BSc (Hons) sporto vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Sporto vadybos laipsnis suteiks jums galimybę plėtoti kritinį supratimą, profesines žinias, įgūdžius ir požiūrį, reikalingą vadovaujančiai pozicijai vis besiplečiančioje sporto ir veiklos pramonėje. Tai galėtų būti lyderio vaidmuo, susijęs su šiuolaikinio sporto ir su šiuolaikiniu sportu susijusių problemų tyrimu; bendruomenės sporto ir veiklos vystymas ir teikimas; plėtoti ir valdyti tinkamą elito sporto struktūrą ir aplinką, taip pat sporto valdymą ir administravimą nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, šiuolaikinėje eroje.

Esminis komponento pasiekimo komponentas bus supratimas apie tai, kaip sportas vyksta pasauliniu mastu, ir sporto vartotojų, kaip gerbėjų ir dalyvių, vertinimą. Jums taip pat bus suteikta galimybė ištirti įvairias valdymo sritis, susijusias su sporto rengimu. Tai apima finansavimą, žmogiškuosius išteklius, operacijas, renginius, žiniasklaidą, ryšius ir rinkodarą.

Mes padedame jums suprasti ir nustatyti pagrindinius principus, ką reiškia būti pramonės vadybininku šiandien. Tokios sąvokos kaip kokybė, strategija ir politika bus tiriamos kartu su jūsų asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu; tai bus per sporto kontekstą, bet bus pristatyta taip, kad galėtumėte perduoti savo žinias ir įgūdžius į kitus sektorius. Programa suteiks jums gerai apibrėžtą, šiuolaikišką pagrindą, kuriuo galite kurti savo karjerą.

Mokymasis

Efektyvūs mokymosi, mokymo ir vertinimo metodai yra visų mūsų programų ir modulių švietimo tikslų ir mokymosi rezultatų pagrindas. Mokymosi ir mokymo metodai gali apimti paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus, konsultacijas ir praktines praktines sesijas. Juos papildo ir svečių kalbėtojai, ir pramogos, kurios padeda įsisavinti mokymąsi. Mūsų virtualioji mokymosi aplinka taip pat yra neatskiriamas mokymosi paketo aspektas, palaikantis mūsų studentų poreikius.

Pagrindinės paskaitos supažindina su pagrindinėmis temomis ir koncepcijomis, o seminarai, konsultacijos, praktiniai užsiėmimai ir praktiniai užsiėmimai sutelkti į pagrindinių sąvokų taikymą, siekiant pagerinti studentų patirtį ir dalyvavimą. Jūs taip pat susitiksite su dėstytojais viename. Kaip mokykla, mes stengiamės teikti į studentą orientuotas mokymosi galimybes, kurios užtikrina aukštos kokybės ir lanksčią mokymosi aplinką.

Mokymosi ir mokymo metodai pabrėžia ir palengvina kritinių argumentų kūrimą ir skatina teorijos ir praktikos integraciją. Visoje programoje patirsite tiek mokytojo vadovaujamą mokymąsi, tiek savarankiškus mokymosi metodus, didindami nepriklausomybę ir apmąstymus bei skatindami jus kurti teigiamą požiūrį į mokymąsi visą gyvenimą.

Įsidarbinimas

„Cardiff Met EDGE“ padeda jums klestėti šiuolaikiniame pasaulyje. Per visą savo laipsnį, jūs patirsite daug galimybių plėtoti savo etinius, skaitmeninius, pasaulinius ir verslumo gebėjimus per probleminį mokymąsi, realaus pasaulio pramonės atvejų tyrimus, integruotą darbo patirtį universitetuose ir galimybes mokytis darbo vietoje ne universitetuose . Užtikrinsime, kad gausite įvairias galimybes perduoti įgūdžius, pvz., Bendravimą, komandinį darbą ir vadovavimą.

Per pirmuosius studijų metus gausite galimybę atlikti technines kvalifikacijas įvairiose pramonės šakose, įskaitant sportinį treniravimą, treniruočių mokymą

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai paprastai turi turėti penkis GCSE, įskaitant anglų kalbą (arba valų pirmąją kalbą) ir matematiką * pagal C ar aukštesnį lygį (4 ar aukštesnės klasės kandidatai, turintys naujai pertvarkytus GCSE Anglijoje), plius 112 - 120 taškų nuo 3 A lygio (arba lygiaverčio lygio) ). Tipiniai pasiūlymai gali apimti:

  • A lygiai: 112–120 balų, į kuriuos įeina BB klasė. Velso bakalaureato - pažangių įgūdžių iššūkio sertifikatas bus laikomas trečiuoju dalyku
  • „RQF“ „BTEC“ nacionalinis išplėstinis diplomas / „Cambridge“ techninis išplėtimas: DMM apskritai atitinkamoje temoje
  • VTCT išplėstas sporto studijų diplomas su DMM apskritai
  • Airijos išvykimo liudijimas: 112 - 120 taškų nuo auklėtojų, į kuriuos įeina 3 x H2 klasė (minimalus pažymėjimas aukštesnėje klasėje yra H4)
  • „Scottish Advanced Highers“: 112 - 120 taškų, turintys CC klasių
  • Galimybė įgyti aukštojo mokslo diplomą: praeiti 15 kreditų su atskirtimi ir 30 kreditų su nuopelnais
  • Pareiškėjai turėtų turėti gerą sporto profilį

* Velso pareiškėjams, dalyvaujantiems reformuotoje matematikos GCSE, mes priimsime GCSE matematiką arba matematiką - skaičių.

7 priežastys, kodėl verta studijuoti JK Cardiff Metropolitan University :


Pirma priežastis - absolventų įsidarbinimas
Visi „Cardiff Met“ kursai orientuojasi į būsimą mūsų studentų karjerą ir jų galimybes įsidarbinti. Į mūsų bakalauro programas įtraukiama praktika, be to, turime keletą magistrantūros kursų su galimybe vienerius metus stažuotis. Dėmesys studentų verslumui padeda mūsų studentams tapti labai įdarbinamais absolventais.

Antra priežastis - kompetencija mokyti ir studentų pasitenkinimas
Kardifas Metas yra pasiekęs sidabrinį „Mokymo tobulumo pagrindų programos“ įvertinimą ir nuolat gauna aukštą studentų pasitenkinimo lygį. Daugybė mūsų kursų neseniai surinko 100 proc. Naujausios Nacionalinės studentų apklausos.

Trečia priežastis - Tarptautinė studentų parama
„Cardiff Met“ didžiuojasi savo tarptautiniu studentų palaikymu ir mes per pastaruosius 10 metų 6 kartus buvome įvertinti JK aukščiausioje vietoje. Mes turime specialią visuotinę studentų konsultavimo komandą, kuri padeda studentams nuo tos dienos, kai jie priima jų pasiūlymą universitete. Nuo prašymo išduoti vizą gavimo, apgyvendinimo ir susitikimo oro uoste, kai atvykstate į JK, iki padėti įsitvirtinti JK gyvenime ir pasiūlius akademinių įgūdžių užsiėmimus, čia esanti komanda pašalina stresą, atvykusi studijuoti į naują šalį, ir leidžia susikoncentruoti į savo studijas.

Ketvirtoji priežastis - fantastiškos studentų paslaugos
Per pastaruosius kelerius metus „Cardiff Met“ padarė nemažą pažangą patobulindamas studentų kambarius, atlikdamas 70 mln. Svarų sterlingų užbaigtų ir planuojamų investicijų. Universitete yra viskas, ko reikia tobulėjant, pradedant šiuolaikinėmis dirbtuvėmis ir studijomis, baigiant pasaulyje pirmaujančiomis sporto bazėmis ir studentų centrais.

Penkta priežastis - puiki studentų bendruomenė
Aktyvi studentų sąjunga, remianti studentų klubus ir draugijas, sporto komandos ir klubai, turintys visų lygių įgūdžių ir sugebėjimų, „Cardiff Met“ yra puiki vieta įsitraukti į visus studentų gyvenimo aspektus. Mūsų apgyvendinimas miesteliu suteikia studentams saugią ir draugišką gyvenamąją vietą, o neseniai universitetas buvo nubalsuotas kaip geriausias studentų bendruomenė salėse Nacionalinėje studentų būsto apžvalgoje.

Šeštoji priežastis - Kardifo miestas
Kardifas ne tik buvo nuolat vadinamas geriausiu studentų miestu JK, bet taip pat yra puiki vieta gyventi ir siūlo studentams labai aukštą gyvenimo lygį. Kardifas turi viską, pradedant pramogomis, apsipirkimu, kultūra, maistu, gėrimais ir renginiais.

Septinta priežastis - studijos Velse
Jūs mokysitės Velso šalyje. Velsas suteikia studentams galimybę įgyti JK laipsnį, pripažintą visame pasaulyje, draugiškoje ir gražioje aplinkoje. Tai puiki bazė tyrinėti likusią JK dalį studijų metu, tuo pačiu atrandant viską, ką siūlo ši unikali šalis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau