BSc (Hons) programinės įrangos inžinerijoje su Fondo metais

Bendroji informacija

Programos aprašymas

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

Inžinerijos karjeros IT srityje

Mažmeninė prekyba, gamyba, gynyba, sveikatos priežiūra, švietimas - dauguma vyriausybės ir pramonės sektorių pasikliauja programinės įrangos sistemomis ir profesionaliais, kompetentingais bei kūrybingais programinės įrangos inžinieriais, kurie jas kuria ir prižiūri.

Programinės įrangos inžinerijos programos „BEng“ („Hons“) fondas su „Year Year“ laipsniu suteikia jums įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingai šioje srityje.

Kodėl reikalingas programinės įrangos inžinerijos laipsnis?

Programinės įrangos inžinerija, susijusi su programinės įrangos sistemų ir kitų kompiuterinių sprendimų kūrimu ir priežiūra, yra tikrai pasaulinė industrija. Nagrinėjant visus proceso elementus - pradedant nuo pirminio problemos supratimo, analizės, projektavimo ir plėtros, baigiant testavimu, dokumentavimu ir priežiūra, šis laipsnis suteikia jums tikslingą, tačiau visiškai suapvalintą išsilavinimą.

Mes padėsime jums ištirti pagrindinius programinės įrangos inžinerijos principus, kartu padėdami įgyti žinių ir praktinės patirties apie naujausias technologijas.

Jūs būsite paraginti įvertinti tiek techninius, tiek žmogiškuosius aspektus, susijusius su tokiomis sritimis kaip programinės įrangos sistemos ir projektavimas, sistemų analizė, programavimas, duomenų bazių specifikacija ir dizainas bei sistemos saugumas.

Be techninių žinių, turėsite galimybių įgyti bendravimo ir pristatymo, problemų sprendimo ir laiko valdymo patirties.

Mūsų tikslas - padėti jums išsiugdyti pramonei svarbius įgūdžius, kurie paruoštų jus programinės įrangos inžinerijos karjerai.

Kodėl „ Regent College London ?

  • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai, siūlantys palaikymą grupėse ir vienas su kitu, užtikrindami, kad galėsite gauti pagalbos ir patarimų, kurie jums reikalingi, jei norite, kad jums to prireiktų
  • Kviestiniai pranešėjai iš pramonės ir verslo, suteikiantys galimybę užduoti klausimus, dalyvauti diskusijose ir pasinaudoti jų žiniomis, patarimais ir gairėmis
  • Lanksčios studijų galimybės, apimančios dienos, vakaro ir savaitgalio tvarkaraščius, leidžiančius pritaikyti studijas prie asmeninių ir (arba) profesinių įsipareigojimų
  • Mažos klasės, užtikrinančios, kad galėsite visapusiškai dalyvauti ir gauti naudos iš to, kad sulaukiate viso mūsų išskirtinės mokymo komandos dėmesio
  • Centrinė vieta, siūlanti puikias bibliotekas ir IT galimybes, belaidį internetą ir gerai įrengtas mokymo, mokymosi ir studijų zonas pačiame Londono centre, gyvame vakarų gale.

Progresavimo galimybės

Programinės įrangos inžinieriai gali dirbti bet kuriame programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklo etape. Prievolės gali apimti projekto reikalavimų rengimą, algoritmų rašymą, kodavimą, testavimą, diegimą ar priežiūrą.

Programinės įrangos inžinerijos absolventas bus įgijęs platų techninių ir perkeliamų įgūdžių spektrą, pavyzdžiui, pažangių IT įgūdžių, analitinių įgūdžių, komunikacijos, kūrybiškumo ir inovacijų, nepriklausomybės, logikos, skaičiavimo, projektų valdymo ir organizavimo įgūdžių.

Auga kvalifikuotų ir kvalifikuotų programinės įrangos inžinierių poreikis. Tai skatina besikeičianti ekonominė aplinka, kurią lemia kompiuterinių technologijų sprendimų poreikis.

Ką aš galiu padaryti su šia kvalifikacija?

Programinės įrangos inžinerijos absolventai, kurie šioje srityje yra nauji, dažnai pradeda dirbti kaip programuotojai ir dirba savo kelią į didesnę atsakomybę, nesvarbu, ar tai architektas, ar projekto vadovas.

Darbai, tiesiogiai susiję su programinės įrangos inžinerijos laipsniu, apima žaidimų kūrimą, sistemų kūrimą, interneto svetainių kūrimą, interneto svetainių kūrimą, paieškos sistemų optimizavimą, informacinių sistemų valdymą ir verslo analizę.

Verslo, inžinerijos, sveikatos priežiūros, žaidimų, leidybos, IT, mažmeninės prekybos, švietimo, medicinos, kosminės aviacijos ir kibernetinio saugumo sektoriuose taip pat galima rasti daugybę karjeros galimybių.

Patekimo reikalavimai

  • UCAS taškai: 48
  • 3 lygis: Visi dalykai yra priimtini
  • GCSE: penki C arba aukštesnio lygio / nuo 4 iki 9 klasės
  • IELTS: 5.0 su ne mažiau kaip 4.5 bet kurioje juostoje (ne vietiniai)

Jei nesimokėte GCSE / A lygio ir turėjote netradicinę stojimo kvalifikaciją ar atitinkamą darbo patirtį, mes mielai svarstysime jūsų prašymą. Priėmimo proceso metu turėsite dalyvauti pokalbyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Skaityti daugiau

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Skaityti mažiau
Wembley , Londonas , Londonas , Akėčios , Londonas + 4 Daugiau Mažiau