Apžvalga

Psichologijos bakalauras (Hons) tinka studentams, turintiems mokslo ar komercijos pagrindus, besidomintiems sisteminiu pažinimo, proto ir elgesio tyrimu. Studentai gali norėti šias žinias panaudoti karjeroje pramonėje arba baigti tolesnius mokymus, kad taptų profesionaliu psichologu.

Kodėl verta studijuoti psichologiją Heriot-Watt universiteto Dubajaus miestelyje?

  • „Heriot-Watt“ psichologijos programos buvo įvertintos kaip viena iš pirmaujančių JK programų.
  • „Heriot-Watt“ imasi taikomojo dėmesio, peržengdamas vadovėlius ir teorijas, norėdamas ištirti realųjį psichologijos panaudojimą.
  • Psichologijos absolventai siekia įgyjamų rašymo, tyrimų ir kritinio vertinimo įgūdžių.
  • Absolventai, turintys pagyrimus, turi karjeros galimybių psichologijos ir verslo profesijose ir gali dalyvauti įvairiose tarptautinio lygio magistrantūros mokymo programose, susijusiose su psichologija.

Kurso turinys

Ši programa apima psichologinio mokslo, tiek teorinio, tiek mokslinio, kursus. 1–3 metais tai papildoma nedaug pasirenkamųjų dalykų, paimtų iš vadybos programų, siekiant išplėsti mokymosi patirtį. Mokymo programa yra pagrįsta Britanijos psichologų draugijos rekomenduota programa.

Pirmi metai

Studentai supažindinami su psichologija iš įvairių perspektyvų ir pradeda savo tyrimų metodus, kurie tęsis visą programą. Studentai taip pat supažindinami su konkrečiais akademiniais įgūdžiais, kurių reikia norint mokytis ir galvoti apie psichologinius kontekstus.

Antri metai

Psichologijos kursai apima socialinę psichologiją, kognityvinę psichologiją, raidos psichologiją ir intelektą, kartu su pažangesne statistika ir tyrimų dizainu. Studentai taip pat pasirenka 2 pasirenkamuosius susijusius vadybos dalykus - žmogiškuosius išteklius arba rinkodarą.

Treti metai

Psichologijos kursai apima socialinį pažinimą, asmenybę, gyvenimo trukmės vystymąsi, sveikatos ir teismo psichologiją bei biologinę psichologiją. Šie kursai taiko taikomą požiūrį, įskaitant santykių, sveikatos ir aplinkos dizaino aptarimą. Studentai taip pat priima 2 pasirenkamuosius vadybą.

Ketvirtieji metai

Išplėstiniai psichologijos kursai tęsia taikymą įvairiose srityse, pagrįstomis fakulteto žiniomis. Šiuo metu tai apima sąmonės, neuromokslo, industrinės psichologijos ir psichopatologijos temas. Be to, kiekvienas studentas vykdo svarbų savarankišką projektą. Tai apima tyrimų planavimą, duomenų rinkimą ir analizę, taip pat suteikia galimybę giliau sužinoti apie studento pasirinktą temą.

Karjera

Absolventai, turintys pagyrimus, turi platų karjeros galimybių pasirinkimą tiek psichologijos, tiek verslo profesijose, taip pat gali dalyvauti įvairiose psichologijos magistrantūros studijų programose tarptautiniu mastu. „Heriot-Watt“ psichologija turi labai aktyvią užklasinę psichologijos programą, skirtą sustiprinti studentų patirtį ir įsitraukimą į šią sritį.

Šios pagyrimų programos absolventai (4 metai) bus gerai pasirengę daugelyje užimtumo sričių, įskaitant verslo vadybą, žmogiškųjų išteklių valdymą, rinkodarą ir rinkos tyrimus, mokymą, konsultacijas ir instruktavimą. Studentai, norintys tęsti licencijuotas psichologijos profesijas (tokias kaip klinikinė, teismo medicinos, sveikatos ar švietimo psichologija), galės dalyvauti atitinkamuose magistrantūros mokymuose Heriot-Watt ir kitose JK institucijose arba tarptautiniu mastu diegti ir prižiūrėti saugią infrastruktūrą.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Heriot-Watt University Dubai »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
4 metų
Dieninės
Price
56,700 AED
56700 AED per metus. Visi studijų mokesčiai su PVM.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgp. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Rgp. 2024
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
End Date
Rgp. 2023

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
End Date
Rgp. 2024