verslumo įgūdžius bei prisidėti prie bendruomenės vystymosi.

Skirtingos programos ypatybės

BUE teikia programas, pagrįstas britų švietimo filosofija. Tai paskatina programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama studentui, o ne tiems, kurie pateikia medžiagą. Jungtinės Karalystės programų absolventai paprastai demonstruoja:

 • sugebėjimas kūrybiškai mąstyti ir stiprių problemų sprendimo įgūdžių;
 • aukšto lygio pagrindiniai ir perkeliami įgūdžių rinkiniai;
 • gebėjimas savarankiškai išlaikyti aukštą profesionalumo ir dalyko kompetencijos lygį (dažnai per CPD);
 • techninė kompetencija;
 • sugebėjimas konceptualizuoti problemas aukšto lygio (ty pamatyti bendrą vaizdą);
 • kruopšti ir etiška darbo praktika;
 • sugebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek kaip komandos dalis;
 • lankstumas ir gebėjimas taikyti savo dalyko temas ne tik jų pačių.106984_libraryinside3.png

Be to, ši programa yra pristatoma tiek su vietos ir Jungtinės Karalystės skoniu, suteikiant studentams galimybę susipažinti su nacionalinėmis ir tarptautinėmis perspektyvomis daugelyje profesinio gyvenimo aspektų. Tai apima valdymo metodus, verslo kultūrą, teisines sistemas ir standartus. Programa sukurta siekiant sukurti tvirtą pagrindą tiems, kurie ieško ateities karjeros naftos inžinerijos ir dujų technologijos ir reaguoti į augančius visuomenės poreikius tiek energijos išteklių ir naftos pramonei. Ypatingas dėmesys skiriamas gamtinių dujų pramonei ir susijusioms technologijoms. Atsižvelgdama į neseniai įvykusius dujų iškasimus Egipte, ypač Viduržemio jūros regione, inžinieriai, turintys kvalifikaciją šioje srityje, galės padėti didinti šalies augančius poreikius šioje ekonomiškai gyvybingoje srityje.

Be šių požymių, "Nafta" inžinerijos programą patvirtina JK universitetas (pagal QAA ir profesinės organizacijos ataskaitos lyginamąją analizę).

Programos tikslai

Naftos inžinerijos ir dujų technologijos "BEng" (apdovanojimai) tikslas yra:

 1. Siūlome apdovanojimų studijų programą naftos inžinerijos ir gamtinių dujų technologijos srityse.
 2. Suteikti aukštos kokybės absolventus į sektorių tiek Egipte, tiek tarptautiniu mastu.
 3. Parengti absolventus su profiliu, kuris apima stiprią akademinę fone Naftos inžinerija ir Dujų technologijos kartu su analitinių, techninių ir profesinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai dirbti pramonėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Skaityti daugiau

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Skaityti mažiau