BSc (Hons) sąveikos kompiuterija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Kompiuterių sąveikos laipsnio tikslas - suteikti studentams profesinę ir akademinę plėtrą, atsižvelgiant į darbdavių poreikius.

Studentai tirs esamų ir naujų technologijų projektavimo būdus. Kursas skatins studentų tobulėjimą kuriant kompiuterines sistemas žmogiškuoju požiūriu ir sąveikai.

Studentai nagrinės programinės įrangos kūrimo aspektus, apimančius projekto gyvavimo ciklą, biudžetą

Kursas taip pat apima interaktyviosios medijos gamybos projektų valdymo elementus.

Užbaigus šią programą, absolventai bus profesionaliai pasirengę prisidėti prie daugiadisciplininių komandų šioje technologijų srityje, kuri yra visuotinė šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje, taikant interaktyvių programinės įrangos produktų ar sistemų gamybos metodus.

Mokymasis

Į studentą orientuotą požiūrį į mokymąsi ir mokymą skatina naudojant įvairias mokymo strategijas, įskaitant: paskaitas, vadovėlius, seminarus, technines laboratorijas, atspindinčius tinklaraščius, individualius ir grupinius projektus, dar labiau sustiprintus realių atvejų tyrimais ir pramonės ekspertų paskaitos ir mūsų Moodle virtualios mokymosi aplinkos palaikomos paskaitos.

Atsižvelgiant į programos pobūdį, praktinės laboratorijos ir praktiniai užsiėmimai yra esminiai dalykai kuriant studentų techninį supratimą ir gebėjimus, paremtus tvirtais teoriniais pagrindais. Tikimasi, kad studentai toliau tobulins savo žinias ir supratimą per tikslinį savarankišką mokymąsi ir savarankišką mokymosi laiką, be pristatymo tvarkaraštyje, kad galėtų sukurti profesionalų projektų darbo ir programinės įrangos artefaktų portfelį, kai jie pereina į absolventų darbą pavyzdžiui, naudojant dienoraščius ir „GitHub“.

Studentus akademiniu ir pastoraciniu būdu remia Programos komanda, kuriai vadovauja Programos direktorius ir remia „Year Tutors“. Jų darbą remia Mokykloje esanti Asmeninė mokytojo komanda, kuri teikia kontaktinę vietą akademiniams ir pastoraciniams klausimams spręsti.

Mokykloje veikia aktyvi studentų skaičiavimo draugija, oficiali studentų sąjungos visuomenė, taip pat BCS studentų skyrius, teikiantis įvairius renginius, veiklą ir keliones per mokslo metus.

Įsidarbinimas

Šis kursas skirtas absolventams įdarbinti kaip informaciniai architektai, taikomųjų programų ir interneto svetainių kūrimo bei tinkamumo testavimo ir sąveikos dizaino srityje.

Karjera šioje srityje sėdi ten, kur programinės įrangos kūrėjai susitinka su kūrybiniais dizaineriais, kad patrauklias ir tinkamas naudoti svetaines, programas ir įvairius programinės įrangos produktus.

Atsižvelgiant į tvirtą pagrindą pagrindiniams skaičiavimo pagrindams ir ypatingą dėmesį skiriant į vartotoją orientuoto dizaino ir procesų poreikiui, absolventai bus gerai pasirengę pelningai karjerai šiame augančiame skaitmeninio pasaulio sektoriuje.

Sėkmingai užbaigus šią studijų programą, taip pat toliau mokoma antrosios pakopos studijų galimybių įvairiose kompiuterių ir informacinėse sistemose čia, Cardiff Met, taip pat mokslinių tyrimų ir doktorantūros studijų programose.

Patekimo reikalavimai

Fondo maršrutas:

Pareiškėjams pageidautina turėti ne mažiau kaip penkis GCSE leidimus, įskaitant anglų ir matematikos kalbas * pagal C ar aukštesnį lygį (4 laipsnio ar aukštesnio lygio kandidatai, turintys naujai pertvarkytus GCSE Anglijoje) ir 32 UCAS tarifų taškus iš bent 1 A lygio (arba lygiaverčio) .

Kandidatai, kurie neturi įprastos minimalios atvykimo kvalifikacijos, yra apklausiami ir nagrinėjami individualiai, atsižvelgiant į jų ankstesnį mokymąsi ar darbo aplinką.

Laipsnis:

Penki GCSE, įskaitant anglų kalbos ir matematikos pamokas * pagal C ar aukštesnį lygį (4 ar aukštesnis laipsnis kandidatams, turintiems naujai pertvarkytus GCSE Anglijoje), plius 96 taškai iš bent 2 A lygių (arba lygiaverčių).

Tipiniai pasiūlymai gali apimti:

  • 96 taškai iš mažiausiai dviejų A lygių, kad būtų priskirti CC klasės; Velso bakalaureato pažengęs diplomas laikomas trečiuoju dalyku
  • RQF „BTEC National Extended Diploma / Cambridge Technical Extended Diploma MMM“
  • 96 taškai iš mažiausiai dviejų Škotijos pažengusių aukštųjų mokyklų, į kuriuos įtraukti DD
  • 96 taškai iš Airers Leaving Certificate at Highers, į kuriuos įeina 2 x H2 klasės. Aukštesnio lygio subjektai apsvarstė tik minimalų H4 lygį
  • 96 taškai iš aukštojo mokslo diplomo

* Velso pareiškėjams, dalyvaujantiems reformuotoje matematikos GCSE, mes priimsime GCSE matematiką arba matematiką - skaičių .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau