BSc (Hons) statistikos duomenų moksle

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Statistinis duomenų mokslas yra šiuolaikinės duomenų analizės, kuri paverčia duomenis žvalgybine informacija, kad būtų galima priimti sprendimus ir išspręsti sudėtingas problemas, šerdis. Taikomos įvairios - nuo ekonomikos ir medicinos iki socialinių ir aplinkos mokslų. Šis laipsnis apima teorinius ir taikomus šiuolaikinės statistikos elementus, suteikia mokymų ir praktinės patirties modeliuojant, analizuojant ir interpretuojant realius duomenis, reikalingus ekonomikai, pramonei ir moksliniams tyrimams. Ankstyvieji mokslo laipsnio metai apima pagrindinę matematiką, skaičiavimą, tikimybę ir statistiką. Paskutiniai metai sutelkti į pažangiąsias statistinio modeliavimo, duomenų mokslo, mašininio mokymosi, tikimybės ir stochastinių procesų temas.

Kurso turinys

Pirmi metai

Skaičiavimas; Įvadas į statistikos mokslus ir pasirenkami kursai, įskaitant logiką ir įrodymą, diskrečiąją matematiką ir programinės įrangos kūrimą

Antri metai

Tikimybė ir statistika; Tiesinė algebra; Aktuarinė ir finansinė matematika; Tikra analizė ir pasirenkami kursai, įskaitant duomenų bazes ir programinės įrangos dizainą.

Treti metai

Statistiniai modeliai; Stochastiniai procesai; Bajeso statistika; Išgyvenimo modeliai; Statistiniai socialinių mokslų metodai ir neprivalomi kursai, įskaitant dirbtinio intelekto ir duomenų bazių valdymo sistemas.

Ketvirtieji metai

Laiko eilutės; Optimizavimas; Modeliavimas ir statistinis skaičiavimas; Kiti statistiniai metodai; Statistinio mašininio mokymosi pagrindai; Disertacija ir galimybės iš plataus pasirinkimo, įskaitant specialias statistinio modeliavimo temas (pvz., Epidemiologijos, ekologijos ar finansų srityje), statistinio skaičiavimo ir duomenų vizualizavimo analizę.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau